לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2006, 20:36
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
מה אם הדמויות ממשחקי התפקידים היו משחקות ב... משחקי תפקידים??

לפני חמש שנים בערך הייתי בבית של שחר רוזנבלום, מי שהיה עתיד להיות הנשיא של אגודת הפנטזיה והמדע בדיוני בישראל (או משהו בסגנון הזה). בחור תמהוני שהסיבה היחידה שיצא לי להכיר אותו מקרוב הייתה שהוא נהג לאכול הרבה מכות מהחבר'ה בכיתה עד שנישבר לי הלב והחלטתי להגן עליו (מה שהוביל לנידוי חברתי שנמשך... שנתיים ככה).
בכל מקרה, הגעתי לבקר אותו מאיזושהי סיבה, אמא שלו מובילה אותי לסלון ושם אני רואה קבוצה של אנשים שהדבר הראשון שקופץ לך לעין הוא מכנה משותף מאוד בולט. כולם חנונים. לא, קבלו תיקון. כולם היו סופר חנונים.
הקבוצה הזו יושבת לה ומגלגלת לה משחק תפקידים. הם מטילים כישופים אחד על השני... רוכשים נשק... מתווכחים האם החנון עם המשקפיים הגדולות והנמשים על האף בדרגה 4 או 5... בקיצור החזקתי מעמד בערך 10 דקות לפני שהלכתי ולא חזרתי לעולם.

הסיבה שנזכרתי בזה היא

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. שמסתכל על משחקי תפקידים בצורה מאוד מצחיקה. 2 ומשהו דקות של קטע אנימציה בו קבוצת יצורים שכאילו נשלפה ממשחק מבוכים ודרקונים משחקים במשחק תפקידים. כנסו ותראו.

אם לא תאהבו אתם יכולים לשלוח לי הודעה פרטית בה אתם מספרים לי מה המקצוע של אמא שלי.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר