לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2005, 19:06
  assaf747 assaf747 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.04
כמה בעיות ->
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "כמה דברים"

מה רע בספר? אני לא קורא עיתון כי אין לי כוח לקרוא יותר מ10 מילים... פה בפורום בשביל זה יותר מדי.. יש סרט בשביל מה צריך להתאמץ..

אני בן 19 אני בצבא

אישית מנסיוני בכל הדברים שרשמת (אולי לא ראיתי את הכי איכותים אבל..) LCD זה הדבר אבל 40 אינץ' זה לא כזה גדול וממש ממש יקר... , פלזמה זה חרא, מקרן לא ממש אהבתי את החדות שלו... אז...

בעיה נוספת: מקרן זה לא לחדר שלי.. זה לסלון.. אז אני יקבל טלוויזיה 34 אינצ'.. אין לי ממש מקום בשבילה וצורך לטלוויזה כזו בחדר...ואייפוד זה שלי ורק שלי... אז עדיף לי...

בקשר למחשב.. אין לי בעיה להביא לך...

זה ל- מאה אלף איש הבאים שיבקשו.. אז אני לא מתחיל ממך ואני לא יתחיל בכלל... (שאני לא צריך אותם אני מעביר אותם הלאה... אחים/מוכר/חברים)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2005, 03:42

אם כל הכבוד , ויש כבוד
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי trionax שמתחילה ב "ואללה יששך בעיות רציניות אני חושב...."

אני לא חושב שאתה יכול לשפוט אותי מהודעה אחת ששמתי פה.

אתה לא יודע מה הולך במשפחה שלי ואתה לא מכיר אותי בכלל.

אולי אנחנו מליארדרים ו500 דולר זה כלום בשבילנו?
אולי אין לנו כסף וה500 דולר זה המתנת יום הולדת שלי?

אתה בכלל לא יודע מה הולך אז מי אתה שתשפוט אותי.

ועכשיו בנוגע תגובה שלך,
אני כן משתמש בנגן ונתנתי אותו לאחותי בתנאי שהוא יביא לי נגן חדש.
הוא נתן לי הצעה שאני יעשה מה שבא לי ב500 דולר רק שאני יחליט לפני.
אז אני פשוט מחליף נגן, זו הסיבה ששמתי אותו מההודעה הראשונה,
רק רציתי לראות אם יש משהו אחר שאולי כדאי לי לקנות אז אני פתוח להצעות,
מכוון שיש לי פה ושם דברים רשמתי את כל מה שיש לי בחדר ושזה אישי שלי בשביל שלא יציעו לי את זה (לחסוך הודעות מיותרות).
וזה אשמתו כי הוא נתן לי את האפשרות הזאת.(אם אבא שלך היה טס לחו"ל ונותן לך שתבחר מה שאתה רוצה לא היית מתייחס לכסף שהוא מוכן להשקיע בך ברצינות ובודק לפני? אני כן, ובגלל זה אני לא יבקש ממנו משהו שיש לי כבר)
ואני לא אוכל טעימות, אני קונה ארוחה.
ויש כמה פירושים ל-שאבא שלך לא יהיה שם, למה התכוונת?
שהוא ימות יהיה לי מספיק כסף לטוס לחו"ל ולקנות את הנגן בעצמי.
שאני יעבור דירה יהיה לי מספיק כסף לחיות בכבוד.
אולי אני חמדן, אולי אני חומרני, אבל אלו לא התכונות שמתארות אותי אולי פה או כלפי חוץ נראה ככה, אבל אני לא!
ישן 09-01-2005, 19:00

את ממש "לא חכמה" את יודעת את זה?
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Light_it שמתחילה ב "אחם אחם...."

תני לי סיבה אחת להתלהב על אנשים שאני לא מכיר לא יודע אם הם בני 13 משכונת מצוקה או בני 25 עם ילד מבוססים היטב לא בקשר איתם ולא יודע איך הם נראים ורוב הסיכווים שאני בחיים לא ידע...

אז קוראים לי אסף.. זה הדבר היחיד שהם יודעים עלי... אם כבר הייתי מתלהב על אנשים אחרים, ואני שאלתי שאלה שבאה מתוך מצוקה, אני לא יודע מה לבחור.

חשבתי לתומי כי יש כאן בני נוער שמבינים קצת בג'אג'טים וכאלו שיכולו לעדכן אותי במשהו חדש ובטח שאפשר להביא אותו מחו"ל ולא לראות אם אני צריך אותו, בכדי להקל עליהם רשמתי מה לא כדאי להם לעלות כי זה לא יהיה שימושי.

ואישית לא מעניין אותי עם יש לך 18 משרתים בבית או שאת גולשת באינטרנט מהבית ספר כי אין לך כסף לזה.. אף אחד המשפטים הנ"ל לא מרשים אותי... כי מה אמור להיות אכפת לי של-LIGHT_IT יש או אין משהו..???

ככה אני לוקח את זה לפחות
ישן 10-01-2005, 08:18
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
עשית מרחאות אז זה אומר שאני כן חכמה...?
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי assaf747 שמתחילה ב "את ממש "לא חכמה" את יודעת את זה?"

סבבה לך שאתה לוקח את זה ככה...
כשאני מסתכלת על זה מנקודת הראות שלי ,כל מה שרשמת נשמע מגוחך ביותר....
מן הסתם שלא יזיז לך מה יש לי או אין לי,גם לי לא ממש איכפת מה יש לך או אין לך......
אבל כשאני רואה מישהו שרושם שהוא צריך עזרה במתנה אבל שלא יציעו לו לבקש איזה מיליון ואחת דברים שכבר יש לו,ובנוסף לכל אתה עוד רושם כמה פעמים יש לך כל דבר-לדעתי זאת שחצנות.
ואם אתה שואל אותי האשכול הזה מיותר כי במילא לאף אחד אין מה להציע לך כי יש לך כבר את כל הדברים האלה,וגם את מה שכבר הציעו - נזכרת שיש לך ושאתה לא צריך עוד מזה......
בחייך..?אם זאת לא שחצנות-אז מה כן?
אני ממש לא באתי להעליב אותך או משהו בסיגנון(ואל תירשום לי עכשיו "למה נראה לך שאני יעלב מאחת כמוך" "מי את בכלל שאני יעלב" וכו' וכו') וגם לא באתי לצאת נגדך פשוט רשמתי את מה שעלה לי בראש ברגע שראיתי את האשכול הזה........

בקיצור,בהצלחה במציאת מתנה מתאימה שאין לך עדיין....

ישן 10-01-2005, 18:58

אני לא ביקשתי שירחמו עליי ואני יודע שמה שיש לי
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Light_it שמתחילה ב "עשית מרחאות אז זה אומר שאני כן חכמה...?"

לחלק מהאנשים אחרים בארץ ישראל אין, אני מודע לזה שאין לי מחסור.
"אבל כשאני רואה מישהו שרושם שהוא צריך עזרה במתנה אבל שלא יציעו לו לבקש איזה מיליון ואחת דברים שכבר יש לו,ובנוסף לכל אתה עוד רושם כמה פעמים יש לך כל דבר-לדעתי זאת שחצנות."

מה אני כן אמור אז לרשום? אני מחפש מתנה אבל לא בא לי על "בלה בלה בלה..."?

אז אנשים כן היו משכנעים אותי לקחת את זה?... אין דרך יותר "יפה" להציג את זה ולקבל תשובה לעניין... ואני כן נתקלתי בסוגיה הזו ואני כן הייתי צריך עזרה, חבל שלקחת את זה בתור שחצנות כי שוב לפי דעתי.. שחצנות אפשר לעשות על אנשים שאתה מכיר... (גם ביל גייטס יכול לרשום פה.. לי יש חברת מטוסים פרטית קטנה.. ואני לא יודע מה לקנות... אני תופס את זה כמישהו שרוצה עזרה אז אני שם את עצמי במצב היפוטטי של .. אם היה לי מליארדים מה הייתי קונה.. אז הייתי מציע לו איזה יאכטה)

הוא לא אמר שהוא יותר טוב ממני או שהוא יותר שווה הוא רק רצה הצעה
(תחליפי את "הוא" בי(אסף) ואת ממני ב- ממך(LIGHT IT).....)

בקיצור אבא כבר טס ואני חושב על האייפוד והאייטריפ...(זה מה ש"הזמנתי")

לסיכום והכי חשוב ממה שיצא משירשור הודעות הזה..

בייל גיטס אם אתה קורא את זה.. אני מציע לך לקנות אחלה יאכטה באיזה 200 מליון דולר.. אני יודע שיש לך אז אל תתקמצן...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:11

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר