לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2006, 17:51
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
נוח לי עם עצמי ואיתו...

היי אנשים!כמה כיף לכתוב פה..שנים שלא כתבתי..נחבאתי קצת אל הכלים מסיבות אילו ואחרות..
ואחריי זמן מה החלטתי לכתוב אשכול ולשאול אתכם מספר שאלות..

אז ככה,מי שמעודכן פה למינהם מאשכול קודם שפתחתי על מצבי אולי יידע על מה מדובר..
ככה..אחריי הרבה זמן התחלתי לתהות באיזה מצב.באיזה רגע אני אמורה להבין שנוח לי עם המיניות שלי(לא בקטע הלסבי ,לא שיש לי משהו נגד זה).למשל אני אתן דוגמא לפניי מספר חודשים היה לי סיפור עם בחור אחד..וכאשר הגענו למצבי אינטימיות לא הרגשתי הכי בנוח עם זה.בין אם זה היה חדש לי,להיות איתו חבויה בחדרי חדרים ועושים אנו את זממנו(חחח)..ובין אם בחוץ.
אני לא מכחישה היו לי רגעים שהיה לי ממש טוב לדעת שיש מישהו שמחבק אותי ומנשק אותי,למרות שזה לא היה מאהבה.זה היה משהו שבאותו רגע הייתי צריכה.
אבל בין לבין הייתי מרגישה ממש לא בנוח.האשמתי שזה אולי משהו שנעשה מתוך כמו הכרח..כמו אונס..ולכן לא הרגשתי בנוח.ופתאום הגיעה לי המחשבה מה אם זה יהיה לי עם כל אחד?מה אני אעשה אז?
אני מודה שאולי איתו,זו הייתה איזשהי טראומה..כמו משהו שכפיתי על עצמי,משהו שהוא כפה עליי ולא נתן לזה לזרום.ועכשיו,אני פוחדת שאני עלולה שלא להרגיש טוב עם המיניות הזו שכנראה אין לי כתוצאה ממה שקרה איתו..אז מה אני אהיה תקועה באותו מצב סטטי כל הזמן?
לא יהיה לי אפעם נוח עם מיניות עם הבנזוג או עם אינטימיות איתו?
איך אני אתמודד אז?בסוף ייצא שאני אדחוק אותו מחיי,לא?

מתי זה קורה שמתחילים להרגיש בנוח עם המיניות וכל הנוגע לכך????????
שלכם,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2006, 18:20
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "נוח לי עם עצמי ואיתו..."

Willow יקרה,

ראשית כל, צר לי לשמוע - עברת חוויה קשה מבחינה אינטימית. החוויה לצערי מתרחשת פעמים רבות מדי, כאשר אחד הצדדים מונע מכוח ה'ליבידו' שלו בלבד ולא מכוח הרגש או האינטלגנציה הרגשית.

את יכולה (ומוכרחה) לחוש מלאת בטחון שבך אין כל בעיה!

כגבר, אני עד למקרים רבים מדיי בהם הצד הגברי מונע מכוח ה'ליבידו' שלו. זה קורה פעמים רבות יותר מאשר להיפך - משום שהאינטלגנציה הרגשית הנשית מפותחת יותר משל הגברים.

את חייבת לומר לו ולדבר על הדברים באופן גלוי. לומר לו שזה לא נוח עבורך ושהמצב נכפה עלייך.
את חייבת לבקש ממנו סבלנות, אהבה, תשוקה אמיתית (ולא מכוח האיבר שלו בלבד).
את צריכה רומנטיקה ועדינות... הסבירי לו את זה.

המפתח לאינטימיות וזוגיות נכונה - היא בעיקרה הבנה.
אם לא מבין בן זוגך את המקום בו את נמצאת - אזי שאין הוא נמצא מהכוונות הנכונות, ואז הייתי מציע לך לעזוב אותו לאלתר.

כל אחד רוצה להיות נאהב... כל אחד מחפש מגע אנושי (!) אבל זה לא חייב להיות אך ורק מיני.
המיניות מגיעה כחלק מהאינטימיות.... אבל אינטימיות תבוא רק כתוצאה של הבנה והסכמה של שניים... ואת זה את חייבת לומר לבן הזוג...

מדרך ניסוחך ומהדרך בה את מביעה עצמך, אני משוכנע כי מדובר בבחורה עם עומק רגשי אמיתי.
מכאן - ששוב, חלילה לך מלהאשים את עצמך, משום שהבעיה היא בחוסר ההבנה של בן הזוג.

ישן 06-09-2006, 18:31
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
הממ...

טוב למרות הכותרת הדפוקה אני אנסה לתת תשובה טובה

טוב נתחיל בקלישאות, אמון וביטחון הם דברים שנרכשים עם הזמן, גם בין בני זוג ששוררת בינהם אהבה, חסר קצת ביטחון עצמי "איך הוא יגיב?" "מה הוא יחשוב עליי אחרי שהוא יראה כמו שאף אחד לא ראה?" ושאלות בסגנון הזה... של מה יקרה ומה יהיה, כי כשיש דבר טוב לא רוצים להפריע לו להמשיך להתקיים, וגם אם לא, בסופו של דבר מתוך היותנו בני אדם יש לנו את הצרכים הבסיסים בינהם הצורך באהבה, יכול מאוד להיות שבגלל כל המצבור הזה של מחשבות ותיאורים לגבי המצב שהיה הם שהביאו לתחושה הלא נוחה כאילו את עושה "משהו לא נכון" או שמכריחים אותך ואין לך כוח להתנגד... את לא יכולה לדעת שזה יהיה לך עם כל אחד, כי בשביל זה תצטרכי להיות תקופה מסויימת עם כל אחד, אבל תמיד יש תכנונים נוספים ואחרים...

את מאכילה את עצמך במחשבות האלה אבל שוכחת שלא בונים תיאוריה שלמה מניסוי אחד...
להיות תקוע במצב סטטי, יש מצבים שדווקא הייתי שמח אם היו אפשריים, מי רוצה להתבגר בכלל ולהכנס לעולם הזה של המבוגרים... אבל מה שטוב (ולפעמים רע בחיים) זה שאין כזה דבר מצב סטטי, מצב סטטי זה רק בסוף לפני זה הכל מורכב מבחירות ושינויים,
זה כמו ששואלים ילד קטן את מי הוא יותר אוהב את אמא או את אבא, אין תשובה לשאלה הזאת כי יש בה כל כך הרבה דברים שמשתנים, כמו שמתי שאת ליד השולחן עם המשפחה שלך ומתי שאת ליד השולחן עם חברות, זה יכול להראות ממש דומה אבל זה אף פעם לא זהה....

לגביי העניין שאת פוחדת להרחיק ממך את אלה שחשובים לך, יש שיר
"רק אהבה תנצח את כל הדמעות
כשהכאב יחלוף אותך אני אשמור.."
הוא יכול להיות מוטו נחמד למי שבאמת רוצה להאמין, ולומר את האמת, יש בו משהו

אני חושב שכל העניין זה פונקצייה של זמן, קחי לעצמך עוד זמן, תכירי את עצמך ותהיי שלמה עם כל החלטה, את צריכה להיות הבוס של החיים שלך ולא אף אחד אחר, אז קחי שליטה וקבלי את ההחלטות, תחיי איך שנוח לך איך שמרגיש לך הכי טוב, את לא צריכה לרצות אף אחד מלבד את עצמך.

הרי איך יודעים שמשהו טוב? מרגישים הרגשה נעימה....
אז כנראה מתי שיש הרגשה לא טובה זה קשור למשהו רע...

ובנוגע לשאלה האחרונה שלך...
חחח אני אתן לך את התשובה שהפסיכולוגית שלי נתנה לי לגבי הרבה שאלות סביב נושא כללי מאוד, הכל חלק מתהליך ההתבגרות, לפעמים אנחנו לא רוצים להתבגר ונלחמים בזמן אבל לזמן יש נטייה תמיד לנצח, פתאום דברים מרגישים אחרת פתאום יש סדרי עדיפויות שונים משהכרנו, הכל חלק מתהליך ההתבגרות, ההכנה שלנו לעולם האמיתי שמחכה בחוץ, רק שנצא ונכבוש אותו. (טוב הוספתי פה ושם כמה מילים ומשפטים..)

מקווה שעזרתי ולו רק בעצם זה שהראתי שאכפת לי =)
נחמד לראות הודעות שלך פה שוב ד.א.

רועי
ישן 07-09-2006, 09:28
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04

חבל שאת החוויה המינית הראשונה שלך לא חווית מאהבה, זה משנה הכל מהקצה אל הקצה, אחרי כמה אשכולות שקראתי <שלך> הבנתי שאולי את מתחברת לכל הקטע של הרגש אבל מצד שני קצת לחוצה על הרעיון של למצוא אהבה, תני לזמן לדבר, תני לעצמך להתאהב... אין דבר יותר נעים ממגע של אדם שאת מאוהבת בו והוא אוהב אותך, הבעיה כאן היא שלא כל אדם יכול להיות האדם הזה, ועושים המון טעויות עד שמוצאים את אותו אדם, אבל מה שלא יהיה, בחיים אל תתחילי שום דבר מיני אם אין לך שום רגש, כי לדעתי חייבים רגש כדי להרגיש בנוח עם המצב <ואת בפרט בחורה שזקוקה לבטחון הרגשי הזה> , ברגע שבאמת תתאהבי, את תראי... ונכון, לפעמים הצד השני לוחץ עליך קצת או "נפגע" כשאת מסרבת .. אבל זה רק בגלל שההורמונים מדברים מתוכם, אדם שבאמת תהיה לך איתו כימיה טובה <גם בחיים וגם במיטה> ידע להיות קשוב לך ולחכות, גם אם לא יצא לו מזה שום דבר מיני.

ועוד משהו קטן, בנים לוחצים וילחצו עליך להיות איתם במצבים אינטימיים גם כשלא תרצי, אבל תתפלאי, שברוב המקרים דווקא הסירוב נחוץ יותר מהנתינה, בעיקר אם יש רגשות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר