לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2006, 13:20
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
הגזמת, ממש לא חסרה לה יד.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ילד קטן שמתחילה ב "בטח שזה מרתיע, אבל כל אחד..."

זה לא פגם שרואים כשיש עלייה בגדים זה פגם חיצוני, אסתטי, משהו פשוט אבל יחסית מכוער זה הכל.
וזה התשובה הכי טובה שאני יכולה לתת לכולם.

אני אישית חושבת שפליי בוי כתב את הדבר הכי נכון, כי לכל דבר בחיים מתרגלים. כמו להיות מוכר דגים, בתחילה אתה נרתע מהריח, קשה לך, ואז אתה מתרגל ולא שם לב לזה אפילו.
אני חושבת שלי לא היה שום בעייה עם זה, אולי בהתחלה הייתי מסתכלת על זה קצת, ופעם אחרת אפילו מלטפת ומנסה לגעת ולמשש.... אחר כך זה כבר היה חלק ממנה מבחינתי.

רוב הגברים מאוד ילדותיים, וזו הסיבה שהם ישר ייפרדו או יגעלו מדבר כזה, כי הם מחפשים מודל שלא קיים, מישהי חסרת פגמים. אני חושבת שאותם גברים, אם הם לא יתבגרו, תהיה להם בעייה מאוד גדולה אחרי שהאישה שלהם תיכנס להריון ותלד, או שתשמין 30 קילו בהריון או לא תוריד אחרי לידה. חוץ מזה, כשמרזים כמות דרסטית של שומן לרוב נשאר כמו סימן של רוכסן כזה על הגוף, אם גבר לא ייתבגר באותה תקופה, הוא יפסיד את אשתו.

אני מקווה שכל אחד ואחד ממכם, יום אחד יצא עם אישה שהיא מכוערת או שמנה, מישהי שיש לה שיעור יתר או איזה פגם מכוער או קטיעות ויראה שהוא עושה ביג דיל מכלום.

ואת... תפסיקי לחשוב שאת לא יפה בגלל זה, את מהממת.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י תותית בתאריך 04-10-2006 בשעה 13:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2006, 14:27
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אוקיי... שאלת למעשה כמה שאלות."
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "גברים, שאלה על משיכה, תענו בבקשה"

"אם לחברה שלכם היה פגם מגעיל, זה היה מונע ממכם לשכב איתה?
זה היה מוריד מהמשיכה שלכם אלייה?

זה ישנה את מה שאתם מרגישים כלפייה? "

עכשיו... קודם כל, מדובר בחברה שלי. מישהי מראש שאני אוהב...
כשאתה אוהב מישהי, אתה מתפשר על דברים. זה חובה. לכל אדם יש פגמים. יש כאלה חיצוניים ויש כאלה פנימיים. לכל אחד יש. בר רפאלי? פנימיים. אישית, הרבה יותר קל לי להתפשר על משהו חיצוני מאשר על משהו פנימי. בסופו של דבר אתה עם מישהי בגלל הפנימיות שלה.

אז...

אם זה היה מוריד מהמשיכה? אוליי בשניות הראשונות. כי אתה לא מצפה לזה. אבל, אז, אתה מפנים וקולט שגם אתה לא מושלם...

משנה את מה שאתה מרגיש? זה לא אמור להיות קשור בכלל. אתה אוהב מישהי בגלל הפנימיות שלה. אם אתה עם מישהי בגלל החיצוניות שלה - זאת הדלקות, לא אהבה.
כמובן, צריך שתהייה משיכה מינית - אבל, אם אתם חברים, אז כבר יש את זה, נכון?

מונע לשכב איתה? אותה תשובה כמו לשאלה הראשונה. אחריי ההפנמה... אתה קולט שזה לא משנה. אתה עם הבחורה הזאת כי אתה אוהב אותה ולא בגלל שום דבר אחר.

זאת דעתי, על כל פנים...

ישן 07-10-2006, 21:26
  Gadi-x Gadi-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
דעתי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "גברים, שאלה על משיכה, תענו בבקשה"

תראו מה אתם אומרים: "אם הייתי אוהב אותה לא הייתה לי בעיה, אבל הייתי נרתע אם זאת הייתה הפעם הראשונה שהייתי רואה אותה" - ככה שבעצם בחיים שלכם לא תהיה לכם מישהי עם איזשהו פגם כי לא תתקרבו לאחת כזאת, אלא אם זאת מישהי שאתם מכירים הרבה זמן.
מה שאני חושב, צריך לתת צ'אנס כי זה בדיוק כמו שנותנים צ'אנס לכל בחורה שפוגשים שכביכול אין לה פגמים. נגיד אתם מכירים מישהי, כוסית חבל על הזמן...אבל אהבלה. אתם בכל זאת נותנים לה הזדמנות כי אולי רק מההיכרות הראשונית היא ניראתה לכם אהבלה אבל תכלס היא ממש חכמה ואחלה ומבינה וכל זה ואם תכירו יותר טוב רק אז תגלו את זה. ולמה אתם נותנים לה צ'אנס? כי היא פצצה ואם גם יש לה אופי שמתאים לכם, אז וואלעק הרווחתם את כל הקופה.
מה שאני מנסה לומר זה שאם הילדה עם הפגם היא אחלה ומדהימה מבפנים אז צריך לתת לה את ההזדמנות הזאת כי אולי הפגם שכל כך נרתעתם ממנו בהתחלה יראה לכם בהמשך, אם תתאהבו בה, כשטות שלא תבינו בכלל למה שמת לב אליו.
אבל! כן יש אבל, זה תלוי באיזה פגם מדובר. אם היא ללא גפיים או משהו מוגזם כזה אז סלחו לי חברים..זה כבר הופך לעניין של חוסר משיכה מינית מלחתחילה, ואני כן ירתע ממנה כי זה לא משהו רגיל ומן הסתם יש לה גם אורח חיים שונה לגמרי משלי, ומנטליות שונה משלי ואני לא מאמין שקשר כזה יכול להצליח כי זה פשוט שונה מידיי..
אבל במקרה הספציפי הזה, אני מבין שזה לא ככה ועוד עם אופי כמו שיש לה, לפי מה שאת אומרת, אז בכלל אין לה שום בעיה. אולי מחלק מהגברים כן, אבל לא מכולם. אז לא להתייאש!

ואני חייב להוסיף; חרוב, גבר, אני תמיד אוהב את התגובות שלך, אתה אף פעם לא סתם כותב, תמיד מפרט ומסביר שיהיה ברור. סחטיין גבר.
ישן 12-10-2006, 22:15
  Rs3k Rs3k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Rs3k

האמת, לדעתי, מה שמפריע לחברה שלך זה היא עצמה.
ככה זה תמיד, אם היא הייתה רואה את זה כמשהו לא חשוב, אז זה לא היה משנה לה כל-כך.
אבל כנראה שהיא רואה את זה בתור משהו ממש לא אסטתי ומכוער שיש לה גוף - וחבל.
לדעתי, אם זה לא היה בא מהצד שלה היא לא הייתה צריכה שום עידוד והיא הייתה מקבלת את זה וזהו.

בכל מקרה, לדעתי, בשביל לפתור את זה - ככה שחברה שלך תהיה שמחה עם הכביכול "פגם" שיש לה, היא יכולה לצייר קעקוע קטן מעל הצלקת (אם זו אכן צלקת)..
למצוא איזה פתרון..

בכל מקרה, אני יכול להגיד שיכול להיות בהתחלה זה ירתיע אותי קצת, אבל אם היא באמת חשובה לי זה יהיה הדבר האחרון שיפריע לי בסופו של דבר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:59

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר