לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2006, 23:00
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
עזרה תחושת ריקנות, איך ממלאים את החסר ?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמש זה בשם אנונימי בן 17 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

אני פשוט מרגיש כבר הרבה זמן מין ריקנות כזאת . אני בן 17 וכבר איזה חצי שנה שאני מרגיש לא מחובר לכלום... לא הייתה לי חברה אולי כבר שנה וחצי - שנתיים ואני כבר איזה חצי שנה מרגיש שאין לי באמת גם חברים ושאף אחד לא באמת מבין אותי. גם כשאני עם כל החבר'ה [מכירים עוד מגיל 4-5 הרוב] אני מרגיש אאוטסיידר, אני מרגיש לא שייך ולא מחובר, אין לי אף אחד שאני מרגיש חופשי איתו ופתוח .
פשוט נמאס לי מהכל ואין לי כוח יותר. כשאני מנסה לחשוב על זה בגדול אז אני לא יכול להגיד שהחיים בזבל או משהו כזה.. לא חסר לי כסף או דברים פיזיים אחרים ומבחוץ הכל נראה טוב ויפה.. אני מוציא ציונים טובים בביה"ס (90- 100), לומד דברים שמעניינים אותי כמו פיזיקה או מתמטיקה 5 יח"ל, נהנה ועושה ספורט (בעיקר הליכות ארוכות או ריצות, לבד) אבל אני מרגיש ריקנות מבפנים.. מרגיש שחסר לי משהו, איזשהו קשר כלשהו עם מישהו.

מה לעשות ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2006, 23:06
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אוף!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "תחושת ריקנות, איך ממלאים את החסר ?"

לק"י

אני באותו מצב ואפילו קצת יותר מסובך,ואני באמת לא בטוחה איך לצאת/להכנס/להסתכל על זה.רק שאצלי הריקנות היא דווקא שיש לי עולם שלם,פשוט מתוך זה שכל כמה זמן אני נכנסת למין חור שחור,של חוסר בטחון-אני לא שווה כולם וכו',אז פשוט העולם שלי מסתכם שם,והוא דיכאוני, מחורבן וריקני.ואין מה לעשות.או שיש.אני פשוט לא יודעת איך לעשות,וזה לא החומר,זה רק הרוח.שום גורם חיצוני לא ישפר את זה.זהו.אז כל פעם נופלים וקמים מחדש יותר פסיכוטים,ואז זהו.שם זה מסתכם.אבל יש פה אנשים חכמים שבטח יעזרו לך..אני סתם מזדהה עם תחושות מחרובנות..מתמגנטת אליהן.

ישן 07-10-2006, 16:27
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
לכל המדוכאים פה :-P ;-)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "תחושת ריקנות, איך ממלאים את החסר ?"

לפותח האשכול לי נראה מה שאת צריך בעיקר זה לעסוק בפעילויות שיש בו תקשורת עם אנשים
כמו ללכת לאיזה חוג שיש בו אנשים
להתנדב לאיזה מקום שבו תוכל להביא תועלת לאנשים או להיות בקשר איתם
בקיצור לבוא במגע עם אנשים
וזה מה שאני מאמין ימלא לך את החסר

מה קרה לחברים שלך שגדלת איתם מה קרה לקשר איתם?
אני מאמין שבנות עוד יהיו לך בשפע והיום עם האינטרנט לא חסר אפשרויות להכיר (אתרים צטים תוכנות כמו מסנגר וICQ וכו)
תחשוב למה אתה הכי מתחבר ותיישם זאת וגם למה לרוץ לבד שאפשר לרוץ עם עוד מישהו או מישהי ?

לpeach the bitch את יודעת כמה אנחנו אוהבים אותך פה וחושבים שאת מקסימה, מה שאת בעיקר צריכה זה להפסיק להקשיב לעצמך ובייחוד ליועץ שמידי פעם מנסה להזכיר לך שאת אפס ומוריד לך את הביטחון, ברגע שהוא מתחיל לדבר תסתמי לו את הפה ותחשבי על משהו אחר

וצנדלר בינג גם זה דרך להתסכל ולהתעודד בלחשוב שמצבך יותר טוב מאחרים ושתמיד יכול להיות יותר גרוע ואני מקווה באמת שזה מעודד אותך אני מכיר כמה שיחשבו על זה ויכנסו עוד יותר לדיכאון

שבת שלום לכולם וחג שמח והעיקר תהיו שמחים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר