לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2006, 00:18
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
למען גלעד שליט ולזכרו של אליהו אשרי ז"ל

לק"י
החטיפות המזוויעות שקורות כיום פשוט מורטות עצבים ומשגעות את כולנו וכולנו שוקלים מה אפשר לעשות?!אני לא יודעת על דברים אחרים שניתן לעשות,אבל אני מבקשת רק דבר קטן,אמרו את פרק התהילים הזה.זה כל מה שנשאר לעשות,וזה לוקח בדיוק דקה.אז אנא מכם...

אַשְׁרֵי הָאִישׁ-- אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ, בַּעֲצַת רְשָׁעִים;
וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים, לֹא עָמָד, וּבְמוֹשַׁב לֵצִים, לֹא יָשָׁב.
כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה, חֶפְצוֹ; וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה, יוֹמָם וָלָיְלָה.
וְהָיָה-- כְּעֵץ, שָׁתוּל עַל-פַּלְגֵי-מָיִם:
אֲשֶׁר פִּרְיוֹ, יִתֵּן בְּעִתּוֹ--וְעָלֵהוּ לֹא-יִבּוֹל; וְכֹל אֲשֶׁר-יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ.
לֹא-כֵן הָרְשָׁעִים: כִּי אִם-כַּמֹּץ, אֲשֶׁר-תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ.
עַל-כֵּן, לֹא-יָקֻמוּ רְשָׁעִים--בַּמִּשְׁפָּט; וְחַטָּאִים, בַּעֲדַת צַדִּיקִים.
כִּי-יוֹדֵעַ יְהוָה, דֶּרֶךְ צַדִּיקִים; וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד.

פרק זה נאמר להחזרתם של גלעד שליט ואליהו אשרי בריאים ושלמים לביתם במהרה.

ועוד פרק תהילים: http://gilad.fun-il.net/

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 05-07-2006 בשעה 00:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2006, 23:47
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "למען גלעד שליט ולזכרו של אליהו אשרי ז"ל"

חוץ מהעובדה שההורים של גלעד שליט לא מאמינים (זה אפילו נאמר בחדשות כשבאו לשם חב"דניקים או משהו להתפלל, והם אמרו שאין צורך)

אתם לא חושבים שאם היה אלוהים הוא היה מגן עליהם מלכתחילה?
אני אומר בוא נתן לדברים האמיתיים לעבוד. אמצעים דיפלומטיים או צבאיים, אבל נראה לי שאלוהים לא חזק בלהוציא שבויים (במיוחד דתיים ע"ע רון ארד)

אז החייל הלא-מאמין נשאר בחיים, ואליהו אשרי הדתי-מתנחל נרצח. פשש, אחלה אלוהים (:

אז בואו נתאחד כולנו, ו-*נתחנן* לאלוהינו הרחמן והאהוב, בתפילה לשיבוח האל המושלם שלנו, אולי אם נגרד לו קצת את האגו המנופח שלו, אולי הוא ינקוף איזו אצבע (משום מה - נראה לי שאת האצבע המשולשת) בשביל להוציא חייל תמים מהשבי. או להחזיר לתחייה ילד בן 17.

אין באמצעותנו לעשות שום דבר, תקלטו את זה. כל עוד אין לכם גדוד איכותי במחסן, אז לא.

* אם ההודעה הזאת נמחקת - כל מה שיש לי להגיד זה כל הכבוד על הכפייה הדתית הזאת כאן. הודעה עם תוכן דתי מקבלת "עוגן" כשתגובה עדינה בלי קללות נמחקת.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

ישן 12-07-2006, 15:42
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Barbos7 שמתחילה ב "חוץ מהעובדה שההורים של גלעד..."

אתה אומר דברים חסרי כל בסיס. אתה יודע איך העולם עובד? אתה יודע איך העולם נוצר? עד שלא יהיו לך את כל ההוכחות הדרושות לשלול או את כל ההסברים לכל הדברים האלה (ועוד דברים ושאלות שאני יכול לשאול אותך עד מחר.) אתה לא יכול להגיד ששום יישות עליונה לא קיימת. ניהלתי וויכוחים כאלה עם עשרות בני אדם אז אני יודע על מה אני מדבר ואני מכיר את כל הטיעונים שלך.
ההודעה שלך היא פרובוקטיבית. אתה רוצה לעורר אנשים. רוצה לפתוח דיון דתי? לא פה, לא באשכול של דברים שמכיל ערכים מסויימים לרוב האנשים. אני לא כופה עלייך להאמין בכלום אבל טיפת כבוד לשאר האנשים לא תזיק לך. קאפיש?

את הדיון הדתי שלך תפתח במקום אחר. הדעה שלך לא קשורה לאשכול כלל וכמו שאומרים, איש איש באמונתו יחייה.

ההודעה שלך צריכה להימחק ולא בגלל האופי שלה אלא בגלל שהיא כלל וכלל לא קשורה לאשכול.

סלאמת.

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 12-07-2006 בשעה 15:46.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר