לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2006, 20:51
  M.R M.R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
טוב אז זאת הבעיה שלי...

אז ככה יש לי מישהי והיא אוהבת אותי והכל וגם אני אותה...אבל
ירד לי קצת האהבה ממנה לא יודע איך להסביר דבר כזה, פשוט היא ממש רחוקה ממני ואני בקושי רואה אותה וזה קשה לי...עכשיו יש כמה בנות שאני יודע שנדלקו עליי ואפילו2 מהן אוהבות אותי ואני לא ממש בקטע שלהן ואין לי מושג מה לעשות...
ואני...אני נדמה לי שהתאהבתי בילדה ,ילדה מדהימה שאני לא מפסיק להסתכל עליה ואני לא מסוגל לגשת אליה ולדבר איתה ואני יודע שהיא גם הרבה מסתכלת עליי, יש ביננו משו במבטים והכל היא פשוט מקסימה...
אני בן 16 ואני מאוד עצוב ועצבני מכל העניין הזה נדמה לי שאני רוצה להיפרד מזאת שאני איתה אבל אני לא מסוגל לעשות לה את זה כי היא תישבר ואני יודע את זה ואני גם לא יודע איך לגשת לבחורה שנדלקתי עליה היא מדהימה אין לי מילים

בבקשה ממכם תנו לי כמה עצות איך להגיד את זה אני ממש נואש כבר מעצמי אני לא מסוגל לכלום ואף פעם לא הולך לי
דרך אגב בחיים לא קרה לי מצב כזה מסובך בבקשה תעזרו לי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2006, 21:34
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
אף פעם אל תעשה משהו שלא נוח לך איתו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי M.R שמתחילה ב "טוב אז זאת הבעיה שלי..."

רק בשביל לא לפגוע באדם אחר.
אם אתה בטוח שאתה לא אוהב את החברה שלך, אני לא רואה שום טעם להמשיך להיות איתה... הרי לא תתחתנו נכון? אז בטוח שזה ייגמר במוקדם און במאוחר. ועדיף שזה ייגמר עכשיו, כי ככל שעובר יותר זמן יהיה לך ולה יותר קשה. חוץ מזה, באמת נורא קשה לשמור על קשר רומנטי עם מישהו שרחוק ממך, צריך אהבה מאוד חזקה בשביל להצליח... ואם אין, אז חבל על הזמן :]

*אני מנסה להשמע לא פלספנית אבל לא יוצא לי*

ובנוגע לזאת שאתה כן רוצה... מאיפה אתה מכיר אותה? בצפר? עבודה שכונה? יש הרבה דרכים להתקרב לבנאדם ולשבור את הקרח. תמצא את הדברים שמשותפים אצלכם ותחשוב איך אתה מתחיל לדבר איתה. בבצפר - תבקש שיעורים אם אתם לומדים יחד, בעבודה - תבקש עזרה... אם לשניכם יש כלב תציע לה שתצא עם הכלב באותן שעות שאתה יוצא שהכלבים ישחקו P:

ישן 13-09-2006, 19:31
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי M.R שמתחילה ב "טוב אז זאת הבעיה שלי..."

לדעתי עליך ללכת לחברה הנוכחית שלך ולהגיד לה מה קרה ולהגיד לה שזה צריך להגמר.... כמה שזה יפגע בה... אבל אם תשאר איתה רק כי תרגיש מוכחר או כי לא נעים לך אתה לא תרגיש טוב בכל הקשר וכן גם היא.....

אבל את כל זה תעשה רק אם אתה בטוח שאתה לא אוהב אותה ושאתה רוצה מישהי אחרת, כמו שאמרו לך, אך תתן למבטים להטעות אותך..
אל תעשה טעויות שאחח"כ תצטער עליהם... אתה צריך לשבת עם עצמך ולהבין מה אתה מרגיש ומה אתה רוצה מעצמך... אתה היחיד שמכיר את עצמך ויודע לענות על שאלה כזו.... כי תחשוב שאם תפרד ממנה ואז תבין שאתה כן אוהב אותה וכן רוצה אותה ותרצה לחזור עליה- היא פתאום לא תרצה אותך כי פגעת בה יותר מידיי או כי ירד לה ממך בזמן שלא הייתם ביחד או אפילו יש לה מישהו אחר.. לא משנה מה הסיבה... רק תחשוב על האופציה הזו ותבין שאתה לא יכול לעשות דברים בלי לחשוב קודם כל פעמיים.... אל תעשה טעויות!

איציק!
תעדכן!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר