לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2006, 07:23
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
חבר'ה!!

עכשיו דממה..
טריפל סבן על הבמה! (נסיון עלוב לחיקוי...)

בתור חברה קבועה בפורום, שקוראת הרבה ומגיבה הרבה..(נראה לי?)
לי אישית, נמאס!

כמות החברים בפורום גדלה ובעקבותיה גם כמות האשכולות (שזה דבר משמח מאוד)
אבל!!! רוב האשכולות שנפתחים, אם לא כולם, מעלים בי ניחוח של עצבות..
אם אדם "זר" יבוא ויקרא את האשכולות האלו, יחשוב שבפרש אין אנשים שיודעים מהי אהבה..
וגם אם הם מאוהבים, אלו אהבות נכזבות, אהבות שמותירות טעם רע..כאילו שחבל שה"אהבה", המושג הזה קיים.

מתי בפעם האחרונה ראינו אשכול המתאר בני זוג שבאים ונותנים עצות וטיפים לזוגיות/אהבה מוצלחת?
טיפים לאהבה שלווה ורגועה (תחשבו איך ברגע מסויים של כתיבת אשכול, יכולתם לתת טיפ מועיל, ולהציל קשר שנועד לפרידה..)

מתי בפעם האחרונה ראינו מישהו שמתאר ידידות שגרתית ונהדרת..?

כל הזמן, כמו תקליט שחוק, החברה בגדה בי, איך נפרדים..רק כאב, עצב, פרידה ובדידות..

חסרה לנו האופטימיות, השמחה והעליזות!
שתפו אותנו לא רק בעצבות, שתפו אותנו בשמחה!
ספרו לנו על הלילות המאושרים, על סוד הקסם שלכם!
על המילים הקסומות שהוא/היא אומר/ת לכם/ן ואתם מרגישים בעננים...
על הקדשות השירים..על מה שבאמת עושה לכם את זה, או יעשה לכם את זה (למחוסרי בני זוג).

קחו יוזמה, הפכו את הפורום הזה לבית טוב, עם טעם טוב!
מקום ששווה ותמיד היה שווה להיות בו ולהיפתח בו.

תחשבו איזה חיוך זה יכול להעלות לאנשים, רק מתיאור השמחה שלכם, {תאמינו לי שחיוך של תירס שווה הכל)..

אם ה"אהבה" שלי לא הייתה מוזרה, הייתם חוטפים פה מטר אשכולות "תירס וכריס"..

so in the wind of change!!!

{תאמינו לי שאני אישית, ממש לא במצב של שמחה ואופטימיות, עוברים עליי כ"כ הרבה דברים, יותר מדי התמודדויות, אני קצת לא מרגישה טוב, קצת דכאונות, קצת עצב..אז חבר'ה, אם אתם יכולים להעלות בי חיוך, אז אל תתקמצנו! (וזו פקודה!)}..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2006, 14:11
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אני חושב שלא הבנת את שרית עד הסוף...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Rs3k שמתחילה ב "את לא יכולה לשנות מה שיש..."

מהכרות אישית, שרית היא אדם מדהים. כמוה, יש כאן עוד אנשים מדהימים, שתמיד שמחים לעזור ולייעץ.

אבל, הפורום אמנם נקרא מה שבלב - אולם הוא לא באמת כזה. נכון, לאנשים מציקים דברים אז הם פונים לעזרת אנשים הפורום. סבבה. גם בשביל זה אנחנו - שרית, אני, אתה ועוד הרבה אחרים - פה.

אבל, לא רק. אנחנו גם פה בשביל לשמוח איתכם. בשביל לשמוע גם דברים כייפים וטובים. הרי קורים לכולנו גם דברים טובים ולא רק רעים, נכון?

יועץ - הוא אחד ששומע בעיות ועוזר לך בהם. חבר - הוא יועץ שגם שמח בשמחתך. אנחנו רוצים להיות חברים - לא יועצים.

אנחנו רוצים לשמוע גם דברים שמחים שקורים לאנשים. העולם הוא אפור. לא תמיד הוא שחור - כפי שאוליי, בטעות, מצטייר בקריאה בפורום. תמיד י גם דברים טובים, לבן.

ואנחנו גם רוצים לשמוע אותם.

לשמוח איתכם.

לחזק אותכם במעשיכם.

לדעת שהעזרה שאנחנו מנסים לתת - כן עוזרת.

לשמוע שדברים מסתדרים.

ואולי, כמו ששרית כתבה, זה גם יראה לאחרים שדברים אכן עוזרים. בעיות אכן נפתרות. הם ילמדו מזה - וזה גם יעודד אותם לשתף. לטוב ולרע - ולא רק לרע.

אני מצטרף לשרית. אני מסכים איתה לחלוטין.

ישן 04-09-2006, 18:14
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
זה לא שאני לא מתקשר, זה את שמעדיפה לא לענות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "חבר'ה!!"

מכירה את המשפט הזה?
דיי הגיוני שלא תכירי כי המצאתי אותו עכשיו,

בכולופן, כשמשהו מפריע לך אז צריך לדבר עליו, ככה לימדו מחדש את הילד הזה שמתחפש לחייל כל בוקר והולך ועושה עבודה של חיילים וחי חיים של מבוגרים, (והילד הזה הילד הזה הילד הזה הוא אני)
עכשיו מהכרות שלי עם אנשים בכלל יודעים לבוא ולדבר רק כאשר מוכרחים ובמיוחד במקומות כמו המקום הזה, שכל דיבור ולו הכי קטן נושא בתוכו מעמסות רגשיות והיסטוריה של התחבטויות ומאבקים בתוך הראש אם לשחרר את הנושא לאויר הפורום או לא, הטענה שלך אומנם לגיטימית שאת רוצה לשמוח בשביל אחרים, אבל את שוכחת דבר אחד בסיסי, אין שלמות בעולם אפילו בתוך הין והיאנג שמסמלים הרמוניה (איזה מילה יפה זאת נכון?) יש נקודה של הצבע השני, ואת רואה רק את החלק הטוב, באופן אישי אני יכול לומר שאם אני אעלה להשקיף מהצריח של חומות השמירה שבניתי מפני הרשע בעולם (אני ממש פואטי היום...), על הפורום הזה אני אראה פורום מלא באנשים אוהבים שיודעים טוב מאוד אהבה מהי ואיזה עוצמתית היא יכולה להיות, שכן אם אנחנו לא יודעים מה זו אהבה כיצד נוכל לעזור לאלה שכל כך מסתבכים בתוכה?, הרי השלב הראשון לפתרון כל בעיה הוא להבין אותה, לדעת מול מה אנחנו עומדים,
ועוד דבר, את שוכחת את המידות הרעות שקיימות בנו כבני אדם, לפעמים במצב של חוסר אהבה, הדבר האחרון שרוצים לשמוע עליו הוא הצלחת האהבה ומציאת אהבה אצל אחרים, אני יכול לספר שברגע שקיבלי את הבשורה המרה האחרונה בנוגע לנושא האהבה בחיים האישים שלי, לא היה דבר שיותר הציק לי בעיניים מלראות זוגות מתנשקים בפינה רומנטית של צומת או ילד וילדה קטנים שהולכים יד ביד, כל מה שעלה לי לראש הוא הכאב שיגיע אלייהם אחרי שאשלית האהבה תתנפץ לרסיסים כמו שהיא תמיד התנפצה לי, כי באיזהשהו שלב של שברון לב מאבדים את האמון בקיום של האהבה... כמובן שאחרי כמה זמן התאוששתי מהמכה וחזרתי למסלול התקין עם כוחות מחודשים וניתוחי מצבים ומחשבות חדשים כי מה שווים הניסיון והטעות אם לא מפיקים מהם ידע ולמידה?
ויש גם את נושא הקנאות שלא עלינו אבל בואו נודה בזה כל אחד מאיתנו סובל ממנה קצת או קצת הרבה אבל למרות השליטה העצמית ולמרות הבגרות והיכולת עדיין באיזה פינה נידחת וקטנה בלב של כל אחד מאיתנו מפלצת הקנאה חיה ובועטת...

חוץ מזה אם את רוצה לעשות שינוי את צריכה להוות דוגמה, ולהוביל אותו, זה יפה מאוד לבוא בדרישות ובקשות אבל כשזה מגיע לשטח שלך את לא מכירה את החיה, אחרי הכל את לא יכולה לומר על משהו שיש לו טעם של תירס אם את בעצמך לא אוכלת תירס,

ולגבי החיוך, הרבה יותר אפקטיבי שרואים אותו מאשר שומעים או קוראים שהוא היה שם... כי במילים תמיד אפשר לשקר, העיניים הן חושפות את האמת... (גם בסמל של מצ"ח יש את "העין החוקרת" חחח) אבל פה זה כבר מגיע לנימה אישית אז נקטע את זה כאן
מקווה שעניתי לך על התהיה על קנקנם של אלו שרואים דברים קצת אחרת,
ואני יודע שאת נהנת מהתגובות שלי, טוב מידי פעם יוצאת לי גם אחת לא הכי מוצלחת כמו זאת אבל בקטנה...

אבל בנימה זו נסיים עם שיעור לשיפור החיים, תמיד צריך לסיים ב-
חיוך =)

רועי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר