לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2006, 18:04
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
אולי תפסיק להגיב בפורום צוב? זה לא כאילו אתה חייל או משהו.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "מדיניות פורום צ"וב בנוגע לחסימות..."

אם הצבא שלנו לא היה צבא שכולם מתגייסים אליו, האם אדם כמוך היה נמצא בפורום כזה?(אדם שעוד לא דרך בצבא)

האם בדיון בפורום של צבא צרפת(לדוגמא), בנושא אימונים בצבא הצרפתי, היה מגיב ילד שלא התגייס לצבא הצרפתי, והילד יודע מה קורה שם רק משמועות? האם יש מקום לתגובה שלו?
לפי דעתי בפורום כזה היה מקום רק לתגובות של חיילים צרפתיים שעברו אימונים בצבא ויודעים על מה מדובר על בשרם.

זה שאתה גולש במערכת הפורומים של פרש לא אומר שאתה חייב להביע דיעה בכל פורום ופורום גם אם אתה לא בסצנה, במיוחד בפורום הזה.

זאת דעתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2006, 01:50
  LoneWolf LoneWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
מה הקשר?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אולי תפסיק להגיב בפורום צוב? זה לא כאילו אתה חייל או משהו."

רק בגלל שיש אנשים שעוד לא עבור טירונות ועשו צבא זה לא אומר שאסור להם להגיב בפורום צו"ב.
אישית, אני מאוד אוהב היסטוריה צבאית ומתעניין מאוד בכל דבר שקשור לצבא, אז מה אם אני בן 17.5 ? זה אומר שאסור לי לכתוב ולשאול שאלות? (עזבו את הקטע שלרוב לא עונים לשאלות של צעירים.. זה דיון אחר לזמן אחר).אני, למשל, נהנה לקרוא שם, בגלל שמדברים על דברים שמאוד מעניינים אותי,(לדוגמא) לפני כמה חודשים ( במאי?) פתחתי אשכול עם תמונות של סכין ממלחמת העולם השנייה ומחסנית של תת-מקלע ישן. חברי הפורום העריכו את הפריטים שצילמתי ו"לבני" אפילו הסביר לי על הסכין המסויימת הזאת.
בקיצור, ארז, ממש לא ציפיתי לתגובה כזאת ממך, לא צריך להיות בן 21+ כדי להגיב שם, זה לא כמו בפורום 20+.

נערך לאחרונה ע"י LoneWolf בתאריך 19-09-2006 בשעה 01:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:38

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר