לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 10-01-2005, 19:56
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.02
הודעות: 32,894
כתבה ההולנדים חצויים בדעתם בעניין המוסלמים

אמסטרדם - האם חברה מאויימת יכולה להתלכד להגנת עצמה? או האם נכונות פוליטית תשתק את אינסטינקט ההישרדות?

אלו השאלות שנשאלות ביום בהולנד, היכן שניסוי ברב-תרבותיות בלי-לשאול-שאלות מגיע לקיצו. ו, אם הוא מסתיים כאן, הוא לבטח יסתיים במדינות אירופאיות נוספות שאין להם את מסורתה הישנה של הולנד בנושא חופש ומקלט מדיני.


Dutch divided over Muslims

January 08. 2005 8:00AM

Amsterdam - Can a threatened society rally to its own defense? Or will political correctness paralyze the survival instinct?

Those are questions being asked here in the Netherlands, where an experiment in no-questions-asked multiculturalism is coming to an end. And, if it ends here, it will likely end in NeEuropean countries without Holland's deep tradition of freedom and asylum.

My first inkling that Holland was wide open came when nobody checked my passport when I got off the train from Belgium. My second clue was that in days of wandering around the downtown Zentrum, I didn't see a single policeman on the street. Indeed, Amsterdam looks like pre-Giuliani Times Square. Within a few blocks, I passed by "museums" for tattoos, for torture, for hashish - and, of course, several for sex.

But Amsterdam's problem isn't too much tawdriness. Instead, it's too much tolerance - for the intolerant and for the intolerable. The crisis in Holland came to the world's attention on Nov. 2, when Dutch filmmaker Theo van Gogh -great grand-nephew of the painter - was brutally shot and stabbed in broad daylight by a Dutch Muslim. There's little doubt about the details of the slaying, since the man, Mohammed Bouyeri, confessed - bragged might be a better word - to the killing. And many in the Dutch Muslim community, mostly hailing from Morocco, were conspicuous in their refusal to condemn the crime.

One immediate reaction from the ethnic Dutch was a spasm of anti-Muslim violence. Some 20 mosques and schools were attacked and vandalized. Fortunately, no serious injuries or deaths resulted.
[AD]
Yet a second reaction has been a continuation of the standard Dutch touchy-feely. In December, students at a high school held a "group hug" as a "tonic against hate and violence in the country."And, although the churches in Holland are notoriously empty, the Nieuwe Kerk in the middle of "A'dam" has recently been jammed. Why? Because it features an exhibit on Moroccan culture. The attendees appeared eager to empathize with the culture of their newcoming countrymen. An observer wonders, of course, if efforts at cross-cultural understanding have come at the expense of homeland security.

All the group hugs notwithstanding, ethnic problems seem to be getting worse, along with crime and chronic unemployment. Of the million or so Muslims in this country of 17 million, only a few are openly hostile, but many are poorly assimilated into Dutch culture.

Yet Muslims loom huge in Holland's demographic future. In the cities, more than half of the schoolchildren are Muslim.

And so to one further reaction to the killing of van Gogh: Get tough. The right-of-center government has imposed new laws. Effective last Saturday, for example, anyone in Holland over age 14 must show identification to authorities if asked - although, of course, it's a moot point if there are no cops to do the asking. But that's changing: The Dutch equivalent of the FBI is hiring another 500 functionaries.

Significantly, the political left is mostly supportive of these stern measures. A Socialist Party leader, Wouter Bos, says the Dutch were "naive" prior to Nov. 2, but now they have recognized that the threat of Muslim violence is "an international phenomenon that will long be with us."

Yet the most compelling figure in Netherlander politics was herself born a Muslim. Ayaan Hirsi Ali, an immigrant from Somalia, was genitally mutilated as a girl, according to cruel tribal custom. Having worked with the late van Gogh on a documentary film critical of Islam, she now serves as a right-tilting member of the Dutch parliament.

By virtue of her own story, Hirsi Ali offers Holland its best hope for peaceful accommodation through tougher-minded assimilation - in other words, an end to naive multiculturalism. Unless of course, one of the many death threats against her is successfully carried out.

http://www.concordmonitor.com/apps/.../1028/OPINION02


[תרגום מכונה אחרת]

הולנדית חילוק על מאסלימס

ינואר 08. 2005 8:00אני

A
מסטארדאם - האם אוים חברה להזעיק ל של עצמו הגנה ? או רצון פוליטי התנהגות הולמת שתק ההינצלות אינסטינקט ?

אלו שאלות קיום נשאל כאן ב הולנד, היכן ניסוי באף-שאלות -נשאל מאלטיכאלטאראליסם הוא הבא ל סוף. ו , אם זה מסתיים כאן , זה עלול סוף בנאאארופאאן ארצות ללא holland's עמוק מסורת של חופש ומיקלט .

שלי ראשון רמז זה הולנד היה פתוח לרווחה בא כאשר אדם לא חשוב בדק שלי דרכון כאשר אני העשה מ הרכבת מבלגיה. שלי שניה רמז היה זה בימים של נדידה מסביב הלמרכז העיר זאנטראם, אני לא ראה יחיד שוטר על הרחוב. אומנם , אמסטרדם נראה כמו<-גיאליאני זמנים ריבוע . בתוך קצת בלוקים , אני עבר על ידי "מוזיאון " עבור כתובות קעקע , עבור עינוי , עבור חשיש - ו , כמובן, מספר עבור מין .

אבל amsterdam's בעיה הוא לא אף הרבה טאוודרינאס. במקום , זה אף הרבה סובלנות - עבור לא-סובלני ול בלתי נסבל . הנקודת מפנה בהולנד בא ל העולם'ס תשומת לב בנובמבר. 2, כאשר הולנדית פילמאקאר טהאו ון גוך -גדול גדול -אחיין של ה צייר - היה חייתי הזריק וסטאבבאד באור רחב על ידי הולנדית מוסלמי . ישנו קטן ספק אודות פרטים של ההריגה , מאחר האיש, מוהאמאד בויירי, התודה - התרברב אולי יהיה טוב יותר מילה - ל המתה . והרבה ב הולנדית מוסלמי קהילה , על פי רוב המטרה ממרוקו , וואר בולט לעין בשלהם סירוב לגנה הפשע .

אחד מידי תגובה מה אתני הולנדית היה עווית של נגד -מוסלמי אלימות . כמה 20 מסגדים ובתי ספר וואר הותקף וואנדאליזאד. למרבה המזל , לא רציני פגיעות או מוות נבע .
עדיין שניה תגובה להיות המשך של ה תקן הולנדית רגיש -פאאלי. בדצמבר, סטודנטים בא בית ספר-התיכון החזיק "חיבוק קבוצתי" כא "משיב נפש נגד שנא ואלימות בארץ."ו , אף על פי שה כנסייות בהולנד הינם הידוע לשמצה ריק , הניאאוו קארק באמצע ה "a'dam " בעל לאחרונה היה ג'אמאד. למה ? בגלל ש זה תכונות הפגן על מרוקאי תרבות . המשתתפים מוופע להוט להזדהות עם ה תרבות שלהם נאווכומינג בן אותה ארץ . משקיף פלאים , כמובן, אם מאמצים בצלב -תרבותי הסכם האו בוא ב ההוצאה של מולדת אבטחה .

כל הקבוצה חיבוקים אף על פי כן , אתני בעיות נראה להיות להעשות יותר גרוע, לאורך עם פשע וממושך אבטלה . של ה מיליון או לכן מאסלימס בזה ארץ של 17 מיליון , רק קצת הינם גלו עוין , אבל הרבה חולני הוטמע לתוך הולנדית תרבות .

עדיין מאסלימס נול עצום בהולנד'ס דמוגרפי עתיד . ב ערים , יותר מ חצי של ה סצ'ולצ'ילדראן הינם מוסלמי .

ולכן לאחד קדם תגובה ל להרוג של ון גוך: קבל מחוספס . הזכות-של -מרכז ממשלה בעל ניכפה חדש חוק . יעיל אחרון שבת , עבור דוגמה , כל אחד בהולנד על גיל 14 האם הצג זיהוי למקורים אם נשאל - אעפ"י ש , כמובן, זה נקודה שנויה במחלוקת אם יש לא לוכד לבצע את ה שאילה . אבל זה'ס שינוי : ההולנדית אקויולנטי של ה אף.בי.איי הוא שכירה נוסף 500 פקידים .

משמעות , הפוליטי שמאל הוא על פי רוב עם תמיכה של אלה קפדני מדידות . סוציאליסט מפלגה מנהיג , וווטר בוס, אומר ההולנדית וואר "תמים " לפני נובמבר . 2, אבל עכשיו יש להם מזוהה שה איום של מוסלמי אלימות הוא " בינלאומי תופעה אשר ארוך עם אותנו ."

עדיין ה רוב מכריח חשב בהולנדי פוליטיקה היה היא עצמה נולד מוסלמי . איאאן הירסי אלי, מהגר מסומליה , היה גאניטאלי נקטע איבר כא נערה , לפי אכזרי שבטי מנהג . יש נעבד עם ה מאוחר ון גוך על סרט עדות ביקורתי של אסלאם , היא עכשיו להרביעים כא צודק -הרכנה חבר בקבוצה ההולנדית בית הנבחרים .

על ידי מעלה טובה של שלה בעל סיפור , הירסי אלי הצעות הולנד שלו הכי טוב קוה ל שוחר שלום מקום לישון ולאכול דרך יותר מחוספס -נוטה היטמעות - זאת אומרת, סוף לתמים מאלטיכאלטאראליסם. אלא אם כמובן, אחד מה הרבה מוות איומים נגד שלה הוא בהצלחה מבוצע.
_____________________________________
חתימתכם הוסרה כיוון שלא עמדה בחוקי האתר. לפרטים נוספים לחצו כאן. תוכלו לקבל עזרה להתאמת החתימה לחוקים בפורום חתימות וצלמיות.


נערך לאחרונה ע"י HummerH1 בתאריך 10-01-2005 בשעה 19:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:46

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר