לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2006, 19:57
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
אוקיי אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "מספר שאלות על הורדת שער פנים בלייזר"

לפי מיטב ידיעתי אין מגבלת גיל, כי ראיתי ילדה בת 10 שעושה שפם בלייזר.
לגלח לא עוזר לא מפריע - אסור, זו המילה הנכונה. שורש השיער מתחלש בכל טיפול, ולאחר מספר טיפולים עוד גודל מעט שיער אבל אם תגלח אותה תחזק אותה - ועל כן,אסור. אני לא יודעת איך זה אצל גברים, אצל נשים אני יודעת שאסור.

משהו שכדאי שתדע? הממ... אוקיי, יש חומר בשם עמלה שאפשר לשים לפני הטיפול (ויש מקומות ששמים לך כחלק מהטיפול) זה מרדים את העור וכך פחות מרגישים בטיפול. אני אישית ניסיתי עם ובלי ואני מרגישה שאצלי עם פוגע באיכות של הטיפול, אבל יכול להיות שזו רק אני כי עוד אף אחד לא אמר את זה.
הטיפול עצמו מאוד קצר, הוא עובד על פי ריבועים קטנים בפנים, אבל כדאי שתעבור מכונים ותשאל מי עושה את זה אחות, או רופאה. לרוב רופאות הרבה יותר טובות ואני עשיתי בשני מכונים בזה עם האחות תבעתי אותם -הם רק הכפילו את הכמות, ועם הרופאה יש שיפור ניכר וכמעט ואין שיער.

ביומיים הראשונים אחרי כ-ל טיפול אסור לשטוף את האזור במים חמים, אפשר בפושרים אבל נוטים לקרים כי חום על חום יוצר צריבה.
יש משחות שמרגיעות את העור לאחר הטיפולים, רצוי לשים.

אם אתה גר באזור הדרום אני אוכל להמליץ לך אישית על מרפאה שאני מטופלת אצלהם ועזרו לי מאוד.

אם יש לך עוד שאלות, דבר, אני פה =]

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 07-09-2006, 23:43
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
בבקשה:)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "קודם כול תודה על העזרה המהירה"

לפי מה שנאי יודעת אסור, מה שכן ממש שנייה לפני הטיפול מגלחים לך את המקום. אבל אני חושבת שבכדי שלא תתחזק השיערה לא רצוי לעשות זאת מעבר לזמן הזה. (אבל לגבי גברים לא יודעת, תשאל).
כל הטיפולים בכללי? סביבות השנה, בגלל שזה בפנים ולוקח זמן לרוב לצמוח אז עושים פעם בחודש. אולי אצל גברים התכיפות יותר גדולה אבל לוקח זמן בין טיפול לפנים כי זה פנים. אומנם זה לוקח לרוב שנה אבל יש כאלו שלוקח להם שנתיים ויותר, קח בחשבון. ואסור להשתזף כל זמן שאתה בטיפול. מהרגע שהתחלת עד היום בו תסיים.

העמלה מרכך את הכאב, הטיפול ללא עמלה לא כל כך כואב כי הם מתאימים לרוב את העוצמה אליך - ההבדל בין מכונים שמשתמשים בעמלה לבין אלו שלא משתמשים זה שמי שכן משתמש ישר הולך על עוצמה גבוהה, אומרים שזה עוזר שהטיפול יהיה מהיר יותר אבל אם אתה מרגיש רק טיפה את הכאב והעוצמה ממש גבוהה ואתה לא מודע עד כמה כואב - זה יכול להשאיר צלקות. גם עם עמלה זה כואב, ולפעמים יותר בגלל שזה עוצמות יותר גבוהות.
בלי עמלה הם מעלים בהדרגה כמה שאתה מסוגל לפי הקצב שלך את העוצמה על האזורים, ואם זו רופאה מוסמכת היא שמה לב מתי כואב לך ומשתדלת לעשות מה שהיא יודעת בכדי להקל על הכאב.

בעיקר ההרגשה היא כמו זרם חשמלי קצר שממוקד במקום אחר, עיקצוץ קל, ושורף. כאילו ניכוות לשנייה, משהו בסיגנון. זה לא כזה גרוע, והטיפול עצמו לוקח סביבות ה10 דקות, לא יותר.

ובבקשה,
אבל כמו שזה למטה אמר - תשים לב טוב,טוב שאתה הולך עם מישהו מומחה! שיש מי שימליץ שהטיפול שלו עוזר! כי יש הרבה חארות, ומכונים שמשתמשים באחיות לרוב סתם גרועים. הייתי במכון כזה כפי שציינתי ואף אחת מהאחיות שם לא מוסמכת לכלום.תבדוק שמי שעושה לך את הטיפול זה אדם קבוע, שיש לו תואר. ולא שזה אחות שכל פעם מתחלפת.
חבל שידפקו אותך.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 07-09-2006, 23:13
  RX7 RX7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "מספר שאלות על הורדת שער פנים בלייזר"

ממ בקשר לגיל לא נראה לי, עדיף אחרי גיל 18 ויש לזה גם הסבר ההורמנים וכו.. יש פחות צמיחה אחרי גיל 18 קיצור עדיף אחרי
וממ לגלח.. טיפול עושים על עור חלק
כמובן מגלחים לפני הטיפול
עדיף ורצוי לעשות טיפול כשגודלת השיערה..לכן רצוי לקחת טווח נכון לטיפולים
פנים זה אזור שונה משאר הגוף ולכן לוקח יותר טיפולים מאשר שאר האזורים האחרים. אזור רגיש לא לשכוח!
בקשר למחירים אני לא יודע תשמע אפשר לעשות נראה לי לשלם מראש וככה לעשות עד שהפנים שלך יהיו חלקות שיגיע לתוצאות טובות
או לשלם על כל טיפול..
יענו קבלנות כזה חח
כדאי ורצוי לך מאוד מאוד מאוד מאוד ואני מדגיש מאוד לעשות במכון טוב ופופולרי בכדי שיקפידו על הטיפולים ושיעשה לך את זה מישהו מוסמך שלא יזיק לך אח"כ (כוויות וכו'..) אני אומר לך עוד פעם תקפיד על זה !מאוד
הטיפול עצמו די מעצבן אתה מרגיש עיקצוצים חמים כאלו
מעצבן
זהו אם יש עוד שאלות אשמח לענות
ואין 100% =\

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר