לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2006, 22:05
  bass123 bass123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי botox שמתחילה ב "תודה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי botox
הבנתי תודה רבה.

אתם יכולים לעזור לי בבחירה בבקשה?

1. חיל השיריון
2. תותחנים
3. נ"מ
4. לוחם איסוף
5. לוחם חילוץ והצלה

מה אתם ממליצים לי לבחור? ממה אני אהנה הכי הרבה בשירות הצבאי?
במה מהדברים הבאים הפעילות השוטפת היא מעניינת? (אני מתכוון לכך שלא אחרי הטירונות אני 3 שנים אשמור מתקנים וכאלה).

אני בגישה חיובית ואין לי מוטיבציה נמוכה וכאלה, כל דבר יתקבל בברכה (:

תודה.

תשמע, זה די אינדיבידואלי הקטע של הבחירה זה מאוד תלוי מה אתה רוצה אני אישית יכול להגיד לך מה דעתי על כל יחידה אבל כך בחשבון שלא שרתתי ואף יחידה והכל מה שאני יודע זה מאנשים שהיו בחידות או ששמעתי
1.שריון- לדעתי זה לא כיף גדול להיות בתוך טנק כל היום, לפי מה שהבנתי התנאים לא ממש נוחים שם צפוף,חם ובתכלס זה רמת סיכון גבוהה, כלומר יש אקשן תחליט אתה אם זה טוב או לא..
מצד שני פגשתי אנשים ששירתו שם ואמרו שהם אהבו את השירות יש שם גאוות יחידה גדולה זה שירות מאוד מאתגר מבחינה שכלית ויש שם ציוד טכנולוגי מרשים בהחלט.
2.תותחנים- לדעתי הוא חיל סבבה לגמרי סתם יצא לו שם רע בגלל שמגייסים לשם אנשים עם מוטיבציה נמוכה אבל שלא יטעה אותך חבר שלי התגייס במחזור האחרון והוא אומר שיש אחלה אנשים נורא אינטליגנטים...
בקשר לשירות וכל זה תבדוק בפורום במאמרים יש שם מאמר די מפורט על הטירונות ומשם בגדול תקבל מושג מה עושים שם (בגדול רמת הסיכון שם לא נראת לי גדולה אתה נמצא רחות משדה הקרב).
3 נ"מ- לגבי נ"מ קשה לי להגיד לך מה הדעה שלי בקשר לחיל הרבה אנשים אמרו לי שזה חרא בכולם רוצים לצאת משם מצד שני אני מכיר אנשים שמשרתים שם ולא רע להם שם...
את היעוד שלך שם לא נראה לי תצליח לממש, מטוסים לא תוקפים את ישראל (תודה לאל! ועדיף שזה ימשיך להיות כך...), אבל לך תדע אולי יצטרכו את החיל באחד מן הימים וכולנו נשמח שהוא קיים, בגלל שאין הרבה אקשן בחיל הזה אתה תעביר את רוב הזמן בשמירות...
4 לוחם איסוף- לא יודע הרבה על החיל למרות שהשירות שם נשמע מאוד מעניין לפי מה שהבנתי הרבה תצפיות שם לבד עם ציוד משוכלל, לפי מה שאמרו לי נחשב לקרבי לייט...
5 לוחם חילוץ- בהתחלה ממש רציתי לשרת שם כל הקטע של להציל חיים במקום להלחם משך אותי נורא לעזור לאנשים וכד...
עד שגיליתי ששם במקום שמירות אתה הופך להיות סוהר כלומר את רוב השירות תעביר בכלא בתור סוהר ברגע שגיליתי את זה עדפתי לא לשרת שם.
לפני שאתה ממלא מנילה תחשוב טוב טוב מה אתה רוצה, מה אתה מעדיף לעושת להיות בתוך טנק או להיות סוהר תנסה להתחייס לדברים האובייקטים שאנשים אומרים לך ותקבע לפי זה מה נראה לך הכי טוב אם מישו אומר לך שלשרת בXXXX זה חרא תשאל אותו למה ופי זה תחליט אם זה באמת לא מתאים לך...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר