לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2006, 09:28
  טירון טירון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שיחת בוקר: אליעזר ובן-אליעזר (לא פוליטי!)

שלום פואד, מדבר אליעזר. שקדי. מפקד חה"א. אתמול אמרת בחדשות ערוץ 2 או 10 שאם היינו מחסלים את נסראללה בעצרת , היו מאות ואולי אלפי הרוגים, כי המון רב היה סביב הבמה.
רציתי להזכיר לך שחלקים נרחבים בציבור הצופים, חושבים (אולי בטעות) שיש לחה"א חימוש מדוייק ונקודתי שלא כולל רק פצצות של טון או 500 קילו, אלא גם את.. ואת....(כפי שאתה אולי זוכר).
הציבור הזה עכשיו מבולבל . אני חושב שכדאי שנבהיר לו האם חה"א שלנו מסוגל או לא להשחיל מטרה נייחת על במה, מבלי לגרום לנזק סביבתי שיקטול אלפי אנשים.
מה אתה אומר?
פואד: תראה, שקדי, התכוונתי , במקרה שאתם מפספסים...
שקדי: אבל הרי גם אם מפספסים אנחנו יכולים לפוצץ את זה באויר, או להסיט, לא ככה?
פואד: נדבר אח"כ?

חברים: במגבלות בטחון שדה, מישהוא יכול להאיר את עיני? האם באמת פואד צודק? אני לא מתכוון למכלול השיקולים שנידון באשכול "האם F16 מוזמן למסיבה", אלא זו סתם שאלה בחימוש של זרוענו האוירית, ושוב - במגבלות בטחון שדה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2006, 20:50
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טירון שמתחילה ב "שיחת בוקר: אליעזר ובן-אליעזר (לא פוליטי!)"

פואד: אני כדרג מדיני, לא רוצה לקחת את הסיכון שבגלל שיש בכנס ילדים עם פנסים צבעוניים ועטי לייזר הם יציינו אחד את השני למוות...

האם האירועים האחרונים מאירים את המשפט "תנו לחיות לחיות" באור שונה מן הרגיל?

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 26-09-2006, 21:00
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רגב06 שמתחילה ב "פואד: אני כדרג מדיני, לא רוצה..."

פואד : שקדי ... תזכיר לי רגע, היה מקרה דומה בעזה, נדמה לי שקראו לבחור שחאדה או משהו כזה. אה, סליחה, זה היה מח"א אחר שאמר משהו על מכה בכנף ...אתה זוכר איך נגמר המקרה ההוא ? ואגב, זה היית אתה או מח"א אחר שהיה אחראי על טיל נורא מדוייק שנכנס בדיוק לקומה שבה התקיימה ישיבה של כל צמרת החמאס, רק שהם היו שתי קומות למטה ?

שקדי : כן אה ... תראה ... המח"א ההוא כבר לא בח"א, אני מבטיח לך פגיעה בול.

פואד : רגע, תן לי להתייעץ עם אדלר לגבי הסקר האחרון. (המתנה). לא, אין אישור, הבנתי שיש לנו הרבה מאד מטיילים כרגע בצפון, משהו שקשור לזה שהשנה החדשה התחילה, לא רצוי שירדו שם קטיושות כרגע.

ובנימה קצת יותר רצינית - אנחנו נהרוג את נאסרללה, וזה יהיה עוד השנה, אבל צריכה להיות קודם יכולת הכלה של התגובה הצפויה.

ישן 26-09-2006, 23:32
  קגנס קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טירון שמתחילה ב "שיחת בוקר: אליעזר ובן-אליעזר (לא פוליטי!)"

שקדי: פואד, יש לנו טיל חדש משהו משהו, ביות אלקטרואופטי, ראש נפץ של עשרים קילו בלבד, ואני מבטיח לך פגיעה נקודתית בגבה השמאלית של נסראללה.
פואד: אאאא.... לא יהיו לי מזה תמונות של הרצת ילדים לאמבולנסים וכל מיני כאלה?
שקדי: כלום! אולי יפגעו כמה בודדים מסביב, לא רציני בכלל
פואד: אתה מתכוון בטח שיהיה פיצוץ ומייד אחר כך יודיעו בכל אמצעי התקשורת העולמיים שנהרגו 100 ילדים ועוד 200 קבורים מתחת להריסות. אחרי שבוע במהלכו גירשו אותנו מהאו"ם וכאלה, פתאום הצלב האדום ידווח שבעצם רק שני אזרחים אושפזו אחרי ההתנקשות ,ואחד מהם בגלל ציפורן חודרנית.
לא תודה. נחכה להזדמנות קצת יותר מתאימה.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר