לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם אתה מעשן?
כן 27 22.50%
לא 65 54.17%
רק נרגילה 21 17.50%
עישנתי בעבר ונגמלתי. 5 4.17%
אחר. פרט: 2 1.67%
מצביעים: 120. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2006, 14:43
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
התרגלת למבטים בפאבים ומועדונים?
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי ראג'אר שמתחילה ב "כן, אבל אבל =\"

במועדונים- כשכולם מרוקנים וודקה רד-בול או כל מיני צירופים ורק אני עם בקבוק מים מינרלים.
בפאבים- כשכולם מזמינים בירות עם שמות ארוכים ואני "חוגג" עם ספרייט...

כבר קרה לי מקרה אחד לא הכי נעים, כשהגעתי לפאב עם חברים, הם הזמינו את המשקאות שלהם ואני הזמנתי ספרייט.
אחרי דקה המלצרית חוזרת ואומרת שאין ספרייט, אז ביקשתי מיץ תפוזים. אחרי דקה היא חזרה ואמרה שגם זה נגמר, עכשיו ביקשתי מיץ תפוחים. אחרי דקה, ניחשתם נכון- גם זה נגמר.
שאלתי מה יש, והתברר שהמשקה הלא אלכוהולי היחיד שיש להם הוא דיאט קולה ובזה אני לא נוגע (יש בזה קפאין, שזה חרא למי שסובל כמוני ממיגרנות).
בשורה התחתונה, בסוף לא הזמנתי כלום. בשלב מסויים המלצרית הגיעה ואמרה לי שאני חייב להזמין משהו כי יש חובת הזמנה לכל לקוח, התחלתי לצעוק עליה שהזמנתי שלושה דברים ואת שלושתם אין, שיבוא בעל המקום ויגיד לי מול כולם לצאת מהמקום.
רק מהצעקות עליה לא ראינו אותה עד שהחברים שלי ביקשו חשבון.

אגב, זאת היתה הפעם האחרונה שלי באותו מקום (מקום ידוע ומוכר בעמק האלכוהול ליד צומת קרית אתא).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2006, 15:04
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר
האמת היא שבחיים לא שמתי על המבטים האלה...
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "התרגלת למבטים בפאבים ומועדונים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
במועדונים- כשכולם מרוקנים וודקה רד-בול או כל מיני צירופים ורק אני עם בקבוק מים מינרלים. מכיר... חח ואפשר לבקש כוס כל שהיא ולשים בא את המים ואז חושבים שזה איזה וודקה חח
בפאבים- כשכולם מזמינים בירות עם שמות ארוכים ואני "חוגג" עם ספרייט... אני גם משקאות מוגזים כמו ספרייט או קולה לא שותה, רק מים ומיצים טיביעים.

כבר קרה לי מקרה אחד לא הכי נעים, כשהגעתי לפאב עם חברים, הם הזמינו את המשקאות שלהם ואני הזמנתי ספרייט.
אחרי דקה המלצרית חוזרת ואומרת שאין ספרייט, אז ביקשתי מיץ תפוזים. אחרי דקה היא חזרה ואמרה שגם זה נגמר, עכשיו ביקשתי מיץ תפוחים. אחרי דקה, ניחשתם נכון- גם זה נגמר.
שאלתי מה יש, והתברר שהמשקה הלא אלכוהולי היחיד שיש להם הוא דיאט קולה ובזה אני לא נוגע (יש בזה קפאין, שזה חרא למי שסובל כמוני ממיגרנות).
בשורה התחתונה, בסוף לא הזמנתי כלום. בשלב מסויים המלצרית הגיעה ואמרה לי שאני חייב להזמין משהו כי יש חובת הזמנה לכל לקוח, התחלתי לצעוק עליה שהזמנתי שלושה דברים ואת שלושתם אין, שיבוא בעל המקום ויגיד לי מול כולם לצאת מהמקום.
רק מהצעקות עליה לא ראינו אותה עד שהחברים שלי ביקשו חשבון.
גם לי קרה מיקרה דומה, אבל אצלי הברמנית לחשה לי בשקט בשקט שזה לא יפה להתיישב לייד הבר ולא להזמין משהו, אז עניתי לה שמביין 2 החברים שיושבים מצידי אני הנהג, אבל המפגרת המשיכה לעשות לי "עיניים" ופרצופים בכל משך הזמן שהיינו שם, ולא "עיניים" מהסוג החביב :}

אגב, זאת היתה הפעם האחרונה שלי באותו מקום (מקום ידוע ומוכר בעמק האלכוהול ליד צומת קרית אתא).

ד"א, יש את המיקרים, סתםםם לא באדום

יש את המיקרים שבא לך להתחיל עם מישהיא אבל היא מעשנת ובדיוק מחפשת אש ואין לך אש
בררר או שהיא מתחילה איתך "מתוק יש לך אש?" אבל אבל... זה בעסה...

בקיצר גם ממעשנות מסריחות צריך להתרחק, אבל...(פה ושם נו... )

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

ישן 09-10-2006, 00:30
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "אני מעשן מגיל 14 עכשיו אני בן 19"

הכי הרבה שאני יכול ליעץ לך ולהמליץ לך זה, תעשה לעצמך טובה ותפסיק עם זה, זה כל. בטח שמעת את זה מרבים ולא פעם אחת, פשוט תיקח את עצמך בידיים, בקש עזרה\גיבוי או לא יודע מה מכל אחד\ת שאתה מכיר... תמיד שיבוא לך לעשן אז במקום תחשוב על חברה שלך... בבית ביום יום תעזר באמא שלך או לא יודע מה.

לשיכולך ובריאותך.

ההודעה ה1500 שלי D:
תגרום לי אושר ותפסיק עם זה

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

נערך לאחרונה ע"י ראג'אר בתאריך 09-10-2006 בשעה 00:34.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:36

הדף נוצר ב 0.25 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר