לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2006, 09:09
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
נתניהו אינו מוביל קו אופוזיציוני מהפכני וחד. גם הוא חלקית שבוי של התקשורת השמאלנית

קודם כול צריך להבין שאין שום צפיה לא מקדימה ולא מעבודה. אין כבר מה לדבר עליהם.

אבל נתניהו שאמור להיות מחליף ברור של הממשלה הנוכחית, אינו מעיז לעשות את המפכה הנדרשת עכשיו ומייד.

בעקבות ירי הקסמים על שדרות והנגב, נתניהו היה צריך למרר את חיי הממשלה שנותנת להמשיך את זה.

הוא היה אמור לזעוק מעל במת הכנסת עד כדי התעלפות. לדרוש פיטורים מיידיים של ממשלת אולמרט-שמאל.

אבל הוא לא עושה את זה. מנסה להיות פוליטיקלי קוררקט, שיגישו לו את הממשלה על מגש של כסף. לא יגישו לו את הממשלה על מגש של כסף, אלא על מגש של חארה, סליחה על הביטוי. והחארה זה התקשורת. זאת אומרת אך ורק אם התקשורת תסכים שיהיה ראש ממשלה לזמן קצר בדיוק כמו שהם הסכימו שיהיה שר אוצר לזמן קצר. זאת אומרת הוא מסכים את המשך השלטון הנוכחי של תקשורת.. בג"ץ-ביינייש, וכל שאר הדברים שאנו מכירים.

יש לנו משבר הנהגה. גם אם יש מנהיגים אכפתיים ואיכותיים כמו נתניהו, הסובבים אותם הם ברובם אופורטוניסטים שמחפשים את הסוס המנצח.

צריכים שיקומו צעירים ומבוגרים אכפתיים - שומרי מצוות מתוך אמונה ויראת שמים - להחליף את כל ההנהגה מתוך אכפתיות לעם. שהם יהיו מוכנים בראש ובראשונה להיות עבדים לעם ולא כל כך לחפש משרות וכדומה.

צריכים לקום ארגוני נוער שמטרתם עזרה לזולת, לא דרך הממשלה ולא דרך מנגנונים המפלגתיים. באיזשהו שלב, כשיהיה להם יותר כוח, הם צריכים להתארגן ולזרוק את ההנהגה הנוכחית, ובראש ובאשונה את התקשרות ובתי משפט ולהפוך את הבתי משפט שיהיו שייכים לעם.

יש הרבה מסוג כוחות האלו בקרב המתנחלים. העם צריך להתקומם נגד ההנהגה הנוכחית ולהגיד שלא יתנו להנהגה הנוכחית להמשיך למשול על ידי המשול ופרוד, שהדתיים והמתנחלים הם אחינו וביחד איתם ננהיג את השינוי לטוב להוריד את ההנהגה הנוכחית ולהעלות הנהגה המסורה לעם.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 17-09-2006 בשעה 09:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2006, 11:28
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

את זה היו צריכים לחשוב לפני הקמת המדינה ולא לאחרי זה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי תמיד צודק שמתחילה ב "נתניהו יודע כי אין פתרון קסם לקאסם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תמיד צודק
נתניהו יודע כי אין פתרון חוף ממשא ומתן , החזרת שטחים וקיום הסכמים .
ביבי יודע כי אף אחד בעולם , בשום מקום עלי אדמות , לא הצליח לנצח גרילה ובטח שלא מעם לזכות במדינה.
נתניהו יודע הסטוריה קצת יותר טוב ממך והפנים כי כמו שאנחנו ניצחנו את המעצמה הגדולה בעולם ( זו שהשמש לעולם לא שקעה , אנגליה) שום מדינה לא תעמוד בלחימה כזאת....

מזל שהדתיים לא שולטים במדינה כמו שאתה רוצה , אחרת היינו כמו אירן ......

היו גם היו מתוך הקהל הדתי (אז עוד לא הייתה הבחנה בין דתיים וחרדיים) שאמרו כבר בהקמת המדינה שזו תהיה מלחמה נצחית נגד הערבים ולכן דרשו שלא להקים מדינה.

אבל עכשיו אחרי שהקימו את המדינה, אם נעביר אותה למחבלים הם יחסלו את כולנו. אין ברירה, אלא לנצח אותם וכמו שהקדוש ברוך הוא כבר הראה לנו נסים גדולים עד עכשיו. רק לא לבעוט בחסדי ה'.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 17-09-2006 בשעה 11:30.
ישן 21-09-2006, 22:29
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
עוד צורר עילג
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "ביבי טוב רק לדבר ותפקיד אחד..."

הייתי מנסה לפרש את התכנית הכלכלית של נתניהו שהצילה את המשק מקריסה. אבל ניכר על הודעותייך כי לא רק שמבחינת נתחביר הינך בור, אך גם מבחינה רעיונית כלשהי.

את הודעותייך המטומטמות תשאיר בפורומים אחרים. ניתן להתדיין על התכנית הכלכלית הצודקת של נתניהו, על מטרותיה והשגותיה, אך לא להשמיץ ולקלל משל היית אהוד אולמרט בכנס פעילי קדימה.

מרביתם של כלכלני העולם מסכימים ומעריכים את התכנית הכלכלית, אבל אתה, הגאון הכלכלי בעל השם העולמי, הברוקר המוכשר, והחכם מכל אדם, טוען שלא! זה לא היה בסדר, וביבי שקרן וצריך להיות שר תעמולה.

עד כמה שאתה נלעג. מאידך, הינך משעשע אותי. מצחיק לראות את רמתה של החברה הישראלית, ואת התהום אליה היא מתדרדרת כאילו והייתה עגלת נכים מתפרקת הנוסעת בדהרה על דרך נלוזה במדרונה של גבעה תלולה.

לך, השכל, חכם ואז אולי לא תשאיר הודעות נלעגות שאלה.
ישן 22-09-2006, 19:33
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "עוני נובע מניהול כלכלי לא נכון"

גם אני לא חייב ללכת לשרת בצבא.

כשאתה מרוויח 4K שקל וצריך לשלם שכירות אז אין לך טעם בחיים.
נ.ב נדמה לי שמה שאמרו מה על היהודים אלפי שנה כנראה נכון.
אנחנו עם של תחמנים ורודפי בצע.
ומה תפקידה של המינה? מה עושה אותנו עם?
מה מאחד אותנו? יש יותר מהפריד מאשר המקרב.
ואני לא מדבר על הרמון.
המדינה צריכה לתת לאזרח ביטחון , ביטחון כלכלי , שירותי ביראות , וכן אבטלה במקרי חירום הרי שילמנו את הכסף הזה זאת חברת ביטוח.
וכאני קורא בעיתון או באינטרנט שהקרובים לצלחת חוגגים ואת מחיר המלחמה צריכים לשלם לא אלא שרמסו את המדינה הזאת בגלל שהם קרובים לשילטון.
זאת מדינה של גזלנים ורמאים ואני לא קרוב לצלחת.
ללכת אין לי לאן.
כסף תרדוף זה המוטו פה וזה עצוב לי. לא משנה עוד כמה שנים כולנו נשלם את המחיר.
אירן בונה לנו את זה.
ועוד דבר היום הייתה עצרת של החזבאלה למה לא הורידו שם הפצצה מסיבית כדי להרוג כמה שיותראנשים. כי יושבים פחדנים למעלה.
ועוד משהו קטן היונקר פילד מראשל דן חלוץ הוא ספסר מלחמה וזה כבר אומר הכול אלינו.

נ.ב הליכוד וביבי לא ימין אלא רטוריקה ימנית בנתיים הם החזירו הכי הרבה שטחים כבר משנת 1977.
הלווי ותקום מפלגה סוציאליסטית לאומית למרות שהשם מזכיר שדים מהעבר.

ישן 23-09-2006, 17:26
  Bimler Bimler אינו מחובר  

הסוציאליזם מת, אפילו בשבדיה, נמאס לאזרחים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "גם אני לא חייב ללכת לשרת..."

מן המבנה הסוציאלי המגושם הגורם לרובם לשלם בעבור כל מיני סרבני עבודה. ואגב, סוציאליזם? בעבור זה יש לך את מפלגת העבודה.

עם 4 אלף אין לך סיבה לחיות? אתה מקשיב לעצמך?
אימא שלי רופאה, ועלינו לארץ לפני מעט יותר מ15 שנה. אתה יודע מה הייתה המשכורת ההתחלתית שלה? 2500 שקלים. מאז, היא למדה בלילות, את השפה החדשה, את המנהגים החדשים, לאט לאט, התקדמה והגיע למעמד רם, אחרי שנים רבות של השקעה מתישה.

למה שכל אותם האנשים המרוויחים מעט יותר משכר המינימום, לא יתחילו ללמוד בערבים? להתקדם? להציב מטרות ולהשיג אותן? כך, גם המשכורת תעלה.

המדינה אמורה לממן את צרכייך הבסיסיים ביותר - קרי, לדאוג שלא תרעב, שתהיה לך קורת גג, שיהיה לילדיך החינוך המתאים וכיו"ב.

עכשיו בוא נדבר על מתווה דרך, מה הבעיה בארץ?
אנשים מחליטים להוליד ילד, מבלי להתחשב במצבם הכלכלי-האם הם יכולים להביא ילד ולדאוג לו מבחינה כלכלית? האם הם יכולים לדאוג לאמצעים המינימליים בעבורו? רוב האנשים אינם חושבים על כך בכלל, ומעדיפים להוליד ילד, ואפילו כמה ילדים. בסופו של דבר, אין הם מצליחים לממן את כ-ל הילדים, וכך המשפחה נקלעת למצב של עוני.

בנוסף לכך, כשכר המינימום במדינת ישראל, אינו גדול ממש מקצבאת האבטלה, מדוע האנשים ילכו לעבוד? כך, חיו במשך שנים, אנשים אשר חיו מקצבאות האבטלה, ולא הלכו לעבוד. כאשר נתניהו הגה את התכנית הכלכלית, המטרה שלו, הייתה לעצור את התופעה הזאת.

ישנם דברים רבים שאפשר להוסיף, הייתי מציע לך לקרוא את התכנית הכלכלית במלואה ואת דו"ח העוני השנה, על מנת להבין את הדברים, בזמנך החופשי.

אך דע לך, שבמדינה המהווה חלק מן העולם המערבי, שבה הכלכלה מבוססת על הבורסה, על הדירוגים של חברות האשראי, וכיו"ב, לא ניתן היה לעשות את הדברים באופן שונה מאשר נעשה. ייתכן עם שינויים קלים, אך כאשר המשק על סף קריסה? לא הייתה ברירה.

בגין, עשה את שעשה בשל לחצים אמריקניים. נתניהו בסך הכל מילא אחר הסכם עליו חתם רבין והעביר לשליטה פלשתינאית, כמה שכונות ערביות בחברון - היישוב היהודי לא נפגע מכך. אך אל נא תשכח, שבימי שלטון הליכוד, הביטחון שרר ברחובות. הבה נזכיר שבשלוש וחצי כהונתו של ביבי היו 3 פיגועים בלבד? הבה נזכיר שנסראללה אמר על ביבי, אחרי שביבי תקף את לבנון כתגובה על ירי קטיושות, ש"ביבי הוא משוגע ואני לא מתעסק איתו"?

בסופו של דבר, נתניהו הוא פשוט הרע במיעוטו.

ועוד מילה אחת על הון ופוליטיקה - בארה"ב, ישנה מערכת של הגבלות וחוקים, בדוגמת מערכת איזונים ובלמים. אך בארץ, המערכת החוקתית כולה פרוצה. איך אתה מצפה שמדינה בה רבות מן היחידות בצבא מקבלות חיילים לשירותיהן על סמך פרוטקציות? סמדינה שבה בוחרים אנשים על סמך קשרים, ולא כישורים? במדינה בה לתלמידים אין שום כבוד או הערכה למורים? למה כבר תצפה? ראש הממשלה שלך, אולמרט, עומד להיות מואשם ע"י מבקר המדינה בשבועות הקרובים בקבלת שוחד, וזה רק קצה הקרחון. תשאל את עצמך, איך אולמרט מליונר, אם במשך 40 שנים הוא לא יותר מאשר ראש עיר או חבר כנסת? מקבלים לא מעט כסף בשירות הציבורי, אך לא מליונים, גם לא אחרי 40 שנים.

ביבי למשל, השיג את הכסף שלו אחרי שפרש מראשות הליכוד ב99' ונסע לארה"ב לעשות לביתו. הוא עזב אחרי שקיבל לא מעט כסף מן השירות הציבורי, אך הוא לא היה מליונר.

דרושה במדינה הזאת רפורמה כללית, ודיבור על "ביבי האשכנזי המתנשא הזה! תראו איך הוא דפק את העניים!" לא רק שגוי, אלא לא קולע למטרה. השינוי, צריך להתחיל מלמטה.

אתה רוצה לראות תנועה פוליטית אחרת? תתפקד ותשפיע. אחרת, אין לך שום זכות דיבור.
ישן 23-09-2006, 18:28
  adamr adamr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל adamr שלח הודעה דרך MSN אל adamr
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "הסוציאליזם מת, אפילו בשבדיה, נמאס לאזרחים"

אמא שלך עלתה לארץ כשהיא באה מחינוך ובית טוב
כשאתה מדבר על השכבות החלשות ועל כמה הם צריכים להתקדם אתה בעצם מדבר על ילדים שחיו כל חייהם תחת משפחות קשות יום, לעיתים עם הורים מכים, מסוממים, ההורים בבית הכלא
ככה גם כל סביבת חייהם, החברים, בתי הספר, המורים

איך אדם שנזרק מביצפר כבר בחטיבת הביניים, לא בגלל שהוא לא חכם, אלא בגלל שהוא מופרע בגלל המצב המשפחתי שלו.. איך אתה מצפה מבן אדם שכל חייו חווה אכזבות וכשלונות שיום אחד ירים את עצמו ויגיד יאללה אני צריך להשקיע?

אני מרחם עליהם, אני מאמין שמגיע להם יותר

אני עובד עם ילדים שחוו דברים שאני שמח להגיד שלא אחווה בחיי
הקיצוץ בקצבאות הילדים יגרום לכך שהילד יקבל פחות..

התוכנית הכלכלית של נתניהו היא תוכנית לפינוק העשירים ולפגיעה בחלשים
הקיצוץ במיסים הביא פחות כסף למדינה לא יותר, העשירים התעשרו העיניים והחלשים עוד יותר קיצצו להם
ישן 23-09-2006, 19:28
  Bimler Bimler אינו מחובר  

הדמגוגיה בשיאה- נתניהו תרם לעשירים? איך?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "נתניהו אינו מוביל קו אופוזיציוני מהפכני וחד. גם הוא חלקית שבוי של התקשורת השמאלנית"

העובדה שהוא קיצץ במענקי הבנקים? העובדה שהוא הטיל מערכת הגבלים על נסיונות יצירת הקרטלים בין הבנקים השונים? העובדה שהוא פירק את המונופולים הממשלתיים החיים על חשבון משלם המיסים ע"י ההפרטה המבורכת? הנמלים כדוגמה. אלה החברים העשירים שהוא "העשיר" אותם יותר? בעלי מרובהבנקים, אשר נדרשו לשקיפות ה יותר? הם החברים העשירים שנתניהו תרם להם?

יש להפסיק עם הדמגוגיה הזאת.

הבה נדבר לגוף העניין, המצב של שכבות המצוקה לא כל כך רע. המצב של החרדים והערבים הוא רע וזה כתוצאה מכך שהם נוהגים להשריץ ילדים ולא נוהגים לעבוד, והם מהווים כ85% מן העניים. זאת הבעיה שלהם ובאמת לא אכפת לי מה מצבם. תנטרל את שני המגזרים האלו שכל עוד לא ישנו את דפוסי התנהגותם לעולם ישארו עניים ותגלה שהמצב כאן ממש לא רע. אם תנתב את התמיכה הממשלתית בשני המגזרים הפרזיטים הללו לשכבות החלשות שאינן פרזיטיות מצבן ישתפר עוד יותר.

לגבי מצב שוק העבודה, שיעור ההשתתפות בכוח העבודה קפץ בכמעט 2% מאז שהתחילה התוכנית הכלכלית והאבטלה ירדה בקצת יותר מ 2%. זה הישג עצום. משמעות הדבר שנוספו מאות אלפי מקומות עבודה. העליה בשיעור ההשתתפות בכוח העבודה בדיוק מסמלת את ה"דחיפה" לעבודה. מסתבר שאנשים "נדחפו" לעבודה ולא רק שכולם מצאו עבודה אלא גם כ 20% מהמובטלים הקיימים הצליחו למצוא עבודה (כמובן בפועל יתכן שרק חלקם מצא עבודה וחלק הצטרף למובטלים ואילו חלק גדול בהרבה מהמובטלים הקיימים מצא עבודה).

גם אם העובדה שאימא שלי הגיעה ממעמד מבוסס, בכל זאת, לא היה קל להתחיל הכל כאן, מאפס. כי עם מזוודות עמוסות דולרים, לא הגענו לכאן.

אל תדברו כמו כל הדמגוגים הסוציאליסטים שלא יודעים לא את התיאוריות הכלכליות המקובלות וחמור מכך גם לא את הנתונים האוביקטיביים. הנתונים האוביקטיביים מדברים על כך שכאשר שני בני הזוג עובדים יש רק 3% עוני. גם אם ניקח בחשבון שיש 8.8% אבטלה, עדיין לא היו צריכים להיות יותר מ- 10% עניים, כלומר רוב העניים אשמים במצבם, והכל נובע מניהול כלכלי לא נכון. קראו את דו"ח העוני האחרון.

ציטוט מדו"ח העוני האחרון:
"שיעור המשפחות שהכנסתן הפנויה נפלה מקו העוני ב 2005- עלה מ 20.3%- ל 20.6%- . עלייה קלה זו, שאינה מובהקת סטטיסטית, מבטאת יציבות. המשמעות היא שהמספר המוחלט של המשפחות העניות עלה פחות או יותר בשיעור גידול אוכלוסיית המשפחות בישראל".

עכשיו הנה הפצצה כנגדכם, הטוענים כנגד ה"צמיחה לעשירים":
"ב 2005- עלתה רמת החיים הכללית – במונחי הכנסה פנויה לנפש תקנית – ב 3.9%- , ריאלית. העלייה בהכנסה הפנויה אפיינה את מרבית העשירונים, אך בייחוד את העשירון התחתון והעליון. הכנסת העשירון התחתון עלתה בכ 5%- וזו של העשירון העליון עלתה בשיעור הגבוה ביותר, כ 7%- . הכנסת שאר העשירונים עלתה בשיעורים הנעים מ 0.5%- בעשירון השני
ל 3.6%- בעשירון התשיעי".

כלומר, דמגוגים יקרים, מסתבר שרמת החיים של העשירון התחתון, שימו לב, עלתה ב 5%!

האנשים היחידים אשר על המדינה לדאוג לצרכיהם בדוגמת קיצבאות, הינם קשישים, נכים, ואנשים שאינם יכולים לעבוד מסיבות של בריאות הנפש, הגוף וכיו"ב.

באשר לאימהות חד הוריות- אין לעזור ע"י קצבאות, אלא ע"י מעונות יום. זה מה שאמר נתניהו, אך בזכות חברי מפלגת העבודה, וחברי מפלגת ש"ס, הרעיון הזה כבה.

איך אתם מגדירים עוני? משום מה, כשאני רואה את אותםה עניים המדברים על מצבם בטלוויזיה, הם אוחזים בפלאפון מן הדור השלישי, חמושים בפאקטים של מלבורו, וחולצות ממותגות. זה עוני?

הבעיה היא בחינוך ובתרבות ה"מגיע לי". כל אדם, גם אם הוא עובד בעבודה עם שכר מינימום, יכול לנצל את הלילות וללמוד - באם הלימודים באוני' בארץ עולים כסף רב, והוא אינו יכול לחסוף כסף מספיק על מנת לרכוש את השכלה, הוא תמיד יכול להתמודד לקבלת מלגה, ולרוב, המילגות ניתנות, במידה ועונים על הקריטריונים.

ואם ארחיב את הדיבור על דו"ח העוני:

ניתן לראות שהקיצוץ בקצבאות (בעיקר קצבאות הילדים) כאב מאוד וגרם לירידה דרסטית בהכנסות של העשירונים הנמוכים (בעיקר ערבים וחרדים מרובי ילדים) מתשלומי ההעברה, אך במקביל גרם להם לצאת לעבודה (גם שיעור ההשתתפות בכוח העבודה עלה וגם האבטלה ירדה), להגדיל את הכנסתם מעבודתם, ובסופו של דבר גרם לשיפור משמעותי ברמת החיים שלהם.

הגידול במספרים האבסולוטים, שהיה בהחלט מובהק סטטיסטית, הוא תוצאה בלעדית של המשך הקיצוץ בקצבאות הילדים והמשך המגמות הדמוגרפיות של התרבות החרדים והערבים. כל משפחה "ברוכות" ילדים נוספת שנוצרת גורמת לגידול במספר הילדים העניים, אין מה לעשות. אם משקלן של "ברוכות" הילדים יגדל, גם אם סה"כ המשפחות העניות לא ישתנה, המספר של האנשים העניים יגדל. לא סתם, פעם אחר פעם, רואים שהמשפחות "ברוכות" הילדים, הן האחראיות העיקריות לעוני. דרך אגב, מספר המשפחות העניות עם 2 מפרנסים ירד קצת והוא עומד היום על 3.1%, ללמדנו כי כל פעם ששני בני הזוג יוצאים לעבודה, העוני כמעט ונעלם ולפני שתתחילו לקשקש על אין עבודה, שימו לב למספר המשרות החדשות (כן, גם מלאות, לא רק חלקיות) שנוצרו. שיעור ההשתתפות בכוח העבודה הגיע היום לרמת שיא של 55.9% בעוד שהאבטלה כבר לא ברמות הדו-ספרתיות שהורגלנו אליה, כלומר אכן אנשים חזרו למעגל העבודה, חלק מהמובטלים מצאו עבודה וראינו שהתוצאה היא עליה יפה ברמת החיים, כן, גם של העשירון התחתון ולמרות הקיצוץ בקצבאות.

מסתבר שהצמיחה חילחלה גם חילחלה גם לשכבות החלשות ולמעשה שתי הקבוצות העיקריות שנפגעו הן החרדים והערבים שהתרגלו להוליד ילדים כאמצעי פרנסה עיקרי.

בסיכומו של דבר, ראינו מה ה"ממשלה החברתית" עשתה השנה, ועד כמה תכנית האוצר הייתה חסרת מדיניות ברורה, עד כדי כך, שאף נתניהו בעצמו לא שש לדבר בשבחה.

דבו את דבריכם בנתונים, אני, אישית, לא התרשמתי. עצם העובדה, שה"מחנה החברתי", אף לא הציב תכנית חלופית לתכנית נתניהו, מעידה על כך שלא הייתה דרך אחרת. העובדה שעמיר פרץ חשש להיכנס למשרד האוצר והעדיף את הביטחון, מוכיחה זאת לחלוטין.

גבו את דבריכם בנתונים.

באשר להתנדבות לעמותות- גם אני מתנדב, וגם אני מסתכל על האנשים; מאז פרויקט המחויבות האישית, אני מתנדב כדרך קבע. האם זה משנה את הרציונל שעל פיו אני פועל? כלל לא. כלכלה, לא מנוהלת ע"י רגש. היא מנוהלת ע"י נוסחאות ומתוקפו של הרציונל.

בכל מקרה, שנה טובה לכולכם.
ישן 24-09-2006, 18:51
  Bimler Bimler אינו מחובר  

הנתונים שלי הם נתונים שקריים? אתם הדמגוגים שאין לכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "נתניהו אינו מוביל קו אופוזיציוני מהפכני וחד. גם הוא חלקית שבוי של התקשורת השמאלנית"

לומר שום דבר, אתם מפריחים שטויות סוציאליסטיות. קראת את דו"ח העוני, בכלל שאתה מדבר. אתה מתחבא מאחורי משפטים חסרי ביסוס. כשאין לך ההבנה המספקת להגיב באופן אינטיליגנטי, אתה טוען שזה שקר, וממשיך בסיפורי המעשיות שלך. כמה נלעג.

אתה פשוט מצחיק אותי, אני מביא לך ציטוטים מדו"ח העוני, ואתה מכנה אותם כ"שקריים".

מרזל? הכהניסט? אני מקווה נורא שאתה מסכים עם מדינת ההלכה שהוא חפץ להקים כאן.

איך אתה בדיוק מנפגע התכנית הכלכלית של נתניהו? הרי אתה עובד, הרי ההורים שלך קנו לך את המצמה שאת פרטיה חשפת כאן, אז מה אתה אומר בעצם? אתה נפגעת? כיצד?

מה לעזאזל אתה יודע על גרמניה? גרמניה עם 10% האבטלה? על הגרמניה הזאת אתה מדבר? מה לעזאזל אתה חושב שקיים בגרמניה? משק סוציאליסטי טהור בו אין עשירים וכולם עניים מרודים, וכך למעשה הושג השוויון? כולם חיים שם טוב מעבודות פשוטות, אתה אומר? עוד היית אומר לי שכום בגרמניה נפגשים בערבים לאיזה קומזיץ או שניים, ואוכלים קרטושקעס.

בגרמניה, רבע מהתקציב לא הולך לצבא, וזו הסיבה שהמשק הגרמני יכול לעמוד בקצבאות מנופחות. אתה מדבר על שבדיה וסקנדינביה? הימין בשבדיה ניצח בבחירות האחרונות. למעמד הביניים בשבדיה נמאס לכלכל פרזיטים מכספי הרווחה העצומים. בשבדיה, אחוזי המיסים הם מהגבוהים בעולם, וכך מעמד הביניים הולך פייפן. אתה מדבר על אנגליה? קפיטליזם לייט. איפה הסוציאליזם שלך? בצפון קוריאה ובסין.

למה צריך תואר כדי להרוויח הרבה? כי תארים מייצגים ידע וכישורים שאותם רכשת. לרוב, במקצועות חופשיים ומכובדים. מדוע הוצאת תואר של הנדסאי אלקטרוניקה, אם לא הייתה לך כוונה לעבוד במקצוע הזה?

אתה חסיד גדול של צילום, ואפשר לראות זאת. אך למען האמת? הסיכויים לכך שתהיה בעתידך צלם מקצועי שואפים לאפס. זו הסיבה, שלא כולנו הולכים לעבוד במקצוע בו אנו חפצים.

אפשר לעבוד בעבודות פשוטות, ולחיות באופן סביר. העניין הוא בניהול הכסף - אם תבין שאתה לא זקוק לדירה גדולה יותר משאתה יכול להרשות לעצמך, שהעישון רק גורם לך לזרוק כסף על שיחים שעטופים בנייר, שזה לא מומלץ להוליד ילדים כשהמצב הכלכלי שלך לא יאפשר לך להחזיק בהם, ושאפשר להסתדר היטה עם פלאפון שהוא לא דור 3, בלי מצלמה, אך שאפשר לדבר בו - החיים שלך יראו טוב יותר.

בגרמניה ובאירופה, המוסר של האנשים גבוה יותר. שם, אתה לא תמצא את תרבות ה"מגיע לי" האופיינית כל כך לארץ הזאת. זו הסיבה שאין להם בעיות של "מובטלים מרצון".

אם אתה חושב שאני חסיד גדול של ביבי אתה טועה. ניתן לחלוק על האידיאולוגיה של התכנית הכלכלית של נתניהו, וניתן להסכים עימה. אבל את שטף סיפורי הבדים ואת ההערות הלא ענייניות שלך ושל המגיב הקודם, איני מוכן לקבל.

אני חסידגדול של הליכוד, ועם כל הכבוד, איש אינו משלם לי. אם אתה חושב שאין לי ביקורת על נתניהו, או על חברי הליכוד הנוכחיים אתה טועה. אך אני מאמין בדרכו של ז'בוטינסקי, ואני בהחלט מאמין שנתניהו הוא מנהיג הרבה יותר מוכשר, מצמד השוטים המנהיגים אותנו כיום.

הערצה בלתי מוסברת למנהיגים, לא תמצא אצלי.
ישן 25-09-2006, 07:36
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לתקוף את אחינו בני ישראל החרדים בכדי לקבל את אהדת השמאל החולני זו מחלה
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "הנתונים שלי הם נתונים שקריים? אתם הדמגוגים שאין לכם"

שצריכים להיגמל ממנה.

אתה כותב
ציטוט:
שכאשר שני בני הזוג עובדים יש רק 3% עוני
- זה נכון רק חלקית. יש 3% עוני והם לא מביאים ילדים לעולם. מאוד קשה להביא vrcv ילדים כששני בני הזוג עובדים, ובסוף יש מדינה שבה אחוז הזקנים העניים הוא מאוד גבוה.

לחרדים יש מעלות רבות שאי אפשר להכליל אותם ביחד עם הערבים חס וחלילה: אחוז הפשיעה והסמים בקרבם שואף לאפס. המדינה מרוויחה שלא צריכה לא בתי סוהר ולא בתי משפט ולא משטרה. לעומת זה אצל הערבים אחוז הפשיעה הוא הכי גבוה.

החרדים מעולם לא התלוננו על אחינו בני ישראל חיילי צה"ל בהאג, ולא דרשו ממדינות אירופה להטיל סנקציות על ישראל. למרות שזה מובן מאליו שככה צריך להיות, אבל במצב של היום גם זה קרדיט חזק.

ואחרון אחרון - בלעדיהן אנו מפסידים בלי קרב דרך המאבק הדמוגרפי.

הימין החילוני עשה טעות נוראית בזה שהוא פנה גב לאחינו בני ישראל החרדים ומסר אותם על מגד לזרועותיו של השמאל הקיצוני. בזה הוא בעצם נכנע לדמגוגיה של השמאל הקיצוני עצמו. ככה השמאל הקיצוני קיבל חיזוק על ידי מדיניות של הפרד ומשול.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 25-09-2006 בשעה 07:49.
ישן 25-09-2006, 08:56
  Bimler Bimler אינו מחובר  

תראה,
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "לתקוף את אחינו בני ישראל החרדים בכדי לקבל את אהדת השמאל החולני זו מחלה"

החרדים הם באמת אחינו, הם באמת יהודים טובים - ברובם. אל נא שכח כי ישנן קבוצות לא מעטות בקהילה החרדית, אשר אינן מסכימות לעצם קיומה של מדינת ישראל.

הבעיה היא, במידה ואנו מתלוננים על כך שהערבים אינם מבצעים את כל החובות הלאומיות, אשר עם ישראל היושב בציון מבצע, בעוד שהם מקבלים את כל הזכויות (הזכות לבחור ולהיבחר, ביטוח לאומי וכיו"ב), גם חלק ניכר מן האוכלוסייה החרדית עושה את אותו הדבר.

הבעיה במדינת ישראל, היא שישנם אנשים רבים אשר הינם מובטלים סמויים - קרי אנשים שיכולים לעבוד, אינם עובדים, ומעדיפים לחיות על קצבאות. במידה ולא היו כאלה, אז נתניהו לא היה מוריד את האבטלה ב-2% בשלוש שנות כהונתו כשר אוצר. האנשים הללו, כפי שכתבתי, גוזלים כספים אשר יכלו להיות מופנים אל עבר האנשים הזקוקים לו באמת - הקשישים, הנכים, האימהות החד הוריות וכיו"ב.

לפי דעתי, אסור שיהיה שוני בין חרדי בירושלים, לבין חרדי מברוקלין. ישנם קרוב למליון חרדים בארץ, אשר אינם משתתפים בכוח העבודה הכללי (ברובם המכריע), הם חיים על קצבאות ומחליטים החלטות גורליות (כמו הולדת ילדים רבים) על אף שמצבם הכלכלי אינו מאפשר זאת.

האם יש בלבי פינה חמה כלפי אותם החרדים? בוודאי. אך אין זה משנה את העובדה כי הם אינם יצרנים בציבוריות הישראלית, כמו החבר'ה מהציונות הדתית, למשל.

באשר ל"קרב הדמוגרפי",
הם מולידים ילדים רבים המגיעים בסופו של דבר, אל המערכת החרדית. מה הרווחנו מכך, פרט לסטטיסטיקה?

מדינה אינה יכולה להתפתח, כאשר קרוב למליון אנשים מתוכה חיים למעשה על קצבאות, ולא מרוויחים לחמם בזיעת אפם.

איני אומר שעליהם לזנוח את המסורת, אני בסך הכל טוען - שעליהם למצוא עבודות חופשיות, אשר יתאימו לאורח חייהם, ולחיות בכבוד. זה הכל.

לא חלקתי על העובדה כי המגזר הערבי, אחראי לאחוזים גבוהים ונכבדים בפשיעה בארץ. אך בכל זאת, גם שם מעדיפים להוליד ילדים רבים, ולחיות על קצבאות. ייתכן ואתה צודק והאנלוגיה הייתה שטחית ולא הייתה במקום, ועל כך אני אתנצל.
ישן 25-09-2006, 09:13
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אין מיליון חרדים בארץ. אחוז גדול מהם עובדים
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "תראה,"

ואבטלה סמויה יש במשרדי ממשלה.

ואת אותו אחוז מהם שלא עובדים, המדינה מקבלת חזרה על ידי המעלות האחרות שיש אצל החרדים - פחות סמים, זנות, פשע, פחות בתי משפט, וגם פחות נסיעול לחו"ל, ככה שכל מה שהם מרוויחים או מקבלים מהממשלה, כמעט הכול הולך חזרה לכיס של הממשלה.

ובמאזן המסחרי עם חו"ל - יבול-יצוא. ישראל מובילה ביצוא יהלומים, ושם חלק גדול מאוד חרדים שעבודים באנף הזה. http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...761#post1490021

המתקפה נגד החרדים נועדה אך ורק למטרה של הפרד ומשול בכדי לתת כוח לשמאל הקיצוני.

כששמאל הקיצוני מנצח הוא מייד הולך לקואליציה עם החרדים (עם התבכיינות מסויימת). אבל כשהליכוד עושה אותו דבר הם מתקיפים אותו.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 25-09-2006 בשעה 09:21.
ישן 25-09-2006, 14:00
  Bimler Bimler אינו מחובר  

תשובה

ממתי אנחנו צריכים להעריך אוכלוסייה על כך שהיא אינה משתמשת בסמים, מייצאת זנות וכיו"ב? עצם העובדה שהחרדים נוהגים במוסריות בנושא דנן, מעידה כי הם אנושיים. אך אל תסמוך על כך שהנושאים הללו אינם נפוצים בקרב בני העדה החרדית - עד כמה שיהיו בשוליים-כבר קרו מקרים בעבר.

קרא את דו"ח העוני, ותיווכח לנתונים הדמוגרפיים.

עליהם להפסיק לצרוך את הקצבאות, אין שום סיבה שיהודי הגון יחיה על קצבה, ולא יעבוד בזיעת אפו. הציונות כולה התבססה על כיבושהעבודה וכיבוש האדמה. החרדים, אינם כובשים ולו סעיף אחד מעקרונותיה של התנועה הציונית, בניגוד לחברים בציונות הדתית.

אין שום סיבה, שאדם אשר יכול לעבוד, יחיה על קצבה.

וסוף המשחק-אין שמאלנים קפיטליסטים? מה לגבי טומי לפיד? על שינוי שמעת? הם התיימרו לייצג את מעמד הביניים.

אני אדם המזוהה עם הימין הפרגמטי והריאלי בתנועת הליכוד. משמע, אני מאמין בתורת ז'בוטינסקי בכל רמ"ח איבריי, כמו עוזי לנדאו, רובי רבלין, בנימין נתניהו וכיוצא בכל האישים אשר הוזכרו דנן. מבחינת השמאל הקיצוני, אהיה "אולטרא ימני", ומבחינת הימין הקיצוני (ע"ע תומכי מרזל), אחש לשמאלני קפיטליסטי גדול. כנראה שזהו גורלם של הדברים.
ישן 26-09-2006, 01:39

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "תשובה"

שיונוי היתה מפלגה שיצגה את הגנבים עם רשיון שנקראים עורכי דין. ולען אין אותה היום.

לגבי הליכוד שאתה כול כך צעריץ.

מפא"י של פעם הייתנהפרגמתית אבל ניצחה במלחמות והגדילה את הארץ.
הליכוד רטוריקה ימנית והחזירה הכי הרבה שטחים.

בנוסף אתה מלין על מסכני הסעד על הקיצבאות.
הליכוד המציא את הריקבון הפוליטי ללא בושה ולא הסתרה.(מרכז הליכוד חלוקת ג'ובים לחברים בקיצור מאפיה)
המפלגה הזאת אין לה אידיולגיה רק ריקבון ושחיטות.

וסיפור קטן שאני זוכר שהייתי ילד.
בישוב קטן במרכז הארץ נבחר ראש מועצה מטעם מפלגת הריקבון ששמה הליכוד.
ופתאום אתה רואה אנשים שחיו בדירות עמידר , עובדים במועצה ולאחר מספר שנים בנו לעצמם וילות מפוארות ביותר. אנשים שלא הייתי מעסיק אותם בשום עבודה.(אלה טפילי המדינה האמיתים)
רובם קיבלו את את המגרשים חינם אין כסף בגלל התמיכה בראש המועצה.
הליכוד היא מפלגה רקובה ושקרנית. ואני לא מאמין לשום דבר ממה שהיא אומרת.
מאז שהמפלגה הזאת עלתה לשילטון (כאילו היא מייצגת את העניים)
היא השחיטה כול חלרה טובה במדינה. לא סתם היא קיבלה 12 מנדטים בבחירות האחרונות.
לא שמה שנבחר טוב יותר וקדימה היא ליכוד ב.
בקיצור מוטב שהמפלגה השקרנית הזאת תעבור מהעולם.

נ.ב. סליחו לי על שגיות הכתיב את דיסגרף , חזרתי מעבודה ואני גם שיכור.

ישן 26-09-2006, 21:16
  Bimler Bimler אינו מחובר  

פשוט לא נכנסתי לפורום בזמן הזה :)
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "[b]Bimler[/b] [b]אין איזה..."

בכל מקרה, שחיתות תמיד הייתה קיימת.
בוא לא נזכיר את ימי הפנקס האדום של מפא"י, שמעת על כך? מה עם כל קבלני הקולות של מפלגת העבודה? בערים כמו בת ים, חולון ואזור, מכירים אותם היטב, הם הסיבה לכך שמערכת התחבורה קלוקלת כל כך.

באשר למרכז הליכוד - לא זוכר שהמוסד הזה איבד את כל כוחו לפני הבחירות? ביבי ניצל את ההזדמנות וקבע שנציגי הציבור, ייבחרו רק בפריימריז בין מאה אלף המתפקדים בליכוד. כך שלדבר על שחיתות מרכז הליכוד- זה כבר מיותר

אבל תמהני- אמרת שאתה תומך בברוך מרזל, אתה מסכים עם העובדה שהוא רוצה בהקמת מדינת הלכה יהודית?

ובאשר לשטחים שהחזיר הליכוד- פרט לסיני, אילו עוד שטחים החזיר הליכוד? ביבי, שהעביר איזו שכונה או שתיים בחברון לפלשתינאים, כי רבין חתם על ההסכם הזה והוא היה צריך למלא הסכמים של ממשלות קודמות?

אריאל שרון שבגד בערכי הליכוד, וזרק את קולות המצביעים לפח ויישם את המדיניות של מצנע? הוא לא היה בליכוד, והיו לו מתנגדים, אשר הביאו בסופו של דבר לפרישתו.

יש לנו אידיאולוגיה, הייתי מציע לך לפנות למרכז בית"ר הקרוב לביתך, או שמא, לסניף הליכוד הקרוב לביתך.

מפלגת מפא"י, הייתה זו שהמציאה את השחיתות להזכירך.

באשר לשינוי- הם ייצגו את מעמד הביניים. הבעיה הייתה שהם לא עשו דבר למען מעמד הביניים, פרט לתפיסת מקומה של ש"ס בממשלה. הם לא הציגו שום תוצאות. זו הסיבה שהם נפלו בבחירות.
ישן 26-09-2006, 22:06

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "פשוט לא נכנסתי לפורום בזמן הזה :)"

בעיני סיני היה התקדים של כניעה למעשה. היו שם משאבים לניצול כמו נפט.

את מפא"י אני לא זוכר כי לא הייתי קיים אז.(למדתי היסטוריה וזה גם נושא חביב אלי)
בקשר לליכוד ראיתי את מושחתים כבר משנות ה80. בייחוד בישוב הקטן שהייתי גר אז.
איך ראש המועצה חילק עבודות ומגרשים ואיך עבריינים עבדו בשבילו.
אבא שלי קיבל אז מכות מאותם עבריינים כי באותה תקופה הוא היה מצביע מערך.
אני לא תמוך במדינת הלכה כי אני לא דתי.
אבל ביחס לערבים כן.
נקווה שהליכוד למד את לקחי העבר.
אבל כבר הפסקתי להאמין בדמוקרטיה הישראלית וכמובן בכול מוסדות המדינה כולל צה"ל.
נקווה שיהיה בסדר.
ונסגור את הדיון כך אתה לא תצליח לשכנע אותי ואני לא אותך.
וכן המדינה צריכה לדאוג לחלשים שבאה. את יודע הפתגם הידוע בקשר לשרשרת.
ונאמנות ניקנת גם בכסף וזה מרכז הליכוד יודע טוב מאוד.(אלא טפלי המדינה האמיתים יחד אם שאר הפולטקאים של שאר המפלגות והחברים שלהם.)
למעשה הפסקתי להאמין במדינה ועוד יותר גרוע בעם הזה שלפעמים הוא לא נראה לי אמיתי.

נ.ב לנדו זה אדם היחיד שאני מעריך בליכוד.

נערך לאחרונה ע"י end__game בתאריך 26-09-2006 בשעה 22:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:10

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר