לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2005, 13:46
  ---Exit--- ---Exit--- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.03
כללי בעיה

שלום אנשים
אני נימצא כרגע בתקופה ממש ממש רעה.
אחרי שנה ושלוש של חברות ביני לבין חברתי החלתנו להפרד.
הכל קרה שבסוף השבוע האחרון דיברנו בטל' כשהייתי בדרך מהבסיס ואז התחלנו להתווכח על משהו טיפשי ואני לא עצרתי את עצמי ואמרתי לה שאני רוצה להפרד ממנה ושלא בא לי לשמוע ממנה יותר או לראות אותה וככה התנתקה השיחה עד לאחר יומיים שהתקשרתי אליה ואמרתי לה שאני רוצה לדבר איתה ושחבל לי להפרד ממנה בגלל דבר כל כך טיפשי, אבל היא לא רצתה לדבר או להפגש כי היא אמרה שהיא לא בובה שכל פעם אני יזרוק אותה ויחזור אליה.
השבוע דיברנו שוב בטל' והחלטנו לתת לכל אחד הפסקה אחד מהשני כדי להתאפס על הרצונות והמחשבות של כל אחד כלפי השני, רק הבעיה היא שהיא אמרה שההפסקה שהיא רוצה היא בת חודשיים שלמים שבהם רק נדבר בטל' פעם בשבוע ואולי ניפגש אבל לא יותר מזה,
והבעיה היא שמאוד מאוד קשה לי עם זה לחכות חודשיים שלמים כי אני ממש אוהב אותה וממש רוצה להיות איתה שוב אבל חודשיים שלמיים זה הרבה זמן

אין לי מושג מה לעשות ואני כל היום בדיכאון

תעזרו לי בבקשה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2005, 00:11
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
כמו שאמר גלובו כחולות....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ---Exit--- שמתחילה ב "בעיה"

עשית טעות - תתמוד עם השלכות שלה.

תראה, כשאדם עצבני הוא אומר דברים שלא מתכוון אליהם, הוא יכול להגיע למצב שהוא כל כך רוצה לסיים את הריב שהוא בטעות מסיים את הקשר. אני מבינה אוך לגמרי כי לפני שבועיים הגעתי למצב כזה בגלל ריב טיפשי עם הבת זוג שלי...
אם היא לא הייתה מבקשת לדבר על זה, סביר להניח שזה היה נגמר לפני שבועיים בגלל השטות הכי גדולה בעולם...
אני חושבת שההצעה של גולבו ממש טוב... תשלח לה פרחים, ואם היא גרה בקרבת מקום אז פשוט תביא לה כל בוקר ורד... הבנתי שאתה בבסיס אז זה יקשה עלייך... אז תשלח לה ורדים הבייתה.. תכתוב לה שיר, מכתב אהבה שבו אתה מתנצל.. תקנה לה דובי גדול עם כתובית של אני מצטער או אי לאב יו ... או פשוט תזכיר לה כמה טוב לכם ביחד... תעלה כל מיני שטויות שלכם לשיחה... תמיד יש את השטויות האלו ששוברים את הקרח... תחשוב עליהם ותשחיל כל אחד מהם לשיחה כל פעם..תגרום לה לצחוק, לשמוח, להירגע... שתבין למה היא איתך מלכתחילה.
בכל מקרה, תתמודד עם ההשלכות ואל תלחץ עלייה בקטע של "נו בואי נחזור בואי נחזור" זה רק מה שירחיק אותה יותר... תכבד את הבקשה שלה... פשוט תקסים אותה עד שתחזור להיות שלך.

בהצלחהתות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר