לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2006, 10:52
צלמית המשתמש של atidvt
  atidvt atidvt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
חוות דעת מורחבת על NOD, ומיני השוואה לנורטון

יש לי מחשב (אחד מכמה) :
מעבד : P4 3.0Ghz
כונן קשיח : WD120GB
זיכרון ראם : DDR 1GB
כרטיס מסך : Gforce MX4400
לוח אם : GB - GA-81865P-G
צורב+כונן DVD+בלה בלה בלה כבר לא מעניין....

בקיצור, על המחשב היה מותקן אנטי וירוס, NORTON2006 מעודכן בגירסה מלאה חוקית וכשרה למהדרין,
אני תמיד ידעתי שנורטון זה "קקי" אבל את המחשב הזה קנו לי לפני כמעט שנתיים והבחור שהרכיב והתקין עליו מערכת הפעלה (גיסי...הוא עושה את זה להנאתו) בחר לשים נורטון, אז אמרתי לעצמי שעד שהמחשב לא יכריח אותי לפרמט אני לא אחליף אנטי וירוס, כי נורטון בעיה להסיר

בכל מקרה אתמול בערב הנורטון העלה לי הודעה שה"אוטו פרוטקט" בדיסייבלד, בדקתי בתוכנה לא מופיעה כלום האוטו פרוטקט על אינייבל אבל באמת לא רואים את הסריקה שרצה, כיביתי והדלקתי את האוטו פרוטקט והפעלתי מחדש את המחשב, לא עזר, בקיצור התעצבנתי והחלטתי : נורטון חייב ללכת ! עכשיו !

הנורטון הוסר אחרי לחימה קשה ועיקשת, הורדת כל מיני מסירים מאתר SYMANTEC והתערבות שלי במחיקת שאריות באופן ידני מהREG, אבל בסופו של דבר הוסר,

היתה לי התלבטות מה יחליף אותו, לבסוף בגלל שאני מאוד מאוד מאוד אוהב את SYGATE FW PRO החלטתי שאני צריך רק אנטי וירוס ולא מערכת הגנה, אז החלטתי :
במקומו הותקן NOD32 (שכבר זמן לא קטן מתפקד על מחשב אחר שלי), כבר בעליה הראשונה אחרי הסרת הנורטון המחשב טס, תוך שניות (ואני לא מגזים!) המחשב כבר עלה (כרגע אנחנו מדברים על ללא אנטי וירוס בכלל)
לאחר התקנת נוד להפתעתי הרבה (ידעתי שהוןא טוב אבל כמה?) לא הורגשה האטה לא חזרה למצב הקודם וגם לא למשהו שדומה למצב הקודם, המחשב נשאר "מטוס", העליה מ0 מאוד מהירה, ישר בסריקה הראשונה (שאומנם ערכה לא מעט זמן אבל מספיק מהירה כדי שאני אשב ואחכה לה...דבר שבנורטון אין סיכוי כי הייתי כבר שובר את המסך), יש נוד הודיעה בקול תרועה שיש לי 5 וירוסים על המחשב, עברתי עליהם מדובר ב5 טרוייאנים מסוגים שונים.......כמובן שאין מה להרחיב על צורת הטיפול המקצועית ומחיקת כל זכר (בעוד בנורטון לא פעם הוא זיהה וירוס ולא היה מצליח למחוק אותו, היה מאלץ אותי לבצע את זה ידנית) בקיצור הבנתי מדובר בכלי משומן היטב עם ממשק לא הכי יפה ומגרה אבל בהחלט פרקטי ויעיל, והדובדבן שבקצפת, חבר'ה הוא מקל על המעבד ברמות לא יאומנות עכשיו זה כבר לא מבחנים זה משהו מול העיניים שלי - טמפרטורות :
NORTON :
במנוחה : 38
בעבודה קלה :41 עד 43
במאמץ שיא יכול להגיע עד 55
נוד 32 : במנוחה 32
בעבודה : קלה 35 עד 38
במאמץ שיא : מגיע עד 55
הרד דיסק לא השתנה בהרבה מעלה אחת פחות, יכול להיות גם לא קשור, לוח אם נשאר על 25\27 יציב לחלוטין לא משנה באופי הפעולה

מנוחה : אני לא נוגע במחשב, אומנם עדיין ספיי סוויפר, מסינג'ר, לפעמים אימיול, ועוד כמה תוכנות נחמדות פועלות
עבודה קלה : גלישה, עבודה עם יסומי אופיס טיפול במיילים, נבירה בגוגל וכו'....
מאמץ שיא : פתיחת 3 משחקים כבדים בו זמנית,לפעמים גם תוך כדי סריקה עם האנטי וירוס, והמעבד נעמד כמעט על 100 אחוז למשך כמה דקות..

בכל מקרה זאת ההמלצה שלי נכון לעכשיו
חומת אש : Sygate Firewall Pro
אנטי וירוס : ESET NOD32
אנטי רוגלות : SpySweeper
אחרי הרבה נסיונות שכללו : זון אלארם, נורטון\מקאפי ועוד כמה, סיגייט לוקח בענק ! (לדעתי האישית כמובן)
נורטון, מקאפי, AVG, אבסט, לנוד אין תחרות
AD WARE, ספיי בוט, ספיי דוקטור, ספיי קאטצ'ר, ספיי סנטר, ועוד ועוד.....ספיי סוויפר ועל זה אני אפילו לא מוכן לפתוח אופקים ולנסות עוד דברים
בקשר לאנטי וירוס : אני בעתיד אנסה את KAV
FW ישאר סיגייט נכון לעכשיו....

תודה למי שקרא עד עכשיו, אם עזרתי למישהו אז בכיף אם בילבלתי למישהו את המוח
מתנצל מראש
תודה

נערך לאחרונה ע"י atidvt בתאריך 14-09-2006 בשעה 10:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2006, 11:45
צלמית המשתמש של atidvt
  atidvt atidvt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רי"ש שמתחילה ב "כל הכבוד על הסיפורהמעניין. רק..."

תודה על הברכות

הZONE ALARM הוא פשוט מסורבל מידי, הוא חסם לי כל מיני דברים שלא הבנתי למה, ואין לי עיניין שיחסום
לדוגמא הוא חסם לי את האופציות לפינג יוצא, פינג נכנס סבבה אבל פינג יוצא אני מאוד רוצה
הוא חסם לי את תוכנת הדואר ולא הצלחתי לשחרר אותה
בבדיקה TELNET ל110 היה חסום, ניסיתי לשחרר אותו ידנית באדוונס הוא בשלו טלנט 110\25 חסום לחלוטין

מה שלא ניסיתי לעשות לא יודע הוא פשוט היה כלכך טוב שהוא כבר היה יותר מידי טוב
הסיגייט לא חוסם כמעט כלום על דעת עצמו (מלבד העידכונים של ווינדוס שזה דיון בפני עצמו )
כל דבר הוא פשוט שואל "רוצה או לא רוצה"
אני הכי הייתי רוצה אם היה פיירוואל שלא מחליט כלום לבד, כל IP שמנסה ליצור איתי קונקשיין שיתן לי להחליט, בנתיים לא מצאתי כזה אבל הסיגייט יחסית לא מתערב הרבה ונותן לי להחליט שזה טוב, שוב : הממשק שלו נורא ידידותי פשוט ומובן, הלוג שלו מעולה ומובן בצורה מדהימה....בקיצור מצאתי בו שלימות יחסית, הZONEALARM בגירסת הפרו הוא פיירוואל מצויין ואני בטוח שאם הייתי לומד להשתמש בו לעומק ומבין למה הוא חוסם לי דברים מסויימים, או יותר נכון : לומד איך המנגנון שלו פועל ואיפה בדיוק אני משחרר חסימות לא רצויות...יש מצב יותר מטוב שהייתי נשאר איתו, אבל אחרי שעה וחצי של משחקים וניסיון לשחרר דברים שדורשים שיחרור הגעתי למצב שהוא גם חסם לי את פורט 80 ולא הצלחתי לגלוש....אז זהו...זה הכריע,
ישן 14-09-2006, 12:18
צלמית המשתמש של atidvt
  atidvt atidvt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רי"ש שמתחילה ב "תודה רבה על המידע! שאלתי כי..."

אם תצליח להסתדר לך ויבוא לך להעלות מדריך מזורז לאיתור חסימות ושיחרורן זה יהיה נחמד
מקסימום אני אקבל ממך שעורים און ליין במסינג'ר

הZONEALARM עושה רושם של תוכנה מקצועית שיורדת עד אחרון הפרטים ובאמת PRO לחלוטין
אבל היא גם מסורבלת לטעמי מורכבת ו"עושה מה שבא לה"
יכול להיות שזה רושם מוטעה שקיבלתי....תנסה תראה אם יהיה טוב תודיע לי ...אני אשמח

אגב בקשר להפסקת המשך הפיתוח, בנוגע לanti virus \ anti spy אני מסכים איתך לחלוטין העדכונים מהווים חלק קריטי ביכולת התוכנה לעבוד
אבל פיירוואל בגלל אופי הפעולה שלו לדעתי זה הרבה פחות חשוב כי אם הוא סוגר קונקשנים ונותן לך לשלוט בהם, אז כמה כבר יכולים לעדכן מה כבר יכול להשתנות...רק ויזואליזציה ועוד אולי פיצ'רים לנוחות....

נערך לאחרונה ע"י atidvt בתאריך 14-09-2006 בשעה 12:20.
ישן 14-09-2006, 20:33
צלמית המשתמש של רי"ש
  רי"ש רי"ש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי atidvt שמתחילה ב "אם תצליח להסתדר לך ויבוא לך..."

זה יקח קצת זמן כי כרגע אני לא מרגיש "לא מוגן" כשאין לי חומת אש (כי אני כבר לא מתקין עשרות קבצים ממקורות מפוקפקים).

לגבי Sygate - כן זה יותר העיקרון שאני אוהב לשדרג גרסאות של אותה תוכנה כל כמה חודשים כי תמיד מוצאים באגים או כמו שאמרת עוד איזה פיצ'רון, אולי גם סוגרים בעיות אבטחה מדווחות. עכשיו אין ממש למי לדווח שם שהרי Symantec הרגה את המוצר באותו יום שרכשה אותו.

נו, פשוש, קנית כבר ווינדוס ויסטה כמו שהבטחת שלא תעשה ואני הבטחתי לך שתעשה? . . . . . לא יכולתי לעמוד בפיתוי - מחשב חדש לי בגרושים ממש.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר