לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2006, 19:07
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
ערב טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אנאבל לי שמתחילה ב "באיזה גיל אפשר לדעת שזה מה שאני באמת רוצה?"

תראי, אני חושבת שכל אקט ה"יציאה מהארון" הוא משהו מאוד אישי וכל אחד שמרגיש צורך (באם הוא מרגיש צורך), עושה אותו מתי שהוא בשל לכך .
אם אני הייתי במקומך, ספק אם הייתי משתפת מישהו למעט האנשים הקרובים שאני סומכת עליהם כי אני מאוד אוהבת את הפרטיות שלי . יתרה מזאת, אני לא חושבת שלאנשים יש זכות לשפוט אחרים על החלטות שהם מבצעים ועל דרך חיים שהם בוחרים (אם כי מרבית האנשים נוטים לעשות זאת, גם אם לא מפגינים זאת מפורשות מילולית, אפשר בהחלט לקרוא את זה בהתנהגותם) .

עצתי האישית היא לתת לעצמך להבשיל ולראות מה הכיוון שלך, אחרי הכל - את עדיין מאוד צעירה .
ישנה אכן אפשרות שהמשיכה בעתיד תשתנה וכמובן שישנה אפשרות שהיא לא, אבל תני לזמן לעשות את שלו; לאן את ממהרת ?

בהצלחה והכי חשוב - היי שלמה עם עצמך והחלטותיך .

רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2006, 23:17
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
זו אחת התגובות הכי לא נכונות שקראתי אי פעם.
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Eran שמתחילה ב "לפי דעתי, את רוצה ללדת? בן,..."

משיכה זה לא דבר שאפשר לקבוע. ייתרה מזו, אתה ל-א,בפרוש ל-א יכול להחליט מה תהיה. או מה ילדיך יהיו. בנאדם, כמו שאמר האדון מעליי, פועל לפי יצריו, כשאתה הולך ברחוב ורואה גבר, אתה נמשך אליו? אם לא, איך אתה יכול לומר לה להימשך? זה כמו שאני אגיד לך עכשיו - אתה הולך לחיות על אי עם גברים ונשים אבל כל הנשים לסביות וכל הגברים הומואים, עד שארית חייך תחייה שם ומהיום תהיה הומו. אתה יכול להחליט ולהכריח את עצמך להימשך לגברים?
זה בדיוק מה שאתה מבקש ממנה לעשות.

וצר לי לאכזב אותך, אבל קודם כל לא כל אישה רוצה ללדת, ובטח ובטח שלא בגיל צעיר כזה. מעבר לכך - התפרסם לפני שנתיים מאמר על ניסוי שערכו שני מדענים יפנים שהצליחו ליצור לעכברה ועכברה תינוקת עכברה. מסתבר שאי אפשר לעשות מאישה ואישה גבר כי חסר הכרומוזום שלו, אבל אפשר ליצור אישה. וכן זו פריצת דרך בעולם המדע, כי בתוך שנים מספר, יהיה אפשר ליצור גם מבני אדם. הם רק צריכים עוד קצת זמן.

מעבר לכך - לפני שבועיים, נישאו זוג לסביות כ-א-ן, בישראל. כן,כן - בישראל. ומעבר לכך, גם ניתן להן לאמץ ילד.
ואם לא זה ולא זה, תמיד אפשר לבקש מגבר תרומת זרע.

שיהיה לך המשך יום נפלא, ומי ייתן ותתבגר ותלמד משיכה מה היא, ומדע מה הוא.
תות

נערך לאחרונה ע"י תותית בתאריך 02-10-2006 בשעה 23:19.
ישן 02-10-2006, 23:05
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
שלום מתוקה :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אנאבל לי שמתחילה ב "באיזה גיל אפשר לדעת שזה מה שאני באמת רוצה?"

אני לא מסתובבת הרבה במה שבלב לאחרונה, קצת התנתקתי מפה.
אבל אני משתדלת לעולם לא לפספס פנייה של לסבית\דו\הומו - משום שאני הכי קרובה לקהילה הזו שאפשר.

צ'ארם צודק, באמת מפתיע שלא הגבתי באשכול הנ"ל, והנה אני באה ומתקנת, היום הפנו אותי לאשכול.

אז קודם כל ראיתי שרחלי כבר נתנה לך מספיק עצות ושהסכמת איתה, אז מעבר לכך בואי ואחזק אותך כמי שמהקהילה ומוצהרת.

תראי, אולי זה יפתיע אותך אבל אני בהחלט עם רחלי, אל תמהרי לצאת עם הצהרות, אומנם אני מגיל 12 כבר ידעתי, אבל תמיד עולה בי החשש שאני טועה, אני עמוק בקהילה ויצאתי עם נשים רבות ואיפה שהוא אני מפחדת אפילו שיום אחד אתעורר ואתאהב בגבר (למרות שגאד דמט אני פשוט לא נמשכת אליהם) ואז כל העולם שאני מכירה ויודעת יתפרק לי.

כשאת יוצאת מהארון, ומצהירה על עצמך את רצה וששה לספר לכולם, זה מתחיל עם חברות, אחר כך את פוגשת אנשים מהקהילה ומתחברת, מתחילה לצאת איתם למועדונים ומשם גם מוצאת בת זוג, ברגע שאת מוצאת בת זוג את מרגישה את הלחץ בבטן לספר למשפחה, את יוצאת בהצהרות מול המשפחה ובסופו של דבר זה יכול לצאת רע.

תחכי ותמתיני, את לא יודעת מה יהיה מחר ומה יהיה בעוד שנתיים. אני מכירה מליוני סיפורים בקהילה, יכולה לספר לך על נשים שהתחתנו בגיל 22 בגלל שרצו לרצות את ההורים הולידו ילדים ובגיל 30 הבינו שהן משלות את עצמן והתגרשו. יכולה לספר לך על נשים שהצהירו בפני כולם שהן בקטע ועכשיו לא מאמינים להן כשהן הבינו שהן לא.
אפילו אחותי, בשר מבשרי חשבה חצי שנה שהיא בקטע ויצאה מזה אחר כך.
את לא יודעת מה יהיה עוד שנה ועוד שנתיים, ויש הורים שמאוד קשה להם לקבל את זה. תני לעצמך את הזמן שלך, תהני מחברים וחברות, תצאי למסיבות, תתפרעי, תלמדי, ובאמת תקדישי את הזמן הזה לעצמך ולמחשבות.
בעוד שנה תתגייסי, ביום שאת לוקחת על עצמך אחריות את מרגישה אחרת לגבי עצמך, ושם את כבר תדעי מה את רוצה, תהיי בוגרת מספיק להחלטותייך. תהיי אדם לעצמך.

גם אם תספרי לחברה או שתיים שאת נמשכת לנשים, זה יעשה לך הקלה. אם תהיה לך בת זוג, עדיין אל תמהרי לספר להורייך ולכל הסביבה, כי הידלקות יכולה להתפרש כאהבה ובחברה שלא תמיד מקבלת זה יכול להיות יותר קשה.

אם תקומי יום אחד ותגידי לעצמך 'אני רוצה לצאת מהארון', וזו תהיה החלטה סופית שלך - אני פה לצידך לכל אורך הדרך. אני מבקשת ממך שתפני אליי אם תצטרכי עזרה, אם בניסוח להורים, אם במקום לישון בו למקרה שהם לא קיבלו זאת, אם את רוצה לצאת ולהתערבב עם החבר'ה הטובים בקהילה (כי יש הרבה חארות,מצטערת על הביטוי) תפני אליי, אני יותר מיישמח לעזור לך בהתחלת דרכך.

אני לא מתיימרת להיות גדולה ומשכילה ממך, אני בסך הכל בת 18, אבל בקהילה אני מעורבבת כבר יותר מ5 שנים, ויש לי הרבה חברות בגילך שכבר מחוץ לארון, וגם חברות שבתוך הארון. אני יכולה להכיר לך אותן ותשמעי דעות של מי שבחוץ ובפנים ותחליטי מה טוב בשבילך.

תות <תמיד פה!

ישן 05-10-2006, 08:24
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06

היי אנאבל.

שמי סיון, בת 24, לסבית מוצהרת. אשמח לנסות לעזור לך אם תהיי מעוניינת (יש לי כמה וכמה דברים לומר לך על יציאה מהארון בחברה מפרגנת, ובחברה אטומה לחלוטין). אם תרצי- פני אלי בפרטי ואשמח לשוחח איתך.

רק כדי להביע את דעתי- אני יצאתי מהארון בגיל 18, אחרי קשר של שנתיים וחצי עם בחור מדהים, ולאחר גיוס והתאהבות עמוקה בחברה לחדר. אין לאף אחד שליטה במי הוא מתאהב. ככה העולם בנוי, וטוב שכך! כמה משעמם היה אם היינו מחליטים את מי לאהוב?
בקיצור ולעניין- אני חושבת שברגע שאת מרגישה שלמה עם זה- זאת אומרת לא מתביישת לצעוק בראש חוצות מי ומה את (לא שאת בהכרח צריכה לצעוק)- וזה בד"כ קורה עם בת זוג, זה הזמן להגיד ולספר. אני באופן אישי הופתעתי מאוד מתגובות שקיבלתי וצפיתי בדיוק את ההפך (לכאן ולכאן).

ושוב בנימה אישית- אשמח לשוחח. אני יודעת כמה צריך תמיכה מאנשים אחרים (ולפעמים דווקא טוב שאלו אנשים זרים לך).

ובגלל שאמרת שאת נהנית לקבל ורדים-

סיון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:44

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר