לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2006, 11:16
  12344 12344 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 12344 שמתחילה ב "נדלקתי ע מישהי בחו"ל ועכשיו מה אני עושה!?"

כשה הייתי במלון חשבתי אם להתחיל איתה או לא אבל אם הייתי מתחיל איתה ואולי היה מתחיל איזה קשר מה אז אחרי כמה ימים בכל זאת לא הייתי רואה אותה יותר.
אבל זה כבר עבר מה שיש לי עכשיו זה רק את המצב הזה אני רק חושב אליה כמו השיר הזה
"כל הזמן אני חושב עליה ומנסה להתגבר" בדיוק ככה אני מרגיש אי אפשר פשוט לשכוח אותה היא תקועה אצלי בתוך הראש ולא יוצאת איך אני שוחך אותה זאת השאלה ועל תגידו לי תצא תבלה או משהו כזה?
ועוד דבר מוזר היו הרבה מיקרים מוזרים נגיד לדוגמה מקרה אחד, הייתי בחדר אוכל אם המישפחה והחברים ואכלנו באיזשהו שולחן ואני ככה סתם חשבתי עליה מעניין באיזה שולחן היא אני מתחיל לחפש אותה אם העיינים(חדר אוכל די גדול) פתאום אני רואה שהיא שתי שולחנות לידי כאילו מלפני יש שולחן והיא אחריו אולי זה פוקס אבל קרוא עוד הרבה מיכרים גם הרבה פעמים הלכתי במסדרון והיא הלכה במקביל אליי או סתם ישבתי שבחוץ להירגע בבריכה על הכסעות האלה שיש בבריכה ובים פתאום אני רואה שהיא איזה 2 3 שולחנות לידי היו הרבה צירופי מקרים כאלה.
ואחרי כל החפירה הזאת תגידו לי מ-ה א-נ-י ע-ו-ש-ה זה משגע אותי בבקשה תעזרו לי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2006, 14:28
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 12344 שמתחילה ב "נדלקתי ע מישהי בחו"ל ועכשיו מה אני עושה!?"

סתם מתוך שיעמום...אתה יכול לחקור את הנושא.
אם אתה מחליט שאתה מאתר אותה אתה תצליח...האדם דרך על הירח ב69, אז הכל אפשרי.
1)לכתוב בפורומים גדולים את תאריך הטיסה שלך ואיך אתה והיא נראים. אולי מישהי מהחברות שלה או היא תראה את ההודעה ותגיב.
2)אם אתה יודע בוודאות על איזו טיסה היא הייתה לנסות לברר אצל הסוכן נסיעות שלך, לקחת חתך של כל הבנות בשכבת גיל שהיא נראית לך (כמה כאלו יהיו על טיסה אחת? גג 20? מתוכן למצוא אותה זה לא בעיה).
3)אתה יכול באמת לקחת חוקר פרטי אבל זה יעלה לך טונה של כסף
4)לנסות להזכר בפרטים עליה כלשהם (שם\משפחה אם אתה זוכר...זה גם משהו).
5)המלון שהיית בוא...אתה יכול להתקשר אליו ולשאול על תיירים מישראל בין התאריכים האלו.
אם אתה זוכר את המספר חדר שלה אתה מסודר. פשוט תשאל מה השם משפחה של מי שלן בו בתאיריכים האלו.

תכלס, אם הייתי מכיר אותך\חבר שלך הייתי עושה כמה טלפונים בעצמי (סתם בשביל האתגר.. )
כל זה אם אתה חש עצמך STALKER ומרגיש שאתה ממש חייב לדבר איתה.

התשובה הבוגרת יותר (לדעתי) שכח ממנה, למד את הלקח שלך. להבא כשאתה רואה מישהי שאתה מעוניין בה- פשוט תיגש אליה וMAKE A MOVE. אחרת תרגיש מה שאתה מרגיש עכשיו. קפיש?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר