לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2006, 16:05
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
50 ש"ח ליום למי ששרת מעל שמונה ימים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elijucks שמתחילה ב "מענק מילואים..."

ומקסימום 1300 ש"ח (כלומר שווה ערך לעשרים ושישה ימים).
הסכום יועבר ע"י בטחו לאומי ישירות לחשבון הבנק אותו מסרתם לצה"ל.
הצבא מתקשה למסור את תאריך התשלום (היות שהוא לא אחראי עליו), מבט"ל קשה לקבל תשובות.

הסכום הזה נוסף למשכורת (שמועברת למעסיק שלכם) ולמענק שתקבלו ב10.4.07.
אני ארחיב בהמשך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2006, 00:04
  פורום החפ"שים פורום החפ"שים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
שלום לכולם! תשובות בנושא מענק לחימה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מוקי בעין שמתחילה ב "[QUOTE=GrimReaper] ועל פי מה..."

שלום לכם!

ראשית, תרשו לי לברך אתכם על הפורום המעניין והמקצועי שלכם ועל ניהולו המעולה. אני קורא ותיק כאן בזכות ביטיס ואני מתכבד לכתוב כאן את ההודעה הראשונה שלי.

לפני שבוע, שוחחנו עם קצינת פניות הציבור, סא"ל זהר ליפקין ושאלנו את השאלות שנשאלו בפורום שלנו ב- ynet בעקבות המידע שפרסמנו לפני שבועיים בעקבות שיחה עם רמ"ד כ"א בצה"ל, תא"ל אבי זמיר לגבי מענק הלחימה.

קצינת פניות הציבור אישרה את המידע שנמסר לנו ע"י רמ"ד כ"א בצה"ל, תא"ל אבי זמיר:

1. מענק הלחימה יינתן לכל מי שהתייצב לצו חריג / חירום (8) / התנדב ללחימה בין התאריכים 12/7/06 עד ל- 14/8/06 (ז"א, למעט אלה אשר שירתו בצו רגיל מתוכנן לפני המלחמה).

2. הזכאות למענק היא למי ששירת 8 ימים ומעלה, לפי 50 ש"ח ליום עד למקסימום של 1300 ש"ח.

3. מה שקובע זה יום ההתייצבות - לדוגמא: מי שהתייצב ב- 13/8/06, יקבל מענק לחימה החל מהיום השמיני עד ליום שחרורו (ז"א, מעבר ל- 14/8/06).

4. מענק הלחימה נקרא "החזר הוצאות" ולא ינוכה ממנו שום מס, בניגוד לפרסומים שהיו בתקשורת.

5. המענק ייכנס ישירות לחשבון הבנק שלכם בתאריך 15/9/06 באמצעות מת"ש.

קצינת פניות הציבור הדגישה שלמרות סגירת המוקד הטלפוני המיוחד שהוקם לאחר הלחימה, ניתן להמשיך ולפנות בכל שאלה ובעיה לקפ"צ בטל' 03-5691000.

איני מכיר כ"כ את הממשק, אך אשמח לענות לכל שאלה עד לחזרתו של ביטיס משירותו למען המולדת, לכל פניה פרטנית או בקשה לסיוע במייל: hapashim@gmail.com

שוב ברכות על הפורום וברכה מיוחדת לכל מי שהשתתף במלחמה. כל הכבוד לכם!

עלה
פורום החפ"שים
ישן 12-09-2006, 00:28
צלמית המשתמש של יוסיפון

גם אני מכיר את המידע כפי שענית
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי פורום החפ"שים שמתחילה ב "שלום לכולם! תשובות בנושא מענק לחימה"

תודה רבה על התשובה.

אבל נראה שקמל"ר מבולבלים. שים לב לשו"ת הבא שלקוח מהעמוד הזה:

ציטוט:
. מה ניתן במסגרת הוקרת ותגמול חיילי המילואים?

א. התגמול המיוחד ניתן לחיילים שצברו 26 ימי מילואים ומעלה:
1) בעבור היום ה-26 לשירות – ישולמו 300 ₪.
2) בעבור היום ה-27 עד ה-31 לשירות – ישולמו 100 ₪ לכל יום.
3) בעבור היום ה-32 עד ה-60 לשירות – ישולמו 150 ₪ לכל יום.
תקרת הימים המזכים לתגמול עומדת על 60 ימי שירות, זאת למעט מספר בעלי תפקידים מיוחדים שאושרו ע"י ר' אמ"ש ויזוכו בתגמול המיוחד גם בעבור השמ"פ שבוצע מעבר ליום ה- 60 (רמת מפקדים = מ"פ ומעלה).
ב. השתתפות בהוצאות אישיות ניתנת לחיילים שביצעו במצטבר לפחות 15 ימי שמ"פ ולא יותר מ-25 ימי שמ"פ.
1) חייל שביצע שירות רצוף במשך 8-15 ימים – יזוכה ב-150 ₪ בעבור כל התקופה.
2) חייל שביצע שירות רצוף במשך 16-25 ימים – יזוכה ב-200 ₪ בעבור כל התקופה.

אני גוייסתי בצו 8 למשך 24 יום (בהתחלה נכתב ב3010 23 יום אך, בזכותכם, קיבלנו יום נוסף) על פי החישוב שלך ושלי אני אמור לקבל 24X50=1200
על פי החישוב הנ"ל מאתר קמל"ר אני אמור לקבל 0 ש"ח תגמול מיוחד ו200 ש"ח השתתפות בהוצאות.

ישן 21-09-2006, 20:41
צלמית המשתמש של יוסיפון

לא נורא, אבל...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי סמבוסק שמתחילה ב "היום ימ"ח לא היה נורא, נכון?"

גם לא ממש יום ימ"ח.
התעסקנו ב"החזרה לכשירות". מה שבעצם אמר להחזיר למצב דומה למה שהיה לפני המלחמה. אם חשבנו שילמדו משהו מהמלחמה... לצערי אני לא יכול לומר שמצב הימ"ח השתפר, בלשון המעטה...

ישן 17-09-2006, 11:57
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
הוצאת תסכול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elijucks שמתחילה ב "מענק מילואים..."

מילואימניקים מקבלים מענק ולסדירניקים מבטלים אותו. כי בטח לא היו סדירניקים בלבנון. סדירניקים לא נהרגו, הם אפילו לא נלחמו.

אני יודע שזה לא הכי מתקשר אחד לשני, אבל איכשהו הנושא הזה חלף מבלי לעלות לתודעה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/474/877.html
זהו, זה הכל. רק רציתי להוציא קצת קיטור.
'Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments, choose a starter home, choose your friends. Choose leisure-wear and matching luggage. Choose a three-piece suite and higher purchase and a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you've spawned to replace yourself. Choose your future, choose life. Choose Canon.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
Sigma 70-300 APO DG Macro
LowePro Orion II

ישן 17-09-2006, 19:05
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "תשכח מזה"

עם כל הכבוד, הסדירניקים הם פראיירים יותר מושלמים.

סדירניקים אפילו לא חושבים לדבר או להתלונן, רגילים לאכול ולשתוק.
מצד שני, לפעמים אני חושב שטוב שכך.

בכל מקרה זה נושא לדיון אחר.

ואכן הכוונה הייתה למענק העבודה המועדפת, הרי צריך לממן משפחות מרובות ילדים איכשהו לא? אז שיהיה על חשבון לוחמים שמשתחררים. הם ימשיכו לשתוק.
'Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments, choose a starter home, choose your friends. Choose leisure-wear and matching luggage. Choose a three-piece suite and higher purchase and a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you've spawned to replace yourself. Choose your future, choose life. Choose Canon.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
Sigma 70-300 APO DG Macro
LowePro Orion II

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:45

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר