לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2006, 14:12
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי 12344 שמתחילה ב "אני מרגיש ריק מבפנים ורוב..."

תקשיב, תעבד את מה שאני אכתוב דרך הראש ולא דרך הלב.

החיים לא מגיעים מלאי טעם, חוויות, אטרקציות והנאות, הם גם לא מגיעים בחבילה מלאת עניין שרוכשים בסניף הקרוב למקום מגוריך.
את התוכן והטעם אתה מכניס לחיים, לא אף אחד אחר. אפילו נדמה לך לפעמים שאחרים אחראים על רגעים קטנים של אושר, או עניין, זה אתה שנתת להם את הזכות להכנס לחייך, הם לא פרצו פנימה בסערה ודהרה.

תחשוב מה אתה אוהב, מה מעניין אותך, באילו דברים אתה כן מוצא טעם, ותנסה לשלב את אותם דברים בחיי היומיום שלך. אל תתנער מאחריות, משום שזו הדרך הכי קלה והכי פשוטה, אבל היא לא מובילה לפתרון, אלא לשקיעה בדכאון.
בטוח יש דברים שמעניינים ומרגשים אותך, בטוח יש לך רגעים בחיים שנהנת מהם, תסיק מסקנות ותנסה למלא את החיים שלך בטעם, אל תחכה שיעשו עבורך את העבודה, אמנם לפעמים זה קורה, כי יש מי שאוהב לעזור, אבל אתה עלול לחכות הרבה זמן, ולא תמיד זה קורה.

קח קצת אחריות על החיים שלך, אני מאמין שהמצב ישתפר, ואיכשהו קשה לי להאמין שהוא רע כמו שאתה מציג אותו

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2006, 15:01
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
לפחות היו לך חברים טובים...טוב תראה:
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי 12344 שמתחילה ב "קודם כל תודה לכל אלו שמגיבים..."

אני ממליץ לך לעשות שינוי כללי: שנה את הגישה שלך (לכל דבר בחיים), אם אתה מתעניין במשהו - תתעניין ותתעסק בו עוד יותר, דבר עם בנים ובנות בבית ספר שלך ותיקבעו למקומות (קניון, באולינג, ביליארד, ים (אם זה עדיין אפשרי, ובחום של היום זה כן) )

הנה עוד כמה נקודות שאתה צריך לעשות:

- אם יש לך משקפיים, תוריד אותם ותנסה ללכת עם עדשות.
- תעצב את השיער (תסרוקות וכדו').
- קנה בגדים חדשים שבאמת ייראו עליך טוב.
- בנוסף לכל תתחיל להתאמן במכון כושר ותפתח שרירים (או תוריד שומנים ואח"כ תפתח שרירים...).
- בשיעורים-תקשיב למורה כמה שיותר. אם אתה לא מבין משהו תשאל אותה שוב ושוב ושוב עד שתבין...אין פה קסם, כולם מבינים בזכות שהם מקשיבים, שואלים חברים\ידידות, עושים ש"ב, או מנסים בעצמם לפתור תרגילים ושאלות.

כל זה ישנה את צורת הסתכלות של אחרים עליך וגם ישפר את הביטחון העצמי שלך, מה שאמור להביא לך יותר חברים וידידות וגם איזה כמה חברות

באמת תנסה לעשות את כל זה ותיראה שאחרים יותר יתקרבו אליך (כמובן תנסה גם אתה להתקרב אליהם\ן)
ישן 16-09-2006, 03:45
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
לשאלתך על אופי
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי 12344 שמתחילה ב "יש חי עוד שאלה, איך משנים את..."

אופי משנים על ידי שינוי הרגלים
(תסלח לי שלא קראתי הכל אלא רק בתמצית מפאת מחלה שנדבקה אליי ואין לי הרבה זמן להיות פה מפאת כאבי ראש בחילות וכו)
לפי מה שהבנתי ממך קצת התרחקת מהחברים שלך וזה מפריע לך אז עצתי לך תראה ותחשוב מאיזה נקודה התרחקתם ומה גרם לזה ונסה לתקן זאת ובעיקר לחזור להיות איתם בקשר
אפשר תמיד גם להתקשר לעשות שיחה איתם ולפתוח דף חדש אם יש משהו שגרם לכך שתתרחקו כמו ריב למשל נסו להתפייס ולהמשיך הלאה
מלבד זאת תחשוב מה מעניין אותך בחיים ותפנה את המאמצים לשם ברגע שתעסיק את עצמך בדברים שאתה אוהב החיים יראו לך שונים לגמרי
בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר