לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2006, 21:27
  ^GammaRay^ ^GammaRay^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "יזיזה - לזרום או לא?..."

בגיל 14 לא התעניינתי בשיט בכל הקטע של הרגש ככה שתפסתי לצערי מספיק נסיון..
חזר אליי כבומרנג בגיל 16 וחצי עם האהבה הראשונה שלי וחברתי יותר מחצי שנה..אז ככה במקרה וחברה הכי טובה שלה נזכרה שאני הייתי זה שהוריד את אחת החברות שלה לקרשים(אני והחברים שלי באותו הזמן אתם יודעים מה חשבנו ועם מה והכוונה לא לאונס אלה על הדרך שהקשר שלי איתה נגמר).
קיצר ריב ענקי עם היחידה שאוהב ואהבתי שמאז לקח המון זמן(שנה שלמה עד שהתחלנו לצאת שוב וחזרנו להיות יחד) עד שבטחה בי שוב אחרי ששמעה את זה ומה לעשות לא האמינה שהשתנתי..
מסקנה אשכרה חכה לזמן הנכון ולמי שתאהב בשביל זה (סקס).
לבחורה ולי היה חוסך הרבה בולשיט והרבה חרא שעברנו בהמשך..
ולהתחרמן סתם וכו' זה לא מזיק כל עוד הבחורה שמולך לא מפתחת ציפיות למשהו רציני יותר..

סורי שארוך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2006, 01:34
צלמית המשתמש של StonedMonkey
  StonedMonkey StonedMonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
פשוט מאוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "יזיזה - לזרום או לא?..."

אם היא מושכת אותך תקפוץ עליה, כנראה שבשנה שנתיים הקרובות לא יהיה לך משהו רציני. כמו שאמרת לך עליה בחירמונים והכל אבל אני ממליץ לך לבוא עם קונדום בארנק או משהו כדי להיות בטוח. הבנתי שאתה לא ממש מתלהב מהקטע של סקס ואל תלחץ לזה, אבל אם הבחורה מציעה לך בפירוש אחרי זמן מה ואתה חושב שאתה מוכן נפשית להתנסות הראשונה שלך לך על זה, גיל 14 זה לא ממש צעיר, אני מכיר כמה חברים שלי שעשו את זה בגיל 14 ואפילו 13 אתה עוד מעט בתיכון וכנראה שתגמור מהר ולכן אחרי הפעם הראשונה אתה מתחיל לתפוס קצב נורמלי שזאת אומרת שלא יהיה לך פדיחות עם אחת שאתה איתה עם רגש ותוכל על ההתנסות הראשונה הרצינית שלך לספק אותה

ישן 14-10-2006, 21:34
  Gadi-x Gadi-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
לך על זה אחי..

אני לא רואה שום סיבה למה לא?
אני הייתי עם בנות כבר מגיל 13, אולי לפני אפילו, בקשרים חד פעמיים כאלו...ותאמין לי שזה עשה לי רק טוב.
אני גם לא מבין למה לא ללכת עד הסוף אם שניכם רוצים..
רק תהיה בטוח שאין לה שום רגשות אליך כי זה באמת חרא של הרגשה להיות עם מישהי שרוצה אותך ואתה סתם זורם איתה...אתה לא מבין כמה רע תרגיש אחרי זה.
קיצור אם זאת סתם יזיזה ובלי רגשות זה בנזונה אחי, לך על זה ותהנה, תקבל קצת נסיון ותאמין לי שלא תצטער על זה.
לכל מי שחושב שהוא ילד קטן, הוא לא. כיתה ט' זה כבר עוד שניה תיכון וזה תכלס הזמן הכי טוב בשביל לצבור נסיון מיני ולהבין מה זה, עוד שנה-שנתיים כבר תחפש את הקשר הרציני המיוחל כל כך.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:44

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר