לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2006, 13:07
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תשמע אבוד מראש...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cvxbfddfgdfg שמתחילה ב "התמודדות עם תלבושת אחידה.."

תקבל עונשים על ימין ועל שמאל מה אתה צריך את הבולשיט הזה.

אני לא מבין איפה המועצת תלמידים בכל העניין,איפה יו"ר המועצה שאמור לשבת עם ההנהלה לפני פתיחת שנה ולדבר על זה עם הנהלת בית ספר.

אני יודע שאם משהו כזה היה קורא בבית הספר שלי הייתי קורא להדיח את יו"ר המועצה ושולח מכתב חריף למנהלת,יש מו"מ בד"כ כל פתיחת שנה ועשיתי את המו"מ הזה במהלך השנתיים האחרונות ויצאתי עם ידי על העליונה,החלטנו מי יקבל את המכרז של הקפיטריה,שלא תהיה תחבושת אחידה ושיוזילו את המחירים של המכונות לממכר שתייה וממתקים.זה לא הולך ככה לתלמידים יש הרבה כוח ובמיוחד למייצג שלהם המועצה,אני מכיר כמה בתי ספר שבהם המועצה היא בובה של המנהלת ותו לא ובתי ספר ששואגים כאריות אל מול כל החלטה שלא נראית בעיניהם (מה שקורה המנהל מנסה לטאטא מתחת לשטיח את המרד ואז יוצאים לתקשורת-מי שזוכר יוראי להב ארצנו אמר דברים חריפים לראש העיר במהלך מסע"ת משותפת וזה בהחלטה עם אורנה אבידן החליט להדיח אותו,מדיניות סתימת פיות כבר אמרנו?).

יותר מזה שיהיה בהצלחה במאבק!.

נערך לאחרונה ע"י agent_amos בתאריך 03-09-2006 בשעה 13:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2006, 13:19
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cvxbfddfgdfg שמתחילה ב "התמודדות עם תלבושת אחידה.."

גם אצלנו בזמנו היה ריב ענק על כל הנושא, הבעיה כאן זה שזה נוהג ברוב בתי הספר בשביל למנוע לבוש חלקי <אצל הבנות וקצת אצל הבנים חח> .

אנחנו פתחנו במחאה, לא שילמנו על הבגדים <למרות שבכל זאת חילקו ולקחו את הכסף מספר המחזור ומי שלא שילם על המדים <מעל לחצי שכבה> לא קיבל את הספר מחזור <כיתה יב > והיה חייב לקנות אותו באותו מחיר =\

היה גם עוד נסיון למרוד ע"י לבישת המדים עם איקסים על הסמלים <עם דבק נייר לבן :| וילד אחד בא עם סדין לבה"ס...> בשלב מסויים לא הוכנסנו לבה"ס <בזמן הבגרויות זה לא הכי יעיל> .

עוד נסיון היה להעביר עצומה בין כל הבה"ס "נגד או בעד התלבושת האחידה" , לא זוכרת מה היו התוצאות בדיוק <למרות שלקראת הסוף היה צמוד> אבל הפסדנו כאן <אם לא רימו בהצבעה> , אתם יכולים לנסות.

בהצלחה!

ישן 03-09-2006, 13:20
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
לול

אצלנו לפני כמה וכמה שנים
כשהתחלנו עם עניין התלבושת האחידה
שלחו את ראש מועצת התלמידים והמנהלת לדבר בתוכנית הזאת של עודד בן עמי(חדשות באזור 5-6 לא זוכר)
שש עם.. חמש עם.. whatever

והם נתנו את כל הצדדים החיוביים של תלבושת אחידה.
כך שאצלנו מועצת התלמידים הייתה גם חלק גדול מהיוזמה.
חילקו לנו שאלונים שנה לפני עם עיצובים אפשריים לתלבושות האחידות.
והיה מעין מגוון אופציות בחנויות. יש לציין שהכל היה ליימרי אבל בכל זאת.
זה מה שסוכם.. אז זה מה שעשינו. ומי שמרד - הוצא מהכיתה ולא חזר בלי תלבושת אחידה.

תחיה עם זה:] בצבא זה יותר קפדני. והרבה יסכימו - הרבה פחות אופנתי.

ישן 03-09-2006, 13:36
  cvxbfddfgdfg cvxbfddfgdfg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.06
חברה תודה על התגובות.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "לול"

אני בכתה י"ב כרגע.שנתי האחרונה בבית הספר.אני הבנתי את טענתכם שבצבא זה יותר קפדני.
אך למען האמת קודם כל לטעמי זה יפה מדי צבא וזה מוסד הרבה יותר מכובד ומוערך מאשר בית הספר התיכון.בנוסף מאחר ואני עוד נער לפני גיל 18 אז שיתנו עוד קצת להנות ללכת איך שבא לי הרי בכל מקרה בצבא אלך 3 שנים אם לא יותר עם מדי צבא כך שיתנו לי בזמן שנותר לי עד הצבא להנות כמה שאפשר מהבגדים שלי.
בנוסף גם החלק הכיף בבצפר זה להתלבש יפה..הלימודים משעממים לאלללה שאפשר להשתגע וכל הכיף זה להתלבש יפה שיהיה קצת מענין בבצפר ולא משעמם כולם לבושים אותו דבר .ועוד בנוסף אם הייתם רואים תתלבושת בצפר שלנו עם פרח בצד מכוער...הבד לא נעים..בקיצור לא כיף גדול לבוא עם זה:| אחרי כביסה אחת זה בד לא נעים..ואני לא היחיד שחושב ככה..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:03

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר