לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2005, 16:20
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אנשים צעירים ושפוים לא רוצים למות . עוד פנינה מוואלה

דנה רוטשילד, קב"ניסטית גאה, חטפה את הג'ננה מ"מבט שני" של ערוץ רוממה על תופעת ההשתמטות, במרכאות

בערוץ רוממה גילו שבקרבנו חיים אלפי צעירים שלא בזין שלהם להתגייס, ובמקום להיתקע בכלא הם מוציאים פרופיל נפשי, מה שמכונה בקרב החבר'הס המעודכנים של הערוץ הממלכתי "תופעת ההשתמטות", ומצריך תוכנית תחקירים מעמיקה ורוויית תוכחה. העיד על כך פרצופה המכורכם של הקריינית נועה ברק – אנחנו עומדים לצלול אל תוך סוגייה חברתית קשה.

שעה קודם כיכבו במהדורות החדשות בניה המתעוותים והמתפתלים של תנועת ההתנחלות, נאחזים בהיסטריה בחתיכות מקרוון המאחז הלא חוקי מעלה חור, דוחפים את החיילים שבאו לפנותם, מטיחים בהם סיסמאות לא קליטות, ונראים פתטיים ודוחים פיזית באופן כללי (למעט הנערות הצעירות וקצוצות השיער שהתפלשו בבוץ עם מג"בניקיות, שהיו מצודדות למדי). לברי הדעת, אם כך, הקשר בין הסיבה לתוצאה הוא ברור מאליו. לא כך עבור כתבי ערוץ רוממה – אולי האופציה הכי מביכה כעת על הממיר (למעט יס פסטיגל, כמובן) – הללו יצאו חמושים במוסר לחימה ובתובנות חברתיות משנות החמישים, הישר אל מעוזי האויב – תיכונים ובתי ספר במרכז תל אביב.

הממצאים היו בהחלט קשים. שלא במפתיע, התגלו המשתמטים הטריים כרהוטים, יפים, אליטיסטים ואשכנזים כדבעי. עוד יותר שלא במפתיע, החיילים שרואיינו כקונטרה היו, רובם ככולם, פרענקים עילגים מעיירות פיתוח או מבאר שבע. על פניו, עניין הפריפריה כבשר תותחים והתנכרות המרכז לצה"ל מסקרן למדי, וטרם עסקו בו כראוי. אך לא הכתב כסוף השיער, כמו כל הלוזרים של הערוץ, יטרח להיכנס בעובי הקורה. הו לא. הוא כאן בשביל מטרה אחת ומטרה אחת בלבד. לעזאזל, הוא אפילו לא טרח להסתיר את רסיסי הקצף שעל פיו. כשאחד המשתמטים, חמדת, מסביר כי "אני לא אתגייס סתם, לחינם", נוהם עליו "מה זה נקרא לחינם, המדינה לא נמצאת במלחמה?". חמדת לא מתבלבל. "אנחנו ממילא לא צריכים להיות שם", הוא משיב. הכנות הזו לא מבלבלת את כתבנו, הלה נחוש להציג את חמדת וחבר מרעיו כחבורת חלושעס מפונקים שרוצים להתפנן במקום לשרת את המדינה – אגב, מטרה פוליטית ראויה לכל הדעות – שעה שהוא עצמו לא יודע לאן לנווט את זעמו מרוב תסכול.

משרד הבטחון קובע: העישון מזיק להתנתקות

והוא לא עוצר כאן. לכל ראיון עם משתמט כזה או אחר מוצמד אימג' של ילדים מעשנים, למען נראה ונירא, הוא מתקומם על אזלת היד של הרשויות ב"טיפול" בפורעים הצעירים ו"חושף" את תשתית הטרור – הורים חלושי אופי הנכנעים לתכתיבי הילדים המפונקים. המדינה לאן וכזה. העצבים שלי, שזיכו אותי בפרופיל 24 הנחשק, פקעו בזה אחר זה; מילא הארכאיות הארכנית סטייל חנן עזרן, אבל השיממון, השיממון! "הצעירים, הבריאים, החילוניים – מדוע הם משתמטים?" תהתה הקריינית. סרבנות אפורה קוראים לזה. או כמו שחמדת החתיכי אמר, "יכולתי לעשות מאבק פוליטי וללכת לכלא, אבל אמא לא היתה שמחה".

"השתמטות מטעמי פינוק", הרעים בטחוניסט מאפיר שמחלטר כמורה. אכן, זה מה שהערוץ המלכתי היה רוצה שנחשוב. אבל גם פינוק הוא פוליטי, כמו כל דבר. וגם אסתטי, כמו כל דבר. ואם הצד השני מורכב ממחוצ'קנים עילגים ונערי גבעות, הזוכים להיקרא בפי הקריינית "המורעלים, המוסריים" – כנראה שאני בצד הנכון. והמשתמטים החדשים, מה ייעשה אתם? קצין אחד, עם הרבה שיערות על הפנים, אומר כי "אם היה מולי משתמט הייתי לוקח אותו לסיבוב בבית לווינשטיין, להראות לו כמה חברים שלי". כן, בטח, סיבוב בבית לווינשטיין היה משכנע אותו להתגייס. הקיבעון המחשבתי של התוכנית, הכתב והקצין ניזונים מאותו מסטינג, ואף לא אחד מהם מצליח להבין את הפואנטה: אנשים צעירים ושפויים לא רוצים למות. תופעה.

אז מה היה לנו בטור העלוב הזה ?

תעמולה שקרית ומטופשת - המשתמטים הם יפים והמשרתים מכוערים (אומנם אני לא מבין הרבה ביופי של בנים , לדעתי בנות שיצפו בהם לא יראו את היופי הרב ) , אכן טיעון משכנע ורב רושם שהרי ידוע שאם הם יפים הדברים שהם אומרים הם גם מאוד נכונים ...

המשתמטים הם מאוד חכמים , בפרט החמדת הזה , אינטיליגנט משהו .כשהכתב הזקן (עוד כתב אשמה חמור בדומה למכוער) שאל אותו , תגיד לי חמדת חומד , אתה מסרב לשרת בגלל זה שצה"ל בשטחים ?? הוא גמגמם דקה וחצי (לפחות ) ואח"כ אמר "כןן" . כשהכתב שאל אותו , אם היה מוכן לשרת בצה"ל אם צה"ל לא היה בשטחים , הוא ענה "לא" . אכן תשובות מנומקות וחכמות להפליא שמעידות על האינטילגנציה הגבוהה של הבחור שהצליח לסתור את עצמו תוך 5 שניות וגם להציג את ערוותו ברבים . המשתמט השני , הוא בחור שלא התקבל אפילו לתזמורת צה"ל בגלל הקב"א הנמוך שלו... לא ממש צמד מדעני אטום . לעומתם , כל החיילים שנראו בכתבה (למעט אחד ) התנסחו ברהיטות .

האפסיות כערך - וואו , דנה רוטשילד , היא קב"ניסטית? העצבים שלה קיבלו פרופיל 24 !איך שהיא סידרה את הקב"ן ! זה לא מגוחך שהיא מתגאה בזה ?הייתם מעלים על דעתכם שאיזה רמאי יכתוב כתבה לוואלה ויספר שהפרוטזות שלו זה סתם עבודה בעיניים של ביטוח לאומי?

ערכי שמאל של "דאגה לחלש" כמסווה לגזענות ,
שלא במפתיע , כותבת רוטשילד , כל המשתמטים התגלו כאשכנזים רהוטים וכל החיילים כפרענקים עילגים . לגבי האינטיליגנציה היא פשוט משקרת בלי בושה כדי לשרת את הכתבה שלה . לגבי לעגה לפרענקים - זה לעג סלקטיבי , בשביל לנגח את צה"ל שמשתמש בהם כ"בשר תותחים " גם הפרענקים העילגים (מסתבר ) מספיק טובים . כמובן שהיא משקרת גם כאן , לא כל החיילים היו מרקע שונה מהמשתמטים , הכתבה דיברה בפרוש על כך שלחלק מהחיילים יש חברים שהם משתמטים .(וההפך)

אגואיזם צרוף כלוחמנות אידאולוגית . -פינוק הוא פוליטי ? מה פוליטי בפינוק ?! פינוק הוא אסתטי ?! למה שלא תאמר "פינוק הוא רליגיוזי עם מאפיינים של קלציום? דנה'לה , לא חייבים לנצל את כל אוצר המילים הלועזי שלך בכתבה אחת - תשאירי גם משהו לפעם הבאה . יכול להיות שהבחורה המפגרת הזאת קיבלה שחרור מצה"ל עקב ליקוים בתהליכי הסקת המסקנות שלה ורק אחר כך , משצורפה ל "קבוצת האיכות הזאת " התחילה להתגאות בהיותה קב"ניסטית עם תעודות?

לפעמים , קב"ניסטית היא סתם קב"ניסטית .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2005, 07:49
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
ושוב פעם אנחנו בפינתינו השטויות של וואלה zone
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אנשים צעירים ושפוים לא רוצים למות . עוד פנינה מוואלה"

הפעם האחרונה שביקרתי במערכת של האתר וואלה היתה לפני 3-4 שנים. היתי שם בשתי ראיונות עבודה,ומכיוון שהעולם קטן פגשתי שם גם את קצינת הניהול שלי מהצבא (לא שכחתי לה את תורנויות המטבח שהיא תקעה לי).
כנראה שמאז אותה תקופה חלו שינויים רבים באתר המרכזי הזה. ההנהלה החליטה לפנות לקהל היעד של ילדים בני 12-14,ובמקום יוצאי צבא הם גייסו כתבים בגיל הזה,ונפתח מדור חדש שנקרא וואלה zone. קריאה שטחית של החומר מבהירה לקורא המבוגר שהכותבים הם ילדים קטנים ללא נסיון חיים,שמסמיקים וצוחקים בכל פעם שהם גולשים לאתרים פורנוגראפיים. השיא,לדעתי,היה לפני כמה שבועות. הכתבה המרכזית של האתר המליצה לבנות לדחוף אצבעות לעכוזו של בן הזוג,ונתנה טיפים מפורטים בנושא! במקרה הזה,לא יעזרו מכתבים ותגובות נזעמות. הכותבים הצעירים קוראים את זה ורק צוחקים יותר. בשלב מסויים הם ממש יעברו את הגבול,ואז כבר לא תהיה להנהלה ברירה.

ישן 05-01-2005, 09:24
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אנשים צעירים ושפוים לא רוצים למות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אנשים צעירים ושפוים לא רוצים למות . עוד פנינה מוואלה"

קצרה ידי מלהתייחס לכתבה עצמה - אבל הכותרת היא העיקר.

אנשים צעירים ושפויים אינם רוצים למות בעבור אנשים ביניהם צעירים, הזויים, שהעיקר אצלם הוא קדושת הארץ ולא קדושת האדם החי.
מי שחפץ לקדש את הארץ, שישאר במקומות המקודשים לו. מי שחפץ בחיים ובקיומה של מדינת ישראל לדורות, חייב להסתפק במועט. לחלום ניתן וזה גם טוב ולעולם לא נתנתק נפשית מארץ ישראל ערס הולדתו של עם ישראל. אבל חלום לחוד ומציאות לחוד - המציאות איננה מאפשרת להגשים את החלום במלואו אלא רק את חלקו.
אני מאמין שיבואו ימים, בהם ניתן יהיה, לכל החפץ בכך, לבקר את המקומות הקדושים לו ואפילו לקיים את פולחניו שם. זה לא יבוא אם לא נדע להשלים עם המציאות.
ישן 07-01-2005, 12:29
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
דנה WHO ?

מאמר משעשע אני חייב לציין... תמיד טענתי שאנשים כמו דנה והחברים שלה עושים נכון כשהם מספרים סיפורים לקב"ן ומשתחררים. לא צריך אותם בצבא, הם רק עושים בעיות, ממילא ילכו להיות ג'ובניקים ומש"קי עציצים בקריה, ואני עוד אצטרך לממן להם בורקסים בשקם ? לא תודה, לא צריך.

עכשיו בטח יגיע מישהו וישאל אותי למה אני דורש מהחרדים להתגייס ומהצעירים האלה לא - אז אני לא דורש מאף אחד להתגייס. הצבא לא רוצה את החרדים, הם יקרים ובעייתיים. לא צריך לגייס אף אחד בכוח - המוטיבציה של הצעירים רק הולכת ועולה, כך על פי סקרים אחרונים, בייחוד המוטיבציה לשרת ביחידות קרביות. יש מספיק צעירים איכותיים שרוצים לתרום, והתרומה שלהם גם תהיה משמעותית יותר ממי שנאנס לכך. ממש ממש לא צריך 17 פקידות לכל תא"ל, יש כל כך הרבה ג'ובניקים מיותרים - עדיף לגייס אותם לשירות לאומי, שיתרמו במשטרה, מד"א, בתי ספר. זה יותר נכון ויותר יעיל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר