לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2006, 17:51
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
מגעיל הסיפור שלי הסתיים עם סוף רע כמו כל דבר בחיים שלי.

אז ככה..
דיברתי עם הבחורה שהיא היתה החברה הכי טובה שלי במשך 3 חודשים, הגיע למצב שאפילו חברה הכי טובה שלה לא היתה בטוחה אם אנחנו זוג או לא .. ושאר האנשים היו בטוחים שכן ..
זה הגיע למצב שלא יכלתי יותר להשאר במצב הזה [עם כל הדברים שעברנו.. ועברנו הרבה..] היה פעם אחת מצב אינטימי ביננו רציני (שהיינו שיכורים) וחוץ מזה היו מצבים לא אינטימיים מלאים אבל מצבי "חיבה +" .. בקיצור כמו כל דבר בחיים שלי זה גם היה צריך להסתיים חרא..

אמרתי לה שאין מצב שאפשר להמשיך במצב הזה.. ואני רוצה לנתק קשר בגלל כל הרגשות שאני מרגיש כלפיה ושאני מתחיל לאהוב אותה.. היא ממש כעסה עלי והתבאסה.. ובלילה של אותו יום היה לחבר שלי יום הולדת (כמובן שהיא גם באה..) והיא התנהגה כאילו לא ממש קרה משהו .. אולי קצת פחות חיבה (ממש לא ציפיתי לכל כך הרבה "קרבה") וזה המשיך שירדנו לעיר היא כל הזמן הסתכלה עלי וחברים שלי כבר לקחו אותי משם כי היה לי ממש עצוב לא להחזיר לה מבטים ולא להתקרב אליה עד כמה שאפשר .. ושראתה שהלכתי משם התקשרה אפילו לשאול איפה אני יושב ..
שהגעתי הביתה ראיתי הודעה באייסיקיו: "היה לי ממש ממש קשה היום עם המצב הזה ... לאיודעת מקווה שלך זה עושה יותר טוב ...."

מה אני אמור לעשות במצב הזה? הוא רק יומיים ואני כבר מתחרפן ברמות שאי אפשר לתאר - חשבתי שיהיה לי יותר קל ככה כדי "לא לסבול" ... ובדיוק ההפך .. אני סובל מאוד .. :| זאת באמת ה-בחורה בשבילי .. היו לי הרבה בחורות בחיים והרבה סוגים של כל מיני קשרים ודברים .. בחיים לא הגעתי למצב שאני כל כך חושב על בחורה ובכלל יכול לחושב על להגיד לה "אני אוהב אותך" .. והנה ברגע שאני כותב את זה עכשיו היא בדיוק התחברה לאייסיקיו ושוב העצב מתחיל ..

מה אפשר לעשות לגבי זה? - מי שרוצה לראות מה שכתבתי לה "לניתוק הקשר" שיבקש ואני אשלח לו ..

תודה,
יניב.

אגב שלא תחשבו שלא אמרתי [לפי דעתי זה מספיק מובן..] אז הנה כמה חלקים ממה שכתבתי לה:

ולא רק נהנה.. פשוט כאילו הרגשה של כיף .. וזאת הבעיה.. זאת לא הרגשה של כיף בתור ידידה.. זה כבר עבר את הגבול .. אז כמו שאת שמה לב אני מודע לזה שאצלך זה לא עבר את הגבול ובגלל זה אני שומר על זה שיהיה בגבול הידידים ביננו. ולא משנה כמה אני רוצה \ חושב, אני פשוט לא עושה כלום כי אני מודע לזה שזה לא יהיה במקום וסתם יגרום מצב לא נעים ..

אבל פשוט זה המצב .. באמת שאין לי משהו אחר לומר על זה..
אני לא יכול להמשיך במצב הזה ואת לא מבינה כמה עצוב לי לכתוב את זה.. אבל במצב הזה פשוט אני לא יכול .. שאני יודע שאני מרגיש כלפיך רגשות ומצד שני אני רואה מה הולך ומה קורה ומה יקרה.. וזה מצב שאי אפשר להתגבר עליו (לפחות עכשיו..) ואני מאמין שהיית במצבים כאלה.. אז אל תשפטי אותי לפי זה..
אני אומר לך באמת דברים מהלב גם אם הם קשים וגם אם הם נכונים .. לא היתה בחורה שבאמת דאגתי לה \ היה אכפת לי ממנה כל כך .. ולכתוב "אני אוהב אותך" לפי דעתי יהרוס הרבה.. כי גם ככה כל המגילה הזאת הסבירה הרבה.. ואני מתאר לעצמי מה יהיה הלאה.. כמה שזה קשה לי .. וכמה שאני לא הולך להרדם עכשיו, אי אפשר למשוך את זה כבר..
הסיבה אז שאמרתי לך היא אותה סיבה.. "לא לאבד אותך" - קיבל משמעות חדשה פתאום ..?
"לא לאבד אותך" = להגיע למצב הזה אבל בכל זאת ניסיתי ואמרתי נתן לזה עוד צ'אנס אולי זה משהו שיעבור .. ועובדה שלא .. מין הסתם את הבנת שזאת הסיבה שלא אמרתי לך את זה עד עכשיו ..

שאני יכול לחשוב על להגיד לה "אני אוהב אותך" ולהתכוון לזה ובחיים בחורה לא גרמה לי לכל כך הרבה תסבוכים ..
אז מה שאני אגיד לך פשוט זה שאל תחשבי עכשיו "איזה חראית אני שאני לא מרגישה אותו דבר.." עברתי דברים כאלה עם ידידות (שהן היו הצד שלי) גם .. ואין מה לעשות .. זה מה יש ..
אין לי כבר מה לכתוב כי נראה לי שכתבתי הכל .. אז או שנדבר על זה .. או שלא.. מי יודע .. אבל מצטער שכתבתי לך את זה באייסייקו .. זה פשוט דברים חזקים מדי להגיד בפנים .. במיוחד לך..
הסיבה הכי גדולה שהמגילה הזאת היא כזאת פסימית היא פשוט שלפי דעתי את פשוט לא רצית לדבר על זה בגלל שאין לך מה להגיד בנושא .. כמו שאמרת "לא יודעת איך להגיב לזה.." ובגלל זה אני חושב כל כך שלילי שאת לא מרגישה או חושבת על כלום ..
במילים אחרות כל זה בא רק מאהבה.. :| אירוני .. ולפי מה שאני שם לב את לא מרגישה כלפי משהו אז המגילה הזאת דיי חסרת טעם והחיים קשים ולא תמיד הולכים לפה מה שאנחנו רוצים (במקרה הזה, אני) וחבל .. כי לא תהיה ממש תגובה יותר "שוק" וזה הכל

נערך לאחרונה ע"י Black-Panther בתאריך 03-09-2006 בשעה 18:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2006, 20:03
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אחי אני כתבתי לך גם במקום אחר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "הסיפור שלי הסתיים עם סוף רע כמו כל דבר בחיים שלי."

אתה עושה טעות! באמת!
באשכול הקודם שפתחת ב... כתבתי לך על הסיפור שלי.. הייתי גם באותו מצב כמו שלך אפילו יותר גרוע כי זה היה הדדי.
אני הייתי דלוק על הידידה הכי טובה שלי, היא הייתה דלוקה על מישהו אחר... בהתחלה לא חשבתי שנאני מסוגל לשכוח אותה אם נהיה כל הזמן ביחד (היינו נפגשים כל יום, מסתובבים כל היום בבצפר) היא לא נתנה לי להתרחק, ואחרי כמה זמן הצלחתי לשכוח אותה...
בתחילת החופםש אני שמתי לב שהיא מתחילה לשלוח לי סימנים שהיא מעוניינת.... זה בלבל אותי לגמרי! פתאום כל הרגשות עלו חזרה, החלטתי לדבר איתה. לפני שהספקתי לדבר איתה היה לנו ערב שכמו שאתה קראת לו שהיה "יותר מידידות" ואנחנו בניגוד אליכם לא היינו שיכורים!
דיברתי איתה, היא אמרה שהיא גם מרגישה משהו אלי ובלה בלה בלה אבל בסוף הערב סיכמנו ששנינו לא יודעים אם שווה לסכן את הידידות בשביל זה.
בהתחלה היא ניסתה לשכנע אותי להכנס לקשר, אבל אחרי כמה ימים היא החליטה שהיא לא מוכנה לקשר (אחרי שהיא בעצמה שיכנעה אותי להכנס!)
ואז אני הרגשתי כמוך! אמרתי שאני חייב להתנתק! אמרתי לה שאני לא יכול להמשיך בידידות שאני יודע שאני מרגיש ככה אליה, היא נעלבה מאודד, אחרי כמה שעות הבנתי את הטעות שעשיתי ואמרתי לה שאני מצטער..
אחרי יומיים שוב אני לא יודע למה עוד פעם הרגשתי שאני לא יכול להמשיך ככה! זה הטריף אותי! אז שוב אמרתי לה שאני רוצה נתק, הפעם זה היה סופי! וגם לה נמאס מהמצב ומהמצבי רוח המשתנים שלי והיא החליטה שמתנתקים...

קיצר עכשיו אחרי שעבר חודש מאז שהתנתקנו אני כבר לא מרגיש כלפיה שום דבר, אבל אני מצטער על הנתק הזה כי היא הייתה הכייייי חשובההה לי בעולם והחודש שהייתי סובל עד שהייתי שוכח אותה לא שווה את כל השנים שהידידות הזאת הייתה מחזיקה! וסתם איבדתי חברה קרובה שהייתה חשובה לי מאוד.

אז תפוס את עצמך בידיים, תתאושש, ולך תתנצל בפניה!

ישן 04-09-2006, 06:32
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אני בטוח שנתת צ'אנס לזה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "[font=Verdana]אבל כבר נתתי את..."

כמו שאני בטוח שכשנתת את אותו צ'אנס אתה לא באמת רצית לשכוח אותה. עדיין הייתה בך התקווה שתהיו ביחד, עדיין רצית ללכת לדבר איתה, רצית להיות איתה. זה דברים שלא יתנו לך לשכוח אותה בחיים! כל עוד אתה רוצה אותה ברמה כזאת ולא מוכן לוותר על הרעיון אתה גם לא תשכח.
אתה לא נתת לאותו צ'אנס באמת צ'אנס להצליח, כמו שגם עכשיו אתה לא תצליח לשכוח בגלל שאתה רוצה אותה כל כך והבעיה היא שאתה גם רואה אותה כשאתה עם החברה או סתם בבית הספר וכל פעם שאתה רואה אותה אתה חושב כמה אתה רוצה אותה וזה בחיים לא יתן לך לשכוח... אתה פשוט צריך להחליט שאתה עוזב את העניין, שאין יותר מה לעשות, היא לא רוצה, היא לא מרגישה, לא בכוח! הלוואי שזה היה כזה פשוט שאת מי שאנחנו רוצים אנחנו משיגים, אבל אתה לא רואה את זה מהצד שלה...

יומטוב...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר