לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2006, 15:35
  E1tan E1tan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
חזרתי מיום חילות מספר הערות והארות

טוב נתחיל בזה שיעל זה ראשי תיבות יחידת עזר למטכל בניגוד לכמה ששמעתי שאמרו שאין לזה ר"ת.
מממ בנוגע מגלן ועוד יחידות כאלה לא שמעתי כי הכיתה שלי לא הספיקה לעבור בכל הביתנים
טוב אז דווקא רק שתדעו שנ"מ לא נראה לי כזה חרא יחסית למה שאומרים פה ואפילו יש חלקים מעניינים כמובן אם אתם בעניין... מג"ב וואלה יחידה חמודה אבל זה נראה כאילו הם מנסים יותר למשוך לכיוון הבנות שרוצות קרבי מראים שיש להם הרבה אקשן ואפשר קריירה בתור שוטר וזה בסדר מממ אה שריון וואלה לאנשים שהצבא באמת מעניין אותם וחושבים על להיות מפקדים מהר זה מתאים תוך 8 חודשים נראה לי אתה יכול להיות מפקד טנק אם אתה נמצא מתאים לדעתי מהפרופיל 72 לכאלה שלא אכפת להתעסק עם גריז של טנקים שילכו לבלות שם את שירותם הצבאי באמת טנק זה דבר מדהים וזה מאוד מאתגר לעבוד בשיתוף עם עוד 3 אנשים שזה ממש לא פשוט לבלות עם אותם 3 אנשים הרבה שעות ביחד אהה בנוגע לסעיפים פוסלים זה עד 1.5 במשקפיים לא שאלתי על צילנדר ליחידות עילית כולל יעל ואגב אלה שנופלים מגיבוש יהלם עדיין יכולים להגיע ליחידות מיוחדות של ההנדסה אם הם הוכיחו את עצמם
הביתן של החי"ר היה אחד המוזנחים מה שמוזר אבל נו סתם היום מפוזרים כל מיני נשקים שמתמשים בהם ומי שרצה יכל להסתכל לגעת וזה אה היה אפשר גם להיכנס למרכבה 4 חופשי
מממ בכלליות היה נורא נחמד היה אחד ממודיעין שדה שהתצלנו בנים בנות שהיה מטורף כזה היה מצחיק חבל על הזמן והיו כל מיני חילות תקשוב והובלה וכאלה שעשו מצגות מושקעות סטייל 24 (התוכנית) ובקיצר החילות שכביכול יש להם פחות ביקוש ניסו להלהיב את האנשים..

היו שם מספר חיילים מכל חייל ויכלת לשאול שאלות וזה ככה שממש נחמד זה עוזר לדעת מה התפקידים בצבא.

טוב מצטער על הכיתוב המרושל : (
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2006, 10:49
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אתה טועה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי madan שמתחילה ב "צנפים"

במיצגי החילות נמצאים חיילים מהחטיבות והיחידות השונות, אשר הגיעו לשם מסיבות שונות: לוחמים ותיקים לקראת שיחרור, לוחמים אשר נפלטו מהיחידות עקב בעיות ת"ש אך מעוניינים להמשיך לתרום, לוחמים אשר הפרופיל שלהם הורד אך גם הם מעוניינים להמשיך ולתרום, וכו'.
אני יכול להגיד לך בוודאות, שבביתני החילות השונים לא מדריכים מד"נים.
מה למד"ן ולחיל התותחנים? האם אתה מכיר את המערכות אשר נמצאות בשימוש בחיל השריון? האם אתה יכול לספר מנסיונך בפלוגה המבצעית? אני לא בא לזלזל חס וחלילה, אלא רק להפריך את הטענה שלך.

מד"נים אכן מסתובבים שם עם בתי הספר ועוברים איתם בביתנים השונים אך בביתנים עצמם נמצאים אנשי החיל עצמו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר