לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2006, 10:39
  KenVeLoBoy KenVeLoBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
שלח הודעה דרך MSN אל KenVeLoBoy Facebook profile
שאלה בנוגע לחוקים עם טרקטורון

שלום לכולם ... אני חדש פה בפורום ... לפני כמה ימים קניתי טרקטורון אחרי שהיתקשרתי למורה נהיגה הקודם שלי והוא אמר לי שרשיון רכב ב' תקף גם כרשיון לטרקטורון ...
אז ככה קניתי פולריס L400 2*4 עם רשיונות כביש שמוגדר כרכב חקלאי בתור טרקטור יש לו טסט והכל.. אמרו לי שברגע שיהיה לי ביטוח חובה עליו אני יוכל לנסוע איתו בכבישים כמו שטרקטור נוסע (כאילו אפשרות נסיעה עד כביש בינעירוני בשוליים ואסור לעלות איתו על כביש מהיר)
השאלה שלי היא כזאת .. האם כל זה נכון ??? אני יוכל לנסוע עליו גם בכבישים של עיר.... יצויין שקניתי אותו לא במטרה להישתולל או משהו כזה אני רק רוצה כלי רכב נוח שהוא דו-שימושי (כאילו גם יוכל לנסוע בשטח וגם בכביש) והבעיה היא שהתקציב שלי מוגבל מאוד ביגלל זה לא יכלתי לקנות תומקאר או מיול...
בבקשה אם תוכלו לענות לי מהר ובדחיפות .. אני אודה לכל מי שיענה לי מאוד..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2006, 12:47
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
אהלן וברוך הבא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KenVeLoBoy שמתחילה ב "שאלה בנוגע לחוקים עם טרקטורון"

בקשר לתומקאר
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=225559

בקשר לטרקטורון, יש כזה בידיוק לחברים שלי.
עד כמה שאני זוכר אומנם הוא מוגדר כטרקטור ובאמת אתה יכול לנסוע על כביש בינעירוני בשוליים
במידה ואתה צריך להגיע לתחנת דלק או משהו כזה.
אבל לנסוע בכביש עירוני שלא במטרה לחצות שטח אל שטח אסורה.
מפני שהעקרון המנחה הוא שהכלי מיועד לנסיעה בשטח ואם צריך לעבור מרחק של
400 מטר +- כדי לעבור מהבית שלך אל עבר מקום העבודה אז מותר לנסוע על הכביש.

אני אישית ראיתי משטרה עוצרת טרקטורונים שנוסעים בכביש בעיר, אני לא מדבר על מושבים
או קיבוצים ששם זה חופשי, למרות שהמשטרות עושים להם מארבים לבדוק רשיונות.

יום שבת אני הולך לעשות סיבוב על טקטורון, אני אשאל את חברים שלי להיות בטוח.

ישן 20-09-2006, 19:47
  KenVeLoBoy KenVeLoBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
שלח הודעה דרך MSN אל KenVeLoBoy Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "אהלן וברוך הבא"

ואאאלה סבעבע אחי תודה רבה ..
תגיד מאיפה אתה בארץ אולי נעשה איזה טיול טרקטורונים ככה ביחד משהו טוב אם יהיה אפשר..
והיום ביררנו על ביטוח חובה ... לא הרבה חברות מוכנות לבטח אותו אבל עד שמצאנו זה עולה איזה 3100 אבל כניראה נעשה אותו כי אין מה לעשות שלא יעשו לנו בעיות איתו והכל (אבל בתכלס ניראה לי אני היחיד בארץ שיעשה ביטוח חובה לדבר הזה .. חחחחח) ..
וגם הלכנו למשטרה ממש לשאול מה החוקים בנוגע לזה .. ביגלל שרשום לו על הרשיון מוגבל ל 40קמ"ש הם היסתבכו עם זה והיתקשרו לתחנת משטרה אחרת ודיברו עם הקצין תנועה ראשי שם או משהו כזה וגם לו לקח איזה רבע שעה למצוא את החוק שאומר שאם הוא לא רשום ממש ברשיון בתור רכב חקלאי אז אסור לו לנסוע על כביש אלה רק לחצות אותו וה40 קמ"ש זה יענו לשטח ... אבל בתכלס אם זה ככה ורק קצין תנועה יודע את זה אז שוטרים רגילים לא ידברו יותר מדי כי גם ברשיונות לא רשום לו את הנפח מנוע אז ברגע שיהיה לי את הכל יענו ביטוח טסט ורשיונות בתוקף אז אני מאמין לא יעשו יותר מדי בעיות
אבל יש לי שאלה בנוגע לרשיון... בטוח שרשיון רכב ב' תקף??? כי שאלתי מורה נהיגה הוא אמר לי שכן אבל ראיתי באיזה אתר שרק רשיון טרקטור יהיה תקף על זה ......
ועוד שאלה .. איך אני מברר במשרד הרישוי איך אפשר לשנות את הרישום שלו ברשיון במקום טרקטורון לטרקטורון חקלאי לעבודות חקלאיות ....??? מה הפרמטרים של טרקטורון חקלאי??

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:08

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר