לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2006, 02:22
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
איך אני שונא את ההרגשה: "בחיים לא תהיה מישהי כמוה"

כי בדוגרי..? אני יודע טוב מאוד שתהיה מישהי כמוה.. ויבואו עוד .. וכו' ..
פשוט שונא את ההרגשה הזאת ... הרגשה של נאחס כזאת..

כן דיברתי איתה... ובסוף השיחה זה הסתיים בתגובה מהצד שלה: "לסיכומו של עניין, אין סיכומו של עניין.. אנחנו נדבר על זה מחר ויש לי הרבה מה להגיד על כל זה.. ופשוט נדבר מחר כי זה לא יגמר אם אני אגיב עכשיו ואני חייבת ללכת לישון יש לי בית ספר מחר.."

מה שהיה מוזר זה שסיפרתי לה משהו שהיה עם האקסית שלי ואז שאמרתי לאקסית שלי (בסיפור) "אני מבין שזה לא מתאים לך אז וואלה חבל.." - הבחורה (זאתי שעשיתי את השיחה איתה) פתאום יצאה מה"חלומות בהקיץ" שלה.. ואמרה כזה "למה לא מתאים לי..? אמרתי שלא מתאים לי?" .. - ואז הסברתי לה שזה היה חלק מהסיפור על האקסית שהיא לא ממש הקשיבה ...
באמת שאני לא מבין מה נסגר.. אבל אנאערף.. חחחח היה מצחיק ..

הקטע הכי נחמד היה שכל השיחה הזאת היתה הרבה יותר קלילה ממה שחשבתי .. רק צחוקים .. ורק שטויות .. ורבאק רק איתה זה יכול להיות מצב כזה של שיחה הכי רצינית בעולם עם הכי הרבה צחוקים שקיימים ...
אמרתי לה שאני רוצה לקדם את הקשר ויש לי רגשות כלפיה ובלה בלה בלה וזאת היתה התגובה שלה:
"תראה אני יכולה לענות פשוט בשתי מילים.. אבל זה לא כמו שזה נשמע .. אז פשוט מחר נדבר על זה שיש לשנינו זמן .."

"נפרדנו לשלום" עם חיבוק ונשיקה כרגיל .. והסברתי לה שהמצב הזה לא יכול להמשיך ה"ידידים" הזה.. ושתחשוב על זה ..
תאמינו לי אני מעדיף שהיתה אומרת לא.. או אפילו כן .. אבל ה"נדבר על זה מחר ונמשיך את השיחה" זה הכי מעצבן בעולם !!! ככה או ככה אני לא ארדם כי אין לי פתרון בקשר למה לעשות במקרה של לא .. "לנתק קשר" - אי אפשר.. ניסיתי פעמיים זה פשוט לא הולך זה קשה מדי לשנינו ..
וההרגשה שלי עכשיו היא שבאמת לא תבוא מישהי כל כך מיוחדת כמוה.. אבל בדוגרי אני ריאליסטי ויש לי קצת ניסיון ואני יודע שבחיים באים הרבה הרבה הרבה בני אדם שונים .. ומיוחדים .. ותבוא מתישהו מישהי כמוה.. אבל ההרגשה הכללית היא שאין מצב שזה יקרה.. היא פשוט כזאת מיוחדת שזה מטורף ..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2006, 10:54
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ואיך אני שונא שמישהו מתחיל את הסיפור מהאמצע ומצפה שנבין את מה שהיה ;-)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "איך אני שונא את ההרגשה: "בחיים לא תהיה מישהי כמוה""

ידידי היקר
לא הבנתי אם אתה רוצה עצה או שרק רצית לשתף אותנו במה שעבר עלייך הלילה
לקראת סוף המכתב שלך התחלתי לחבר את הנקודות ולהבין מה רצה להגיד המשורר אבל זה יהיה הרבה יותר ברור אם מהתחלה היית מסביר את עצמך כך שהיה אפשר להבין
גם אם זה נכתב בלהט הרגע רצוי לקרוא בסוף את מה שכתבת ולראות אם לאדם אחר שלא מכיר את הסיפור, מה שכתבת יהיה ברור. בתודה מראש

אם במקרה רצית כן עצה אז מה שאוכל לייעץ לך הוא שאתה צריך להחליט במידה והבחורה לא תהיה מעונינת לפתח את הקשר מעבר לידידות, ומה שתצטרך להחליט זה האם אתה מסתפק בקשר הזה כמו שזה ואולי יום אחד זה ישתנה וכן תהיו חברים (אבל אל תבנה על זה כי תחיה כל הזמן בציפיה שיקרה משהו מה שיסתכל את שניכם ויאכזב אותך בסוף אם זה לא יקרה) או עם כל הצער והכאב תחליט שזה מכאיב לך מידי וכדי להיות פנוי לקשר חדש אתה צריך להתנתק ולנקות את עצמך ואז לא תהיה ברירה ותצטרך לנתק את הקשר, לאחרונה ידידה שלי חוותה דבר כזה שאולי בזכות שהבחור נסע לכמה זמן או בגלל סיבות אחרות ונוספות החליטה שזהו פה היא חותכת וממשיכה הלאה וגם היא סחבה את הקשר המון המון זמן
לפעמים צריך לקחת החלטות קשות בחיים
אך אני מקווה שתעבור את זה בכמה שיותר קלות והעיקר תהיה שלם עם ההחלטה
נשמח לשמוע עדכונים
שבוע טוב
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 13-09-2006, 15:13
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ואיך אני שונא שמישהו מתחיל את הסיפור מהאמצע ומצפה שנבין את מה שהיה ;-)"

זה סיפור ארוך מדי מכדי לספר אותו ...
בשיא הקיצור...
ידידה טובה שלי שהתחלתי להרגש כלפיה רגשות (הקשר ביננו התפתח במהירות מטורפת... מידידים לידידים טובים ומעבר..)
וזאת באמת העצה שרציתי ... רק זה לא עזר לי מה שאמרת .. כי בעצם רק הצבת בפניי 2 אופציות שידעתי עליהן .. פשוט אני לא יודע מה לעשות איתן ..

ניסיתי לנתק קשר (לחתוך) פעמיים כבר.. וזה לא עובד.. גם לה זה מאוד מאוד קשה וגם לי .. ואיכשהו אנחנו מתחילים לדבר.. למה שזה יעבוד בפעם השלישית ?
והאופציה השניה זה להשאר בקשר.. - זה גם לא ממש יהיה טוב כי כל הזמן אני אתהה ואחשוב מה מי מו על כל דבר...

סעמק מצב נאחס כי חבל לי לאבד אותה.. באמת שאני אוהב אותה בתור בן אדם (בלי קשר לרגשות..)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר