לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2006, 07:35
  skankiz10 skankiz10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.06
צילום עם פלאש בתאורה נמוכה

ברשותי D20 של קנון ופלאש SB580גם של קנון שהוא מותאם במיוחד למצלמה עם ETTLכמובן
לאחרונה נדרשתי לצלם באירוע חתונה במקום בו הייתה תאורה חלשה ואדומה הייתי על מצב במצלמה
ובמצבETTLבפלאש אבל משום מה כל התמונות יצאו לי שהאנשים היו אדומים כמו התאורה במקום ולא משנה שהייתי במהירות תריס נמוכה השאלה היא איך אני פוטר את העניין ואם הפלאש יכול להיות על ETTLUובמצלמה על M ואם באמת מד האור במצלמה לא עובד ביחד שהפלאש פועל, אם יש מדריך בעברית מפורט על צילום עם פלאש
נושא שני זה עניין ההפרשים בצילום והתמונה שרואים בLCDשל המצלמה לעומת התמונה שרואים במחשב במיוחד בצילום בתנאי תאורה נמוכים הדורשים צילום עם פלאש למשל התמונה שאתה רואה במסך של המצלמה שונה ברמת הבהירות או הכהות לעומת התמונה המתקבלת במחשב בגודל רגיל הרי אם זה ככה לפי מה תהיה לי אינדקציה להמשך הצילום באותו הערב
אשמח לכל תשובה בתודה אוהד
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2006, 12:01
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי skankiz10 שמתחילה ב "צילום עם פלאש בתאורה נמוכה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי skankiz10
כל התמונות יצאו לי שהאנשים היו אדומים כמו התאורה במקום ולא משנה שהייתי במהירות תריס נמוכה

עבודה במהירות תריס נמוכה עלולה לגרום למצב אותו תארת.
הפלאש עובד TTL ולכן במהירות נמוכה, הפלאש יצטרך להשלים פחות אור משלו, כיוון שהתאורה מסביב מספיקה, והוא מבזיק בעצמה נמוכה.
נסה להעלות את מהירות הסגר למהירות סינכרון מקסימלית (נדמה ל 1/200 בקנון) ותראה שהפלאש יעבוד חזק יותר, הצבע יהיה לבן (כוון WB למצב "פלאש") ולא יהיה לך רקע מואר (אלא חשוך).

שחק בין המהירויות וראה על בשרך את ההבדלים שבין עבודה במהירות גבוהה, למהירות איטית, בצילום עם פלאש במצבי תאורה חלשים. מהירות סגר איטית תהיה בשימוש כאשר תרצה לקבל גם את הרקע מואר, רק שהוא יהיה מואר, כמובן, בתאורה המקומית - במקרה שלך, אדומה.

אין לי מה להרחיב מעבר למה שאולג אמר בנוגע למסך LCD.
זה אפילו היה בחתימה מתישהו. המסך הזה שקרן. לא להאמין לו אף פעם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר