לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2006, 20:56
  lionheart1983 lionheart1983 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.06
מקווה להריץ את זה (ההודעה הראשונה לא הצליחה)

שלום לכולם,
אני חדש כאן ומודע שלא כך מחפשים חברי להקה... (אבל אני אדם די מבודדלא משוגע או משהו, מאוד מלומד וחוקר כל נושא שבא לידיי). אני בן 23, בעל קול נמוךומסוגל לשיר בקולות צורמים נמוכים וגבוהים לאורך זמן (עובדה שמתאימה לבלאקמטאל).

אנחית את המכה: יש לי חומר (מילים + לחנים) ל-20 שירי בלאק מטאל ורוקסימפוני רציניים (סגנון קרדל אוף פילת', דימו בורגיר וכדומה). כמעט אף לא-אחד בליפזמונים. רובם בנויים מבתים-בתים. את הכל בניתי באמצעות תוכנה. כמובן שנשנה אתהשירים על-פי הרגש (בבוא הזמן). בנוסף, השירים הם בעברית ובלעז.
כמו שאמרתי, אניאדם מאוד רציני שבוחש בכל נושא לעומק. קונספט המוזיקה הוא כללי... החל מסיפוריםטראגיים וכלה בביקורות על החברה האנושית... "הספר החבוי", "מטיף שקרי", "אדם עםעיניים לעתיד"...

אני רוצה להקליט 3 שירי דמו עם 2 נגני גיטרה חשמלית,קלידן/פסנתרן ומתופף (נמרץ). המטרה שלי היא לאחד אתכולם (לאחר הקלטת הדמואים) ללהקה גותית. הפרוייקט בסופו של דבר יהיה של כולנו, שנה, נוסיף ונוריד שירים כאוות נפשכם תוך כדי חזרות. אם אגלה שאני הוא זה שלאמתאים, אמצא עבורכם סולן ואשתתף רק בלחן ובכתיבה.

אציין כאן כי כתבתיספר בעל 50000 מילים (כ-200 דף), שעדיין לא פורסם, אך עבר ביקורת וכן משולבת בספרפואטיקה מודרנית. הספר עצמו הוא על רוצח סדרתי (איך לא?).

לבקשת שיר בקובץ מידי (אילוסטרציה של כלי-נגינה בלבד) יש ליצור איתי קשר במייל ) aviakisol@walla.comלא השארתי קובץ כאן כיאני רוצה אנשים רציניים שמוכנים להשקיע מזמנם). אם המנגינה מוצאת חן בעיני השומע, נמשיך בקשר מייל, עד לקביעת מועד פגישה עם חברי הלהקה המיועדת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר