לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מהי סדרת השונן הטובה ביותר?
FMA 11 57.89%
Bleach 4 21.05%
Naruto 4 21.05%
מצביעים: 19. אינך רשאי להצביע בסקר זה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2007, 19:45
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
מלחמת העולמות- מה היא סדרת השונן הטובה מה3?

יש שלוש סדרות שונן מפורסמות במיוחד, כידוע, ונעשה אשכול (שיתווסף אליו סקר בקרוב) כדי לראות מהי הסדרה האהובה ביותר.
מומלץ לפרט מדוע בחרתם דווקא בסדרה הזאת על פני השתיים האחרות.

שלוש הסדרות הן נארוטו, בליץ', ופול מטאל אלכימיסט.
איזו מהן אתם הכי אוהבים?

שלי:
זו ממש התלבטות.
בנארוטו יש הרבה נושאים בוגרים מאוד (הריגה, בגידה), ויש פרקים ממש מעולים (כמו למשל הפרקים על סאסקה ואיטאצ'י), אבל בסך הכל היא קצת ילדותית לעומת האחרות.
בבליץ' הנושאים הם הרבה פחות מגוונים (העלילה קצת בנאלית וחדגונית- אדם הולך להציל את חברה שלו, ואם יש פרקי עומק על הדמויות הם בדרך כלל כוללים רק פרק אחד), אבל האווירה בוגרת והעלילה והקרבות מאוד טובים (במיוחד בהשוואה לנארוטו, בה עיקר החידוש שיש בקרבות זה טכניקות חדשות, ובבליץ' כמעט שאין טכניקות חדשות, אלא רוב הקרבות מתמקדים בסיוף ובכוח ברוטאלי).
בפול מטאל העלילה טובה אבל קצת משעממת לטעמי, ויש תנועה בין ילדותיות לבין רצינות. אני אישית לא הרגשתי כמעט שום דבר "בוגר" בסדרה הזאת. אין ספק שFMA היא הטובה מהשלוש בתחום האנימציה והמוזיקה. העלילה היא, לדעתי, הדבר החלש ביותר בפול מטאל לעומת האחרות. כמעט כל מה שקורה בעלילה אפשר לחזות אחרי צפיה של כמה דקות בפתיחת הפרק, וכשרואים שהתחזיות באמת קורות בהמשך זה בהחלט מוציא חלק מהכיף וההתרגשות.
אז מהי הבחירה שלי?
בסך הכל, הכי נהנתי מבליץ', כך שזו הבחירה שלי לסדרת השונן הטובה ביותר.
ומה שלכם?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 12-07-2007 בשעה 19:58.
חזרה לפורום
ישן 12-07-2007, 22:02
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
אני נאלצת לומר FMA
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "מלחמת העולמות- מה היא סדרת השונן הטובה מה3?"

נהניתי מהסדרה הזאת. אומנם היו כמה פרקים לא משהו, אבל הייתה עלילה וסה"כ היה מעניין ומצחיק.
לגבי בליץ', אני מסכימה שגם הסדרה הזאת הצחיקה אותי נורא, אבל לא יכולתי לראות יותר מדי פרקים ממנה בעיקר בגלל העלילה.
זה לא היה כ"כ מעניין, והמפלצות האלה שהוא צריך להלחם בהם כל פרק.. זה היה נראה לי לפעמים קצת טיפשי :$ [בלי להעליב את מי שאוהב את הסדרה, זו רק דעתי האישית!]
את נארוטו לא ראיתי - אלא אם כן מחשיבים רק את הפרק הראשון. הוא לא עניין אותי במיוחד,
אבל יכול להיות שיצא לי רושם רע על הסדרה הזאת כי שמעתי את הדיבוב של ערוץ הילדים Oס
ז"א, את הפרק ראיתי ביפנית על המחשב, אבל לפני זה יצא לי לשמוע חלק מהדיבוב בעברית.

טוב בקיצור, אהבתי את FMA ואת הדמויות שם. אני לא מסכימה עם זה העלילה לא מעניינת וילדותית -
באמת יש פרקים משעממים לפעמים, אבל העלילה יותר טובה לדעתי מילד שנלחם במפלצות שמצוירות רע :S
האנימציה בFMA יותר טובה לדעתי

אבל שוב, זו רק דעתי האישית.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר