לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2005, 12:34
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
האביזרים הנוספים הנחוצים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ZOMBIxZOMBA שמתחילה ב "ובכן"

ישנם שלושה דברים שנחוץ לרכוש אחרי שרוכשים מצלמה.

1) מטען + 4 סוללות AA נטענות (קנה סוללות 2400mAh) - זה יספיק לדי הרבה צילומים...

2) כרטיס זיכרון - כרטיס של 256MB לדעתי יספיק בהחלט. קנה כרטיס של חברה מוכרת וידועה. אני ממליץ על סאנדיסק. הכרטיסים שלהם מאוד אמינים. כמו כן, כרטיס פשוט יספיק בהחלט... אין צורך בכרטיס ULTRA או כרטיס "מהיר" אחר, משום שהוא לא יהיה מנוצל דיו על ידי המצלמה.

3) תיק. חשוב לרכוש תיק נוח... גם אם משקיעים בו 20 שקל יותר (משום שתיק נוח כיף וקל "לסחוב" לכל מקום ) מנסיוני, לLOWEPRO יש תיקים טובים מאוד ואיכותיים...

אלה כל הדברים שצריך בעיקרון... אם תצטרך עוד עזרה או ייעוץ... אשמח לעזור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2005, 09:08
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הנה העצה שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ZOMBIxZOMBA שמתחילה ב "אתר שמוכר מצלמות דיגיטליות"

אני לא מזמן גם קניתי את המצלמה canon A75 ואני מאוד מרוצה, את המצלמה קניתי דרך אולסייל במכרז פומבי והוצאתי אותה ב 1040 ש"ח לדעתי מחיר מציאה למצלמה כזאת בייחוד שזאת מצלמה חדשה ולא מחודשת וגם אחריות של קרט 3 שנים עם קורס צילום מתנה (המחיר בחנויות למצלמה כזאת עם אחריות, בסביבות 1600 - 1800 ש"ח) לכן אם אתה לא לחוץ ויש לך קצת זמן תגלוש באולסייל : http://www.olsale.co.il
ותנסה להגריל שם מצלמה (ושאר המוצרים שהרבה פעמים אפשר להוציא מחירים טובים)
שאר האביזרים כגון מטען תיק וכרטיס זיכרון לדעתי תחפש בזאפ ותקנה איפה שזול וכמובן רצוי איכותי (הכוונה ליתר דיוק לחפש בין האיכותיים את הזול ביותר)
את המטען קניתי בקרט נדמה לי ב 150 ש"ח ואת הנרתיק קניתי ב camer4less ובניגוד להרבה דעות פה לא התלהבתי כל כך מהמקום, זאת חנות קטנה ואולי בגלל שבאתי ביום שישי הוא היה עמוס באנשים ולא היה כל כך קל לקבל שירות
קניתי נרתיק של סילבר ליין ב 30 ש"ח עם כיס לכרטיס זיכרון ונראה שזה מספיק ואחלה
וכרטיס זיכרון רציתי לקנות של קינגסטון (מה אתם אומרים שווה לקנות קינגסון 256 מגה עם אחריות לכל החיים) אבל לא היה לו אז לא קניתי בינתיים ואני מסתפק עם ה 32 מגה שקיבלתי עם המצלמה (כנראה שיהיה טיול נקנה כרטיס זיכרון)
זהו מקווה שעזרתי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 06-01-2005, 20:17
  ZOMBIxZOMBA ZOMBIxZOMBA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל ZOMBIxZOMBA שלח הודעה דרך MSN אל ZOMBIxZOMBA
ובכן
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "הנה העצה שלי"

ראשית, הייתי רוצה להודות לך על ההתייחסות להודעה .
הייתי אומר שאני לא הטיפוס שממש סומך על אתריי מכירות וכל היוצא בזאת ואם אתה אומר שקנית את הA75 ב1040 ש"ח אז ממש סבבה ותהנה ממנה אבל בחנות הנ"ל שאני רוצה לקנות את המצלמה שלי המחיר כמעט אותו דבר (הבדל של 30 ש"ח..... ממחיר המצלמה שלך בזמנה....).

בקשר לנרתיק, את זה אני מאמין שאני אבחר שם בחנות בבני ברק, זה פרט דיי שולי עבורי.....
ובקשר לזיכרון, kingsotn הם בהחלט חברה מאוד מאוד אמינה גם בזיכרונות למצלמה וגם בזיכרונות למחשבים אתה יכול לקנות בלב שלם...

והייתי רוצה להוסיף שאלה לסיום לכל מי שקנה מהחנות שאני מעוניין לקנות ממנה:
האם אפשר למסור להם את מספר כרטיס האשראי בביטחה בלי לדאוג שיקרה משהו? הם אמינים בקשר לזה?

בתודה מראש
דוד
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר