לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2006, 20:25
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אני בקיא בתחום הלוגיסטיקה, אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי big RU שמתחילה ב "עזרה בבקשה : יציאה לקורס קציני לוגיסטיקה"

דרישות-כמו כל קצין בחיל הירוק-קב"א 52, מתאם קצונה 1 או 2, והכי חשוב-המלצה של מפקד
2. הכנה לקורס קצינים בבסיס האם-כחודש. הקורס עצמו, בבה"ד 1 אורך כ-5-6 חודשים. ההשלמה החיילית-גם, כחודש
3. ההשלמה החיילית, אצל כולם, מכל החיילות, בבה"ד 6 שבצריפין, הבה"ד ללוגיסטיקה

התפקיד בתור קצין הרבה יותר מעניין משל חפ"ש (חייל פשוט ).
דבר ראשון יהיו לך הוצאות רכב ופלאפון (כמובן שגם מירס תקבל)
יציאות-תלוי איפה. קת"ח (קצין תחזוקה) בבסיס לא קרבי ייצא יומיות לרוב. אם תהיה בבסיס קרבי אז תצא אפילו חצאים (שבת בבית שבת בבסיס)
משכורת-בתור קצין צעיר (סג"ם וסגן, 2 הדרות הכי צעירות של הקצינים) תרוויח בסדיר שלך כמו חייל קרבי-700 ש"ח בחודש. כשתיכנס לקבע, תרוויח בתור סגן בלי תוספת סיכון ורמת פעילות כ-5 אלף ש"ח בחודש. אם תהיה בבסיס קרבי בתוך השטחים המשכורת תוכל לגדול בעוד כמה אלפים
בדרגה הבאה, סרן, כבר תוכל להרוויח בערך 8-9 אלף בלי תוספת סיכון ורמת פעילות בכלל!
קצת סדר בדרגות אגב, כדי לא לבלבל אותך
כאשר אתה מסיים קורס קצינים אתה מקבל דרגת סג"ם (לרוב, הכל תלוי בפז"ם). אחרי שנה תקבל דרגת סגן. אחרי שנתיים תקבל סרן, אחרי 3 רב סרן. כדי להתקדם לסגן אלוף צריך וותק של 3-4 שנים בתור רב סרן, וגם תואר אקדמי. זה בערך הכי רחוק שתוכל להגיע בתור קצין לוגיסטיקה...

לגבי אופי התפקיד-במקום לעשות המון עבודה פיזית כמו הסדירים החפ"שים, אתה בעיקר תפקד עליהם ותעשה סדר, תהיה אחראי שיש סדר בעבודה, על הספירות, על המלאי, ההזמנות, ובאמת תהיה אחראי לזה שהכל מאורגן
שיהיה בהצלחה!
אם רק אפשר, תגיד בדיוק באיזה מעמד אתה, ומה גורם לך לרצות להיות קצין לוגיסטיקה
אגב, אני משרת בתחום הלוגיסטיקה, אז אני יודע איך הכל הולך, אז סמוך עליי בקטע הזה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2006, 22:35
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
למי שבקיא
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "אני בקיא בתחום הלוגיסטיקה, אז ככה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי assafy1000
דרישות-כמו כל קצין בחיל הירוק-קב"א 52, מתאם קצונה 1 או 2, והכי חשוב-המלצה של מפקד
2. הכנה לקורס קצינים בבסיס האם-כחודש. הקורס עצמו, בבה"ד 1 אורך כ-5-6 חודשים. ההשלמה החיילית-גם, כחודש
3. ההשלמה החיילית, אצל כולם, מכל החיילות, בבה"ד 6 שבצריפין, הבה"ד ללוגיסטיקה
שלב בה"ד 1, מגמת מעוז או נחשון נמשך כחודשיים וחצי עד שלושה במקרים מסויימים. חמישה שישה חודשים בבה"ד 1 זה רק מי שעושה את ההשלמה שלו בבה"ד 1, כלומר קציני חי"ר.

התפקיד בתור קצין הרבה יותר מעניין משל חפ"ש (חייל פשוט ).
דבר ראשון יהיו לך הוצאות רכב ופלאפון (כמובן שגם מירס תקבל)
ואללה? בטוח בזה? ואם הוא יהיה קת"ח בגדוד קרבי בזמן שהוא עדיין בחובה? גם אז הוא יקבל הוצאות רכב ופלאפון? ואתה באמת חושב שכל הקצינים בכל הרמות מקבלים מירס? בטוח בזה? מכל שלושת החודשים שלך בצבא?
יציאות-תלוי איפה. קת"ח (קצין ת
חזוקה) בבסיס לא קרבי ייצא יומיות לרוב. אם תהיה בבסיס קרבי אז תצא אפילו חצאים (שבת בבית שבת בבסיס)
משכורת-בתור קצין צעיר (סג"ם וסגן, 2 הדרות הכי צעירות של הקצינים) תרוויח בסדיר שלך כמו חייל קרבי-700 ש"ח בחודש. כשתיכנס לקבע, תרוויח בתור סגן בלי תוספת סיכון ורמת פעילות כ-5 אלף ש"ח בחודש. אם תהיה בבסיס קרבי בתוך השטחים המשכורת תוכל לגדול בעוד כמה אלפים.
בטוח בזה? תפקיד ראשון בתקן סגן, ללא תואר מרוויח 5000 ש"ח בבסיס עורפי (רמה ג' /דריכות)? ואולי מדובר בתקן סרן,או מישהו עם תואר?
בדרגה הבאה, סרן, כבר תוכל להרוויח בערך 8-9 אלף בלי תוספת סיכון ורמת פעילות בכלל!
קצת סדר בדרגות אגב, כדי לא לבלבל אותך
כאשר אתה מסיים קורס קצינים אתה מקבל דרגת סג"ם (לרוב, הכל תלוי בפז"ם). אין פה עניין של "לרוב" ולא תלוי בפז"ם. למעט עתודה אקדמית, קצין מקצועי אקדמאי או נגד מדרגת רס"ר+ שבהם מקבלים סגן (סרן לנגד בכיר/קא"ב), בכל המקרים הרגילים הוא יקבל סג"ם בין אם הוא שנה או שלוש בצבא..
אחרי שנה תקבל דרגת סגן. אחרי שנתיים תקבל סרן, אחרי 3 רב סרן. כדי להתקדם לסגן אלוף צריך וותק של 3-4 שנים בתור רב סרן, וגם תואר אקדמי. זה בערך הכי רחוק שתוכל להגיע בתור קצין לוגיסטיקה... ואללה? שנתיים סרן בבסיס עורפי? שכחת לציין שזה כולל קיצור למצטיינים, תוכניות שירות ובעיקר קורה למי שעושה תפקידי שטח. כנ"ל לרס"ן, שלוש זה פז"ם מקוצר). הכי רחוק סא"ל? למה? אין תפקידי אל"מ בלוגיסטיקה? לפחות שבעה שאני חושב אליהם, תפקיד תא"ל אחד לפחות, ובאופן תיאורטי אבל ישים גם אלוף.

לגבי אופי התפקיד-במקום לעשות המון עבודה פיזית כמו הסדירים החפ"שים, אתה בעיקר תפקד עליהם ותעשה סדר, תהיה אחראי שיש סדר בעבודה, על הספירות, על המלאי, ההזמנות, ובאמת תהיה אחראי לזה שהכל מאורגן
שיהיה בהצלחה!
אם רק אפשר, תגיד בדיוק באיזה מעמד אתה, ומה גורם לך לרצות להיות קצין לוגיסטיקה
אגב, אני משרת בתחום הלוגיסטיקה, אז אני יודע איך הכל הולך, אז סמוך עליי בקטע הזה

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 04-10-2006, 22:55
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
תרשיה לי לעשות סדר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי big RU שמתחילה ב "עזרה בבקשה : יציאה לקורס קציני לוגיסטיקה"

דבר ראשון אני 8 חודש בצבא, אבל זה לא משנה כל כך, אין צורך לזלזל, אפשר לדבר בשפה יפה, אתה יודע

1. לפי מה שלי הסבירו, השלב בב"הד אחד הוא 4-5 חודשים. אם אתה בטוח שלא, אז סבבה, אני סומך עלייך בקטע הזה
2. כמעט לכל הקצינים יש VPN (מירס), ולא חסר גם סדירניקים עם VPN. בכל מקרה, קצין בתיאוריה טיפה יותר עסוק מסדירניק, אז לרוב המקומות שאליהם הוא יגיע הוא יקלב VPN, גם בתור קצין סדיר.
לגבי הוצאות רכב-רק קצין בקבע מקבל, בזה אתה צודק והתבלבלתי באמת
3. לגבי המשכורת-אצלנו זה רמה א' עורפי, אז זה משהו כזה אני חושב, אבל אני לא בטוח, לכן רשמתי שזה בערך
4. לגבי הדרגות לא היה לי כח להסביר אז אמרתי לרוב. הנה ההסבר אם ממש בא לך
דרגות רגילות-סג"ם
רס"ל-סגן
רס"ר ומעלה-סרן
עתודאים גם הם מקבלים סגן
5. אמרתי שלרוב אנשים לא מתקדמים יותר מסא"ל כי זה קשה. ברור שאפשר להגיע להיות אלוף, ויש את ראש אלר"ם שהוא אלוף, אבל רוב הקציני לוגיסטיקה נעצרים בסא"ל, הכי הרבה אלוף משנה. קידום באגף הלוגיסטיקה לדרגות תא"ל למשל הוא נדיר מאוד

לסיכום-אולי אני רק 8 חודשים בצבא ולפי הידע שלך אני מניח שאתה מבין יותר מני בנושא ואין לי בעיה עם זה. הבעיה שלי זה עם השפה שלך והבוטות הרבה שלך. במקום להתעצבן עליי כאילו הרגתי מישהו, אפשר להסביר יפה ולתקן כמו כל בנאדם אחר פה. זה יגרום לאנשים יותר להעריך אותך, חשבת על זה?

אני בכל מקרה מודה לך על התיקון אבל לא על השפה, חבל שבחרת לדבר ככה, במקום להסביר את עצמך בנימוס
שיהיה לך לילה טוב

ישן 05-10-2006, 11:11
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
רק דיברנו
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "הבנתי, תודה :)"

עושה רושם שהנתונים השתנו. צה"ל פירסם היום שכל מי שמשרת 37 חודשים בצבא (כלומר סיים את החובה) יעלה לדרגת סגן, או יקבל אותה בסוף קורס קצינים. הדבר נעשה כדי להשוות את העובדה שקצינים קרביים יוצאים לקצונה בסוף השירות, ובעבר נאלצו לחכות שנה לקבלת הסגן, לעומת קצינים ביחידות עורפיות שיכלו לצאת לקצונה אפילו בשנה הראשונה ואז למעשה קיבלו סגן הרבה לפני הקרביים.

מעשית אין לזה משמעות, מכיוון שהמשכורת לתפקיד ראשון מתקבלת על תקן סגן, וזה חסר משמעות מבחינת התפקיד עצמו.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר