לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2006, 11:35
  משתמשת נקבה LiNoR LiNoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
פקאצות כיתתיות..

היום התחיל כרגיל.. עד שענבר נכנסה לכיתה... בי"ס כרמיאלי ובו יש פקאצה אחת טבריינית מעצבנת.. שחשה מעצמה כוסית אבל נראית כמו תחת של גרביל..
בכל מקרה.. בשיעור הראשון.. דיברתי עם המורה - והיא ניסתה להסתים אותי! (אמרה לי סתמי תפה מכוערת).. אוו וכאן זה התחיל
כל השיעורים רוב הזמן לא התייחסתי אלייה וכל פעם שהיא עצרה לשניה לנשום (חפרנית ברמות..) זרקתי לה איזה יציאה שגרמה לכל ה15 ילדים שבכיתה שלי להיקרע מצחוק (גם אלה שהיו חברים ממש טובים שלה)
היא קוראת לי מפלצת.. כן כן מפלצת... אבל לי זה לא מזיז, קראו לי שמות הרבה יותר גרועים בעבר..
בכל מקרה.. בשיעור האחרון, השתדלתי שלא להתיחס אליה.. ולמרות שכל החבר'ה שבכיתה שלי ניסו לחמם אותי עליה (ו-וואוהוהו איך אני חמה עליה..) אז הייתי אדישה..
סוף השיעור... עוד שתי דקות צלצול.. (ושכחתי להזכיר שבמהלך כל השיעור היא פשוט לא הפסיקה לבלבל תמוח.. כל מילה שניה שהמורה אמרה היא ניסתה להוסיף לזה תמילה "מפלצת"..)
בכל מקרה.. כולנו יודעים שלפקאצות אין מוח.. ואז היא לקחה נשימה (שלא ארכה יותר משניה וחצי) ואז הסתובבתי אליה ואמרתי.. "תגידי מה נסגר עם הכושיליאמאשלך את לא יכולה לסתום קצת תפה יא חפרנית?"
בשלב הזה, אף אחד בכיתה שלי לא נשם.. כולם על הרצפה.. בנות\בנים שלא סבלו אותי החמיאו לי על היציאות שדפקתי לה במהלך כל היום.. וזה סתם לה את הפה קצת..
אם היא מחר תמשיך ככה.. היא צריכה לצפות לבית חולים, ואני לא צוחקת.

זה היה סיפור אמיתי לגמריי.. שום דבר בו לא פיקטיבי.

ספרו על מקרים כאלה שהלכתם מכות בגלל איזה יציאה של מישהו .. או משהו בסגנון.. זה מגניב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2006, 07:05
  unqiue unqiue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LiNoR שמתחילה ב "פקאצות כיתתיות.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LiNoR
היום התחיל כרגיל.. עד שענבר נכנסה לכיתה... בי"ס כרמיאלי ובו יש פקאצה אחת טבריינית מעצבנת.. שחשה מעצמה כוסית אבל נראית כמו תחת של גרביל..
בכל מקרה.. בשיעור הראשון.. דיברתי עם המורה - והיא ניסתה להסתים אותי! (אמרה לי סתמי תפה מכוערת).. אוו וכאן זה התחיל
כל השיעורים רוב הזמן לא התייחסתי אלייה וכל פעם שהיא עצרה לשניה לנשום (חפרנית ברמות..) זרקתי לה איזה יציאה שגרמה לכל ה15 ילדים שבכיתה שלי להיקרע מצחוק (גם אלה שהיו חברים ממש טובים שלה)
היא קוראת לי מפלצת.. כן כן מפלצת... אבל לי זה לא מזיז, קראו לי שמות הרבה יותר גרועים בעבר..
בכל מקרה.. בשיעור האחרון, השתדלתי שלא להתיחס אליה.. ולמרות שכל החבר'ה שבכיתה שלי ניסו לחמם אותי עליה (ו-וואוהוהו איך אני חמה עליה..) אז הייתי אדישה..
סוף השיעור... עוד שתי דקות צלצול.. (ושכחתי להזכיר שבמהלך כל השיעור היא פשוט לא הפסיקה לבלבל תמוח.. כל מילה שניה שהמורה אמרה היא ניסתה להוסיף לזה תמילה "מפלצת"..)
בכל מקרה.. כולנו יודעים שלפקאצות אין מוח.. ואז היא לקחה נשימה (שלא ארכה יותר משניה וחצי) ואז הסתובבתי אליה ואמרתי.. "תגידי מה נסגר עם הכושיליאמאשלך את לא יכולה לסתום קצת תפה יא חפרנית?"
בשלב הזה, אף אחד בכיתה שלי לא נשם.. כולם על הרצפה.. בנות\בנים שלא סבלו אותי החמיאו לי על היציאות שדפקתי לה במהלך כל היום.. וזה סתם לה את הפה קצת..
אם היא מחר תמשיך ככה.. היא צריכה לצפות לבית חולים, ואני לא צוחקת.

זה היה סיפור אמיתי לגמריי.. שום דבר בו לא פיקטיבי.

ספרו על מקרים כאלה שהלכתם מכות בגלל איזה יציאה של מישהו .. או משהו בסגנון.. זה מגניב

טוב מה ניסית להוכיח לנו פה, אני לא מבין? סתם שתהיי בעניינים הקללות האלה כמו "כושיליאמשלך" וכיוצא בזה ממש לא מתאימות לבנות וממש מציגות אותך באור שלילי! זה ממש לא גורם לבנים להתקרב אליך... אז חבל, תתחילי לסגל לעצמך התנהגות של אישה ולא של גברים... מה שגברים עושים מתאים לגברים (בדר"כ) ובמקרה הזה זה אכן מתאים רק לבנים.

אז קחי את מה שאמרתי לתשומת לבך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:23

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר