לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2006, 21:12
  judykisos judykisos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.06
התחלתי עם מישי וזה נהפך לכל כך סרט

ככה לפני המלחמה ראיתי תמונה של איזו אחת, נדלקתי עליה ישר מהתמונה, והחלטתי ללכת על זה, בגלל המלחמה לא הצלחתי לדבר איתה, אחרי המלחמה גיליתי שהיא עוברת לבצפר שלנו ואמרתי שיאללה אני אתחיל איתה בבצפר וניהיה חברים. היא לא עברה בסוף והחלטתי לעזוב את העניין, הלכתי למגמות וראיתי אותה שמה, נדלקתי שוב עליה, ביקשתי את עזרת חברתה הטובה שהיא ידידה טובה שלי, אמרתי לה שאני דלוק על זאתי ושאני רוצה להיות חבר שלה, גיליתי מהידידה שלי שיש לזאתי חבר, אחר כך חבר שלי סיפר לי שהיא בריב עם חבר שלה, ושאולי יש מצב לפרידה, בסוף הם השלימו. אבל אני עדיין לא וויתרתי. הצלחתי לדבר איתה ולהכיר אותה. מבלי שידעתי הידידה שלי התחילה לספר לה כל מה שאמרתי לה על עליה ובעצם לא עזרה לי. החלטתי יום אחד שאני הולך לומר לה שאני אוהב אותה על החיים ועל המוות. באתי עליה אחרי שהחבר שלה הלך, אבל מבלי ששמתי לב היא דיברה בפלאפון, ובגלל זה היא לא שמעה אותי כשקראתי לה, אני חשבתי שהיא התעלמה ממני, והתעצבנתי והחלטתי שאני עוזב הכל. יום אחרי אני שומע את חבר שלי שששמע ככה בחדר אוכל שהיא חושבת שאני חמוד וסבבה והכל אבל שהיא קצת לא יודעת בגלל שיש אולי מצב שאני סכסכן ובגלל שהחבר שלה קנאי ולא מרשה לה לדבר עם בנים אחרים. אני שמעתי וישר שמחתי וחזרתי לעניין ודיברתי איתה היא שאלה אותי מה קורה אמרה לי שנה טובה, חייכה אלי, ולא דיברה עם חבר שלה בכלל, הידידה הזאתי שלי שהייתה סמויה שלה, אמרתי לה שאני יורד מהעניין כדי שזאתי לא תחשוב שאני סכסכן, ושאני סתם רוצה להיות ידיד. והכי טוב, החבר שלה לא נראה באופק, והיא נראת בעניין.. מה אתם אומרים ? סרט הא? ובכללי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2006, 13:28
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי RX7 שמתחילה ב "קודם כל אחי תלמד חוק בחיים..."

"קודם כל אחי תלמד חוק בחיים אבל בחיים אין דבר כזה "ידידה" בדברים כאלה "

צודקקק
סתם דוגמא נגיד לא אומרת שזה ככה אבל נגיד הידידה שלך הזאתי דלוקה עליך..
או שהיא סתם קנאית..
היא תסכסכך ביניכם... ובגלל זה תסמוך רק על עצמך..
יש מצב שהיא אמרה לה שאתה סכסכןן

וחוץ מזה תשמע אם יש לך חבר והיא אוהבת אותו אז למה להרוס..?
תיהיה באמת ידיד ואם יתפתח ביניכם משהו אחרי שתכירו והיא תחליט שאתה מתאים לה אז סבבה אבל אתה אפילו לא מכיר אותה..
ומה אתה בא להגיד לה שאתה אוהב אותה ואתה בכלל לא מכיר אותה..?

קיצר בהצלחה במה שתעשה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר