לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2006, 14:56
  TalSela TalSela אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.03
חשוב - פרטים שכדאי לדעת על סמסונג 770

לפני שאתם רצים לקנות את הפלאפון:

1. במכשיר (כמו בכל מכשיר שמגיע לארץ) נעשו שינויים בממשק המשתמש, לגיטימי, כי למשל צריך להוסיף לו עברית.

2.
בשינויים האלה, חברת פלאפון כוללת מחיקת פונקציונליות של המכשיר, כיוון שפונקציות מסויימות עלולות לפגוע לה ברווחים.

2.א.
המכשיר כפי שמדווח באתר הרשמי של סמסונג אינו מוגבל לגודל כרטיס מסויים. פלאפון טוענים שהוא מוגבל ל-512 מ"ב. משתמשים רבים מחוץ לארץ משתמשים בכרטיס של ג'יגה במכשיר הזה.

2.ב. במכשיר המקורי ישנה אפשרות לחבר את הפלאפון ולגשת לכרטיס הזכרון באותו אופן שניגשים ל"דיסק און-קי" - כלומר דרך המחשב שלי. - פלאפון החליטו שהם לא רוצים לתת את זה ללקוחות שלהם. פלאפון מאפשרים לתקשר בין הפלאפון למחשב רק דרך תוכנה שהם מספקים. דרך תוכנה זאת קצב העברת הנתונים הוא כדקה למגה-בייט. (שווה בערך לזמן הקלטה בזמן אמיתי)... תחשבו לבד כמה זמן ייקח לכם להעביר חצי ג'יגה שירים למכשיר.

2.ג. במכשיר המקורי ניתן לפרמט את הכרטיס דרך המחשב וניתו להעביר כרטיס זכרון ממכשיר למכשיר. פלאפון ביטלו את האופציה הזאת והכנסת כרטיס שלא פורמט ספציפית על-ידי המכשיר שלכם פשוט לא ייקרא. אחרת אנשים יכלו להעביר שירים בינם לבין משתמשים אחרים על-ידי העתקה מכרטיס של מישהו אחר לזכרון הפנימי של המכשיר.

דיברתי כעת עם חברת פלאפון וקיבלתי את התשובה הבאה:

חברת פלאפון משנה את הפונקציונליות של המכשיר כשהוא מגיע לארץ ולא מתחייבת לתת את המכשיר כפי שהוא מיוצר על-ידי היצרן.

לפי המנהל שדיבר איתי יש להם הזכות המלאה לעשות זאת, וזאת למרות שהם מוכרים את המכשיר במחירו המלא. שאלתי אם לפחות לא חלה עליהם חובה לומר ללקוח איזה פונקציות אין במכשיר שקיימות במכשיר המקורי והוא ענה שלא. לא חלה עליהם חובה כזאת והם לא מספרים ללקוח אילו פונקציות בוטלו במכשיר.

יש לכם עוד שאלות על המכשיר? שאלו אותי. מאוכזב לחלוטין ומצטער על הרגע שקניתי את המכשיר ועל הרגע שהצטרפתי לחוג הלקוחות של החברה הנלוזה הזאת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2006, 18:04
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
2.ב - מה בדיוק יוצא לרשת פלאפון הזאת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TalSela שמתחילה ב "חשוב - פרטים שכדאי לדעת על סמסונג 770"

למה שהם יעשו שזה לא יהיה דיסק און קיי אלה רק עם התוכנה? מה הרווח/המטרה שלהם?
--
בקשר להעברת קבצים, המכשיר תומך רק ב-USB 1.1 ולא ב-USB 2.0, לכן קצב העברת שירים מאוד(!) איטי.

2.ג - שום מכשיר לא יפעל אם פרמטת את הרכרטיס על ידי המחשב, רק דרך המכשיר! זה ממש לא רק בסמסונג, וחשוב לציין שגם פה אין לרשת פלאפון סיבה לעשות כזה דבר.

לסיכום
הדברים שאמרת על המכשיר עצמו נכונים, אבל רשת פלאפון המרושעת לא עשתה אותן, אתה ממציא דברים, גם אם לא הייתי יודע בבירור שמה שאני אומר נכון 100%, לא הייתי מאמין לך.

למה שרשת פלאפון תעשה שהמשכיר לא יקרא מכ.זיכרון מפורמט על ידי המחשב? למה שהם ירצו שאנשים ישתמשו התוכנה של הסמסונג ולא ב"דיסק און קיי"?, שום סמסונג לא משתמש בדיסק און קיי, אלה רק בתוכנה.

ישן 13-09-2006, 18:23

תנסה אותי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "2.ב - מה בדיוק יוצא לרשת פלאפון הזאת?"

דיברתי עכשיו עם סמסונג בארה"ב בטלפון 36 דקות.
כל מה שאמרתי פה נכון אבל אתה רשאי לא להאמין

ברגע שאתה נוגע בכרטיס דרך קורא כרטיסים הוא כבר לא מזוהה בפלאפון
הוא כותב "הכרטיס לא שייך לי" ואתה חייב לפרמט במכשיר.

יותר מזה - אם אתה נותן את הכרטיס לחבר שלך שיש לו אותו פלאפון (770) והוא מפרמט ושם קבצים, ומחזיר לך - הפלאפון שוב כותב "הכרטיס לא שייך לי" ואתה שוב חייב לפרמט דרל המכשיר הספציפי שלך, אחרת זה לא יעבוד.

יש אופציה בטלפון לפרמט את הכרטיס דרך קורא כרטיסים ולשים עליו מה שבא לך והפלאפון אמור לזהות את זה, אם אתה רוצה אני גם אתן לך לינק למקום שבו זה כתוב בהוראות של המכשיר באתר הרשמי של סמסונג. בנוסף יש אפשרות בתפריט המקורי של הפלאפון שבו אתה בוחר לחבר אותו למחשב ופשוט ניגש אליו כמו דיסק-און-קי.

היום גם דיברתי עם מישהו די גבוה בתמיכה של פלאפון והתרעמתי בפניו על זה והוא ממש ממש לא הסתיר שאלו "פונקציות שפלאפון חסמה בגלל סיבות שיווקיות"

עריכה: עוד דבר. USB1.1 זה לא תקן שמעביר כ-1מ"ב בדקה. הוא אמנם יותר איטי בהרבה מאד מ-USB2 אבל לא צריך להגזים. הההעברה שלהם איטית כי היא מחליפה מפורמט MP3 לפורמט אחר, אם אני לא טועה זה WMA.
ישן 13-09-2006, 23:14

אז בוא אני אגלה לך עוד משהו
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "בקשר לטענה האחרונה של ה-MP3 (אתה לא צודק כי..)"

אני מציע שתפסיק לומר דברים שאתה לא יודע.
לאחר בדיקה ארוכה:

הקצבים יושבים על הכרטיס שמפורמט בתצורת FAT16. בפלאפון המקורי של סמסונג זה FAT32 ולכן אפשר בקלות לגשת לקבצים ולקרוא אותם דרל קורא כרטיסים. אבל פלאפון החליפו ל-FAT16.

WINDOWS לא קורא FAT16 כ"כ טוב ולכן אפשר רק לראות את שמות הספריות אבל לא להכנס ולהעתיק את הקצבים שבתוכן, או לחילופין להעתיק לשם קצבים.

בנוסף, הורדתי תמונות מהמכשיר דרך התוכנה של סמסונג, ובנוסף דרך תוכנה שקוראת FAT16. הקבצים שמורדים שלא דרך התוכנה של סמסונג לא קריאים למרות שהסיומת שלהם היא JPG. הקבצים זהים בגודלם (אלה שהורדו דרך הלינק, ואלה שישירות מהכרטיס) אך תוכנם שונה לחלוטין (כשאני אומר תוכן אני מתכוון תוכן הקסי). ככל-הנראה הקבצים יושבים על הכרטיס עם איזושהי הצפנה פשוטה כדי שאי אפשר יהיה להעתיק אותם מהכרטיס ללא התוכנה שמפענחת אותם.

מי שרוצה שיאמין.
מי שלא - לא.

זהו, נמאס לי לחקור. זה גועל נפש, ובפלאפון התכוונו שאנשים יעתיקו 512 מ"ב של שירים לכרטיס דרך התוכנה המצ'וקמקת שלהם שלוקח לה להעביר כזה נפח בערך 8.5 שעות. נתנו לכמה תכנתים מתחילים לתכנת תוכנה ש"תצפין" את הקבצים, אבל לא בדקו איך זה עובד... בארץ כמו בארץ - חאפרים.

העיקר שהצלחתי להפעיל את הפלאפון עם 1 ג'יגה בשביל אחי הקטן. עכשיו רק נשאר לו להעביר לשם שירים במשך 17 שעות (כדקה למ"ב = 1024 דקות = בערך 17 שעות).

אל תקנו את המכשיר הזה!
או שתקנו - אבל אחרי זה אל תבכו כאן בפורום, ראו הוזהרתם!

ישן 29-09-2006, 18:01
  yoavbitton yoavbitton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yoavbitton
לי יש סמסונג 770
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TalSela שמתחילה ב "חשוב - פרטים שכדאי לדעת על סמסונג 770"

ואני פשוט רותח על זה שהם לא אמרו לי את כל ההגבלות האלו.
התחייבתי עליו ל- 3 שנים, אומנם במחיר טוב (30 ש"ח לחודש ועוד 20 ש"ח ל- 16 שעות צפייה בטלויזיה בחודש) אבל עדיין המגבלות האלו פשוט מעצבנות אותי בטירוף.. אם יש כל אפשרות לפתוח את הפלאפון בחזרה אני ילך לאיזו עיר שצריך בשביל לעשות את זה, לדעתי לפחות 50% ממי שקנה את הפלאפון הזה הוא מאוכזב, ולא מהפלאפון עצמו כי מהאיכות מצלמה ומה- MP3 ומהטלויזיה אני לא מאוכזב אבל מהקטע שאי אפשר להגדיר שיר כצלצול ואני לא יכול להעביר קבצים בבלוטופ'!! פשוט דבר מטומטם!!!

עמית לכושר - אין מקום אחר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר