לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2006, 16:43
צלמית המשתמש של בונבון
  בונבון בונבון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.03
אכזבה קשה מ-KSP

תכננתי לרכוש מ-KSP בלית ברירה HD למחשב נייד
נכנסתי לאתר הנחמד שלהם וראיתי שקיים במלאי 60GB, קיים בסניף בראשלצ ושניים אחרים, ת"א ו-פ"ת להתקשר
התקשרתי לסניף הראשי שלהם, שאלתי אם יש את המוצר הצפציפי במלאי, הבחור מהצד השני הקליד כל מיני תיקתוקים במקלדת ואמר לי שיש אותו בראשלצ, שאלתי האם יש גם בת"א (סניף הקרוב אליי יותר), נעניתי בחיוב, שאלתי האם באותו מחיר ? אמר לי כמו שמצויין באתר, 400, אין שם מבצע
רק בראשלצ, ארזתי את עצמי ונסעתי לסניף בת"א, הסניף פתח בשעה 09.30 ונדהמתי לראות את השורה של הלקוחות אשר ממתינים לתיקון עם המחשב שלהם ביד, פתחו בשעה 09.30, נכנסנו כולם, וקיבלנו הפתעה, השרת אינו עובד, לא ניתן לעשות הזמנות, לא יודעים כמה זמן יקח
אנשי המכירות ראו את המירוץ מכוניות ששודר, וכל פעם שלקוח כזה או אחר הסתיר את המסך המעאפן צעקו בעצבנות לא להסתיר ולזוז, וכמה פעמים אפשר לבקש
בחור אחד נכנס וראה שיש המון אנשים מחכים, ביקש אולי ירשמו את האנשים על דף כדי שנדע מי בתור או אפילו שמי שילך לעשות סיבוב יחזור וישמור על מקומו, נזרק מאיש מכירות למשנהו ולבסוף התייאש.
הגיעו לקוחות חדשים אשר היו מעוניינים לרכוש מחשב חדש, קיבלו יחס כזה מזלזל שאני לא הייתי חוזר לשם שוב.
לבסוף חזרו המחשבים, עבדכם הנאמן ניגש לאיש המכירות מבקש להזמין את ה-HD במחיר 400 ש"ח ופתאום אומר לי האיש מכירות, יש לי רק דגם שעולה 700 ש"ח, אתה רוצה ?אם לא אז אין לי משהו אחר, אמרתי לו שבאתר מצויין שיש וגם במשרד הראשי נאמר לי שכן, ענה שזה מה יש, הוא עובד פה ויודע מה שיש.
יצאתי החוצה צילצלתי לסניף בראשלצ, שאלתי אם יש להם את הדגם שהנני רוצה, נאמר לי שאין בכלל, אמרתי לבחור שבאינטרנט מצויין שיש, התחיל לצעוק עליי כאילו עשיתי לו משהו רע ואמר לי אין בכלל, אמרתי לו למה אתה צועק עליי, עשיתי לך משהו רע ? אמר לי, חשבתי שאתה לא שומע.
התקשרתי אח"כ לסניף בפ"ת, גם שם יחס מזלזל מצד האיש מכירות, אם כתוב לצלצל סימן שאין, אין לי היום זמן לבדוק במחסן, גם אל תגיע כי לא יהיה לנו זמן, תבוא יום אחר.

אמרתי לעצמי, ממש אכנס אליכם שוב
ומזל שהיום יום כיפור, יש להם הזדמנות לכפר על כל המעשים הללו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר