לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2006, 08:43
  shmueldar shmueldar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
מעבר חלק בין התרחשויות אופציונליות

אנשים יקרים

יש לי שאלה, ואני לא מצפה לקודים מפורטים או משהו כזה, רק להכוונה כללית. אני מניח שהתשובה לזה טמונה איפשהו ב-AS, (אני משתמש ב-AS ברמה מאוד בסיסית, אבל אני כן מעוניין להיכנס קצת יותר לעומק).

אז ככה:
לעיתים קרובות צריך המשתמש צריך לבחור מתוך מספר אופציות, שכל אחת מהן מפעילה אנימציה. כאשר לוחצים על אחת האופציות, מופעלת אנימציה ש"מסיימת" את ההופעה של האופציה הקודמת שנבחרה ופותחת את ההופעה של הבחירה החדשה.
לדוגמא: נניח שבאתר של מכוניות רוצים לאפשר לגולשים לראות את המכונית בכמה צבעים. יצרו כמה כפתורים שכל אחד מייצג צבע אחר, וכאשר לוחצים, המכונית שהופיעה אחרונה נוסעת אל מחוץ למסך, ומכונית אחרת, בצבע החדש שנבחר, נכנסת למסך מהצד השני.
נשמע אולי בנאלי, אבל שברתי את הראש ולא הצלחתי למצוא פתרון לדבר הזה על בסיס הידע שיש לי בפלאש. כלומר, בקלות אפשר ליצור את ההתרחשות הראשונה, אבל לא ברור לי איך אפשר ליצור מעבר חלק בין כל האופציות, מבלי שהפלאש יחזור כל פעם לברירת המחדל.

ושוב, אני לא מחפש קודים, אלא רעיון כללי, הכוונה.

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-09-2006, 16:18
  gogofo1 gogofo1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.05
אפשרות אחת (אני משער שמתוך כמה)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shmueldar שמתחילה ב "מעבר חלק בין התרחשויות אופציונליות"

אתה יכול לעשות את האנימציה ב- AC או להתנות את התחלת האנימציה ב- AC.

למשל, ניקח את הדוגמה שלך.
בוא נגיד שיש מכונית לבנה (בתור התחלה) והצבעים לבחירה הם כחול אדום וירוק (ולבן).
מה שאתה יכול לעשות זה לקחת את התמונות (או הציור) של ארבעת המכוניות בצבעים השונים ולהפוך אותם ל- MC (מוביא קליפ) לכל אחת לעשות אנימציה של כניסה למסך ויציאה מהמסך ושים בפריים הראשון של הכניסה STOP ובפריים הראשון של היציאה STOP. עכשיו מה שאתה צריך לעשות זה לכתוב קוד לכל כפתור שיברר מה המכונית שנמצאת על המסך ולעשות ל- PLAY (לקטע של היציאה) ולעשות PLAY (לקטע של הכניסה) למכונית שהכפתור מייצג.

אני מקווה שעזרתי ... אם אתה צריך עוד הסברים רק תשאל אבל אני חושב שזה דיי מפורט ... ושוב, זו אופציה אחת, מישהו אחר בטח יגיד לך שאפשר בדרך אחרת ותעשה מה שנוח לך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר