לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2006, 16:33
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "נו בוודאי .. מסרבים פינוי ומקבלים אחרי זה פרס .. אם סיפור הזה נכון"

תתפלא, אבל תופעת הסירוב פניוי בגיוסיים קרביים היא דבר דיי נפוץ.
המון חיילים שמתגייסים לקרבי אחד (למשל גולני) ורוצים קרבי אחר (למשל נח"ל) עושים את זה. חלק מהבקשות שלהם נענות בחיוב וחלק בשלילה. הגישה של הצבא היא להפחיד אותם בהתחלה: חלק מהם נמצא בתרום מעצבר בבקו"מ, חלק במעצר בקו"מ וחלק גם עוברים לכלא צבאי. בסופו של דבר השאיפה לפנות את כולם כמה שיותר מהר (הרי הם בכל זאת רוצים להיות לוחמים, פשוט ביחידה אחרת ממה שהציבו אותם). אם יתמזל מזלך ופינו אותך לפני הגיבוש יחטי"ות- הרווחת. אם פניו אותך אחרי- פיספסת. סיכון שאתה לוקח כשאתה מסרב פינוי.

האם זה לגיטימי? בעיני כן! אם אתה מספיק בקיא ויודע לאן אתה רוצה להתגייס זה לגיטימי (כל עוד מדובר במעבר מקרבי אחד לאחר-ולא מתפקיד קרבי לעורפי). בכל זאת- אתה מתגייס ל3 והולך לתת את כולך לצבא, זה המינימום שאתה יכול לדרוש. (זאת רק דעתי כמובן).

אגב, לא דיברתי על שום פרס, פשוט הצגתי שתי דוגמאת לאנשים שכל הנושא של סירוב פינוי הצליח להם ובגדול!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-09-2006, 22:33
  ori_s4 ori_s4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אז מה הסיבה ?"

הנתונים האישיים הנדרשים ל"סנפיר" הם כשל סטילים/דבורים (וזה נבדק ד"א) , כך שמי שקיבל זימון אל סטילים/דבורים רשאי לגשת גם אל סנפיר (מלבד זאת , קיבלתי כבר דחית גיוס וזימון לגיבוש סנפיר היה אמור גם הוא להגיע! הייתי מיועד לשם!) .
מדובר במשהו אחר , אינני יודע במה מדובר , הכלא הוא האופציה האחרונה מבחינתי , אינני אדם בעייתי ואינני אהיה כזה , אני מבצע כרגע לא מעט מלחמות , במידה ולא תשאר ברירה אסרב פינוי ואקבל דחיה למרץ .
כרגע אינני חושב על האופציה האחרונה , נאבק בדרך של פקסים וטלפונים רבים , הדרך הישרה וה"חכמה" .
אני מאמין שבמידה ואפול על אוזן קשבת אקבל את דחית הגיוס , אחרי הכל , הנני מבקש את אשר מגיע לי.
שוב , למען הסר ספק , במידה ולא הייתי מוודא את כל אשר כתבתי לא הייתי מעז להלחם או לבקש דבר שכזה .
אורי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר