לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2006, 03:26
  marvb marvb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.06
שיתוף בשעת לילה מאוחרת

שלום חברים

קראתי קצת פה בפורום והחלטתי גם אני לשפוך את לבי ולשתף קצת על החיים הלא משהו שלי...
אז ככה, הדבר העיקרי שמפריע לי כרגע זו החברה שלי שעזבה אותי בשביל מישהו אחר לאחר שנתיים של חברות (מה שקצת ריסק לי את הביטחון העצמי), אבל מה שהכי עצוב בעניין הזה זה שאני לא מצליח להשאיר אותה מאחורי למרות שעברה כבר חצי שנה, אני עדיין ממשיך לחשוב עליה הרבה מאוד, ופשוט משגעת אותי המחשבה שלה עם מישהו אחר.

בנוסף לכך, היו לי איזה שתי ידידות טובות שהיה לי ממש כיף להיות ולדבר איתן. עכשיו אחת מהן מצאה חברים חדשים ולא מדברת איתי בכלל, ועוד אחת שאני ממש דלוק עליה (אבל היא כמובן לא יודעת) שעברה דירה ולא יוצא לנו לדבר בכלל, וגם כשאנחנו מדברים אז אנחנו רק רבים. ואני מת להיפגש איתה ולהגיד לה מה אני מרגיש אבל אני פשוט לא מסוגל, מה גם שאני מרגיש שבכל מקרה היא לא תהיה מעוניינת אז סתם חבל לי להגיד לה ולהרוס את הידידות.

ובגלל שאני לפני צבא ואני מתגייס מאוחר, חצי מהחברים שלי כבר התגייסו ונשארתי די לבד, נגמרו הדברים לעשות, משעמם פה, נותרתי רק אני לבד עם המחשבות המטרידות...

בכל מקרה, יהיה נחמד לקבל איזושהי תגובה הזדהות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2006, 11:51
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
מבולבלת...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "..... אולי.... כשמשעמם ביחד - לא משעמם לאף אחד... ולשניכם משעמם... הממ.:)"

אממ א- אל תחשוב על האקסית שלך יותר מידי.. כנראה שכמו שהיא מצאה מישהו אחר גם אתה תמצא מישהי..
ב-תספר לידידה הזאת.. אולי אתם רבים כי שניכם רוצים את אותו דבר אבל מתביישים להגיד אז אתם מעדיפים להתרחק כזה או מסווים את זה בריבים..
ג-זאתי שמצאה חברים.. אז ניסית אתה לשמור על קשר? אם ניסית והיא בכל זאת לא שומרת בעיות שלה.. גם אתה תכיר במהלך החיים שלך עוד חברים..
ד-זה שחברים שלך התגייסו לא אומר שאתם לא צריכים לשמור על קשר.. בסופי שבוע תצאו ותבלו.. תחשוב שיש להם פחת זמן להיות בקשר אז אל תכעס אם הם מדברים איתך פחות.. תשמור איתם גם על קשר ואם לא ילך אז פשוט תכיר אנשים חדשים...
משעמם לך נכון? אתה לא מתגייס עדיין ,לך לעבוד גם תרוויח כסף גם תכיר אנשים חדשים גם תעביר את הזמן..

ישן 23-09-2006, 16:04
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מסכים עם חלק ממה שכתבת
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי pinuky שמתחילה ב "מבולבלת..."

א. להגיד לא לחשוב על מישהי לא עוזר וכמו שכבר הגיעו למסקנה שאם הוא ינסה לא לחשוב עליה זה יגרום לא רק לחשוב עליה עוד יותר (כל מה שאתה מתנגד לו נשאר ומתחזק)
ב. אני לא רואה איך בדיוק תהרוס את החברות אם אתה אומר שמה שאתם עושים שאתם מדברים זה לריב אז לאיפה אתה יכול לדרדר את זה עוד יותר אבל זה לא אומר שאתה צריך לשפוך את כל הלב כי היא בכלל לא תבין מאיפה הבאת את זה, אולי תעשה איתה שיחת פיוס קודם כל תפתחו דף חדש ומשם תמשיך לכיוון של להיות בני זוג
ג. פה אני בהחלט מסכים שאם היא לא בקשר אתה יכול לנסות להיות בקשר איתה ואם היא לא רוצה בכלל קשר אז הפסד שלה
ד. גם פה אני מסכים שכדאי שתמצא לך עיסוק עם זה תחביב או עבודה כך תעסיק את עצמך ולא תחשוב על האקסית וגם לא על שאתה לבד בלי החברים שלך וכך הזמן יעבור יותר מהר עד סוף השבוע ואז הם יחזרו ותוכלו לבלות ביחד

בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 24-09-2006, 19:17
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
מכתב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marvb שמתחילה ב "שיתוף בשעת לילה מאוחרת"

אמממ זה רק הזמן יכול לרפא, אין תרופה לזה (לצער כולנו), חכה ברגע שתתחיל לצאת ויהיו לך דברים אחרים לחשוב עליהם אתה תשכח ממנה, ככה במצב הזה יהיה לך הרבה יותר קשה.

לדעתי אתה פשוט צריך לדבר עם אותה ידידה שאתם כל הזמן רבים. גם לי יש ידידה כזאת. פעם הייתי דלוק עלייה וכללללל הזמן היינו רבים וסתם על שטויותתתת! זה חירפן אותי כאילו למה דווקא איתה... ואז הבנתי ששנינו כמו ילדים קטנים בכיתה ב' (אני יודע שמצידי לפחות) וסתם שאוהבים מישהו ולא מפסיקים להציק לו ולריב איתו. יכול להיות שזה גם המקרה.

אמממ למה השניה לא מדברת איתך? כאילו בגלל ריב או בגלל שנותק הקשר?
ואם לראשונה יש חבר זה לא אומר שאי אפשר עדיין להסתובב ביחד, זה יכול לפתור את תופעת השעמום.

אמממ לגבי השעמום לפני צבא... לי זה גם כנראה יקרה שנה הבאה שאני אהיה לפני גיוס (אני הכי קטן מהחברים) אממממ לדעתי תעשה מה שאני עשיתי (חחח כן חשבתי על העניין והחלטתי להקדים תרופה למכה) פשוט התחברתי גם עם אנשים בכיתה יא' ככה ששנה הבאה שאני אהיה לפני גיוס עדיין יהיה לי עם מי להסתובב...

ישן 24-09-2006, 21:59
  marvb marvb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "מכתב"

באמת תודה רבה על התגובות של כולכם

אני והידידה שלי באמת רבים כמו ילדים בכיתה ב' עם כל מיני פרנציפים מפגרים, ומצד אחד אני חושב שזה טוב כי זה אומר שיכול להיות שגם לה יש איזשהם רגשות כלפי אבל מצד שני אני כל הזמן מקבל ממנה כאילו היא ממש ממש לא מעוניינת, והבעיה שלי איתה היא שאנחנו ממש מדברים על הכל הכל. אז אם יש בן אדם אחד בעולם שהכי יהיה קשה לו איתה, זה אני.

בקשר לאקסית, תמיד יש לי עליות ומורדות בקשר להתגברות שלי עליה אבל אני לא מצליח להתגבר עליה בצורה סופית, ואתמול בלילה גם חלמתי חלום ממש נורא עליה שגרם עוד יותר לחשוב עליה וגרם לי להרגיש ממש רע...

ובינתיים אני מנסה להפיג את השיעמום, יש סיכוי טוב שאתחיל לעבוד השבוע ואני מקווה שזה יסדר לי את הזמן ויעסיק אותי וגם אני ארוויח קצת כסף

ודרך אגב, יש לי הרבה מאוד חברים שהם עכשיו בי"ב, אבל זה לא עוזר כי אי אפשר לעשות איתם כלום... הם חייבים תמיד ללכת לישון מוקדם כי מחר בית ספר...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר