לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2006, 05:20
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
אני והבחורה החלטנו שנדבר על העניין מחר (פנים מול פנים) .

הקדמה - מדובר על ידידה טובה מאוד שהתחלתי לאהוב אותה ..
אז ככה.. באתי אליה היום אחרי סיפור ארוך .. שהחלטנו שנדבר.. ומין הסתם אני עסוק והיא עסוקה.. אז הגעתי די מאוחר ת'אמת והיא כבר הייתה עיפה ולא היה ממש מצב לדבר רציני על כלום ...
לפני שאמרתי לה ביי היא אמרה "שמע.. אנחנו צריכים לדבר על זה... דבר איתי מחר -בשעה נורמלית- בבקשה..?" מחר אני הולך לדבר איתה, שאלה אחת יש לי.

אני יודע שהיינו במסיבה ואני הלכתי אחרי 3 שעות של ריקוד איתה להכיר בחורות אחרות והיא בחורים .. (לא ממש קשר רציני סתם כזה להעביר ת'מסיבה בסבבה..) שהיא הכירה איזה אחד ... והתלהבה ממנו קצת והביאה לו את הטלפון (זה היה לפני שבועיים) והם יצאו פעמיים .. ועכשיו הוא בנסיעה בחו"ל או משהו לא הבנתי בדיוק ...
כבר אמרתי לה שיש לי רגשות כלפיה והיא יודעת את זה.. - אבל היא לא סיפרה לי שום דבר על זה שהם יוצאים \ יצאו .. - אין לי מושג מה המצב בינהם עכשיו ...
הדבר היחיד שאני יודע זה שהיא לא סיפרה לי על זה כ-ל-ו-ם .. ובתור אחת שבוא נגיד דברים חשובים כן מספרת לי זה היה לי מוזר .. (לא משנה מאיפה אני יודע..)
מחר אנחנו נדבר על זה והשאלה שלי היא אם בכלל יש טעם אם היא יצאה עם מישהו \ יוצאת עם מישהו ..?
וזה די מוזר כי למרות שהיא יודעת שיש לי רגשות כלפיה והכל .. היא לא "מאפקת את עצמה" בדיבור, בפלירטוטים הקטנים או בשפת גוף ...
היא לא אחת שמשחקת משחקים .. ומצד שני אני לא יודע אם לקבל את זה כרמזים ברורים מאוד לכל אחד אחר שיראה את זה או כ"זאת היא שהיא איתי וזה מה יש" ..

אני צריך תשובה עד מחר בצהריים אם תספיקו (יום רביעי - צהריים) .. מה אתם חושבים על כל העניין הזה...? - כי אני אגיד דוגרי .. בחורה שיודעת שלבן אדם שהיא מאוד אוהבת יש רגשות כלפיה, לדעתי לפחות צריכה "להפחית" בשפת גוף (אם נקרא לזה ככה) .. למה אני מתכוון ..? ל"אתה לא מבין אני מתוסכלת מינית" או ... "וואו אני ככ חמה... לא משועממת לא מבואסת .. ח-מ-ה זאת המילה.." - כל מיני כאלה.. וזה עוד בקטנות .. נכון לכם זה נראה כמו רמזים מובהקים .. אבל יכול להיות ש"זאת פשוט היא" ..?
לי מאוד מפריע שהיא לא סיפרה לי על ה"ידיד" הזה.. ואני לא מבין מה קורה בינהם ולא יודע .. אבל זה מאוד מפריע שהיא לא סיפרה עליו אפילו אם היא "פחדה שזה יפגע בי" ... דברים כאלה מספרים במיוחד שהיא יודעת שאנחנו במצב של "צריכים לדבר" אז זה יכול לחסוך הרבה.. או שאני בכלל טועה..
מחר שאני אדבר איתה אני אדע את התשובה ... אם למישהו בא להגיב או לעזור בכיף ..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר