לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2006, 22:22
  OpenDoor OpenDoor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.06
לתת דיעה ולנוח

יש משהו שנמצא בתוכי, שרוצה להיאמר אל מול כל הקהל הזה אבל מנגד - אני פוחד להיפגע ויותר מזה, אני פוחד לפגוע אבל אני רוצה לתת דעתי ואם אשכול זה יימחק, אין לי שום התנגדות. רק רוצה שאדם אחד, רק רוצה שמישהו יקרא את זה ואפילו אם יתרגז לנוכח המילים, זה מספיק בשבילי.

נדמה כי הטבלה שנוצרה באשר לשירות בצה"ל התפצלה לשני עמודות "קרבי", ו"ג'ובניק" ונראה כי אם אתה משרת בטור אחד של העמודה, אתה לא בטור השני ולהפך. אני רוצה למחות על-כך. נראה כי אלה המשרתים ביחידות השדה, בתפקידים הקרביים, חושבים מעט על אלה המשרתים ביחידות או אפילו בחילות שונות. כאילו מלכים על כסאם והם אלה שעושים את תפקידם. אני לא מתכוון להעליב או להראות חוסר כבוד כי כבוד זה כל מה שיש לי אליכם אבל נמאס לי מאלה שחושבים שאם אדם לא משרת בקרבי, אז הוא סתם ג'ובניק. אני רוצה להעלים את המחשבה הזו מפניי ומכל מי שנמצא כאן. זה לא נכון. לא כל אדם מתאים לקרבי, לא כל אחד יכול להשתמש בנשק, לא כל אחד מותאם לזה. כאלה, יכולים לתרום מעצמם, מהידע שלהם או לפחות רוצים לתת כמה שאפשר אבל לא בקרבי.

אין להצדיק ג'ובניק, שמחפש את הדרך הכי קרובה הביתה ואת הכי פחות שעות לשרת - אנשים כאלה אין להצדיק. אך בין הקו של ג'ובניק וקרבי עובר מגוון רחב של קשת תפקידים שאולי אחרים יאהבו ויתרמו מצידם אל הצבא הכי חזק שיש בעולם - צה"ל.

קשה לי מתוך כל זה, להסביר איך אני מרגיש ורק רוצה לקוות שכל זה ישתנה.
הכבוד לקרביים, והכבוד לאלה המשרתים בחילות האחרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2006, 09:03
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי OpenDoor שמתחילה ב "לתת דיעה ולנוח"

מה שאמרת פה נכון מאוד!
אבל יש לי 2 דברים להגיד לך:
1) זה שקרביים שונאים ג'ובניקים זה לא בהכרח בגלל שהם ג'ובניקים.... הרי גם קרביים מקניטים וצוחקים על קרביים אחרים אפילו אם הם מאותה חטיבה ....
לדוגמא אפשר לקחת הצנחנים שהמציאו לכל גדוד כינוי משלו (800 וטיפשים, 200 יורים 2 פוגעים וכו'...)
את את המטכ"ל והשייטת שאומרים שהשני לא עושה כלום .... הם לא באמת מאמינים בזה אבל זה מין גאוות יחידה שנוצרת ביחידות קרביות ...
2) לי אישית אין בעיה עם אף אחד שקיבל פרופיל 64 והלך להיות מזכירה או פקח טיסה או כל תפקיד אחר. גם אין לי בעיה עם מישהו שקיבל פרופיל 97 ונמצא שהוא מתאים יותר לעתודה או למודיעין....
הבעי היא עם אנשים שמתאמצים כמה שיותר להוריד את הפרופיל על דברים שטותיים.... ואותם אני לא מבין.... ואני חושב שמאנשים כאלה באה השנאה לכל הג'ובניקים ....

ישן 09-09-2006, 10:43
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
אל תתחרפן מזה אני מעדיף שישבו בבית ולא יעשו כלום
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי klingo17 שמתחילה ב "אף אחד לא צוחק על גובניקים..."

מאשר שיהיו בחי"ר ויעשו בעיות וכשתצתרך להפקיד את החיים שלך בידיים שלהם הם יפשלו בגדול כי הם לא עשו שום דבר כמו שצריך בהכשרה שלהם...

בקשר ל6\6 אל תתבאס יש מספיק יחידות טובות בצבא שלא רוצות את ה6\6 המונפץ הזה... מעניין שאחרי שאתה מסיים מסלול בטייס מטכ"ל שייטת יהל"ם וכ"ו פתאום לא כזה קריטי שיהיה לך 6\6 למשל מפקד הפשיטה על הקארין איי מרכיב משקפיים ויש לו מספר יותר גדול משלי... ה6\6 הזה סתם דרך לנפות אנשים ואם תשאל אותי הפסד של כ"א אדם איכותי הפסד שלהם אל תישבר

נערך לאחרונה ע"י שולה מוקשים בתאריך 09-09-2006 בשעה 10:47.
ישן 09-09-2006, 16:23
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
תקשיבו לשולה מוקשים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי OpenDoor שמתחילה ב "לתת דיעה ולנוח"

בהחלט חלוקה של מלש"בים בלבד
לוחם אמיתי יודע להעריך כל חייל, ג'ובניק או לא, כי הוא יודע שבלעדיו הוא לא יכול
כשאני הייתי בקורס נהיגה מונעת בצריפין, הייתי עם 80 אחוז קרביים, ואני לא קרבי, והם לא צחקו עליי בכלל ואף התעניינו בי ואמרו לי כל הכבוד על המאמץ שאני עושה (יש לי בעיות רפואיות לא קלות, בגלל זה אני לא קרבי).
אף אחד מהם בכלל לא צוחק על ג'ובניקים, כי בלי הג'ובניקים אין צבא, כמו שבלי הקרביים אין צבא, צריך את כולם, אין תפקיד שהוא סתם.
מלש"בים שלא מבינים נהנים להקניט סתם, כי הם לא יודעים מה זה צבא, כל מה שהם ידועים זה סיפורים והנפצות מטורפות.

עכשיו נעשה משחק נחמד
בואו נשחק משחק, שבו אין ג'ובניקים בצה"ל, כי הם אפסים מיותרים. יש רק לוחמים, כולם מטכ"ליסטים מינימום
אז יופי, יש מלא לוחמים סוסים. אבל מה?
הם רעבים, כי אין טבחים ועובדי מטבח שיביאו אוכל ויכינו אותו
אין להם ציוד, כי אין אפסנאים
אין להם נשק ותחמושת, ואין מי שיתקן את הטנק, כי אין חימושניקים
אין להם מושג מה יש לאויב ואיפה הוא, כי אין מודיעין
אין להם איך לתקשר עם החמ"ל, כי אין את הטכנאי קשר הג'ובניקים

קיצור, חבר'ה-כל אחד עושה את שלו, ואין תפקיד מיותר, ובין אם אתה ג'ובניק או לא, אתה חלק מהמערכת שלא יכולה לתפקד בלעדייך

תתחילו להבין את זה
אני מניח שמלש"בים לא מבינים, אבל כל לוחם יודע שבלי ג'ובניקים הוא מקרה אבוד

ישן 10-09-2006, 10:50
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "תקשיבו לשולה מוקשים"

אף אחד לא זלזל בתתפקידים שהג'ובניקים מבצעים, אפילו אם זה שק"מיסט...
אף אחד גם לא אמר שאפשר להסתדר בקרב רק עם צבא של סוסים, כי זה אחד הדברים המטופשים, כל ילד יודע שמלחמה זה לא מכות בשכונה שמי שירביץ יותר חזק ייקח...
מזלזלים פה באותם חיילים שכשירים ב100% להיות קרביים, פיזית ונפשית, ויש המון כאלו, שבגלל לחץ חברתי/פחדנות/אגואיסטיות או כל סיבה אחרת בוחרים להיות נהגים למשל ולא לוחמים, כאשר יש אנשים אחרים בעלי פרופיל נמוך שיכלו להיות נהגים במקומם.
אם מישהו באמת לא יכול להיות בקרבי או בצבא בכלל מסיבות אלו ואחרת, אני מכבד את זה ולא חושב גם שצריך לעשות לו בעיות אחר כך באזרחות, אבל מי שבעל פרופיל קרבי ובורח מזה, לא בגלל שלקחו אותו לתפקיד ג'וב מבחירה של הצבא (מודיעין, שחקים וכו') אלא פשוט כי בא לו לישון כל יום במיטה החמה שלו ולא לפספס תליין מסיבות שהוא יוצא קבוע בימי שישי, צריך חד-משמעית להרוס לו את החיים. לא לקבל אותו לשום אוניברסיטה, שילמד את הלקח שלו. שיעבור לחו"ל. למה חיילים צריכים להיפצע ולהיהרג בשביל מישהו כזה? מגיעה לו הגנה? שפשוט ייקח את עצמו ויירד לחו"ל. צריך להדיבק לו למצח אות קין שייענש על הביזיון הזה. אלה אנשים מגעילים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר