לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2006, 00:03
  DemoniC DemoniC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
אני אמור לחשוב עלייך... אבל אני חושב עלייה..

אז כן זה עוד אחד מהלילות המבאסים האלה, אתה והחברים מטפסים על העצים לנסות למצוא מה לעשות. בסוף אני חותך הביתה יושב מול המחשב מעשן לי סיגרייה ושותה לי שוט של וודקה להרים את המורל... אני מדבר איתך באיי סיי מחר כבר יש לנו חודשיים ביחד. להגיד את האמת? אני לא בטוח שזה ממש אכפת לי או שזה חשוב לי... אני גם לא יודע מה אני מרגיש כלפייך... אבל אני יודע דבר אחד, את לא הבחורה שאני חושב עלייה לפני שאני הולך לישון. אני לא יכול להכחיש עדיין יש לי משהוא לאקסית שלי. אני חושב עלייה בזמן האחרון הרבה, ומאמי זה לא בגלל שאת לא מדהימה... את כן, והרבה יותר ממנה וגם הרבה יותר יפה וחכמה ואנחנו מסתדרים הרבה יותר טוב... אז למה אני לא מצליח להתאהב בך? למה אני לא מצליח לשכוח אותה ולהתרכז בך? למה למרות כול החרא שהיה לי איתה אני חושב רק עלייה ואיך שהיא עכשיו עם אחד החברים הכי טובים שהיו לי... ועל איך שהיא באה לראות אותי אחרי הפרידה שהיא עשתה תאונונת ( נפלה מהטוסטוס בגלל שהיא לא שמה רגלית טוב ) שכבר הייתי איתך שבועיים ופתאום היא הופיעה... ואיך הייתי קר אלייה וגרמתי לה להבין שהיא לא רצויה. והיא חזרה לחפש אותי ביומהולדת שלי שהיא אמרה לי מזל טוב ואפילו איחלה לי מזל טוב איתך (למרות שהיא לא התכוונה אני יותר חושב שהיא בכיוון שתרשפי בגהנום), ואני אמרתי לה שתשמור על נתק. אני לא בטוח שאני אוהב אותה בכלל פשוט כבר לא מציק לי המחשבה שהיא עם מישהוא אחר... אולי בגלל שאני איתך...
ואני בטוח לא רוצה לחזור אלייה.. אני כבר לא יודע מה אני רוצה. אז אני שותה עוד שוט אולי זה יעביר את הבאסה... השיחה שלנו ממשיכה ואני פשוט ריק מרגש הבחירה שלי של המילים נותנת לך להרגיש שאני אוהב אותך ואני יודע שאת אוהבת אותי. אמרתי לך כבר בהתחלה שכרגע יצאתי ממערכת יחסים ושאני לא מוכן לקשר רציני, אבל היית כול כך מיוחדת שרצית להיות איתי למרות שידעת שאני אחשוב על מישהיא אחרת. אני זוכר איך אמרת לי אתה מיוחד אתה שווה את זה אני אחכה לך... אני לא רוצה לפגוע בך את כול כך תמימה וטובה וכ"כ אוהבת אותי כול מה שאני רוצה זה להחזיר לך באותו מטבע ויותר ... אבל אני לא מצליח כול שיר מזכיר לי אותה כול תמונה שמחקתי עולה לי בראש אני מריח את הריח שלה בכול מקום ועדיין כול פעם שאני שומע את השם שלה אפילו אם זה ממך הלב שלי קופץ...
אז אני מדליק עוד סיגריה מרגיע את הסערה שעוברת בי והולך לישון אולי הלילה אני כבר לא אחשוב..
מה אני צריך לעשות?
האם לקשר הזה שהוא ריבאונד טוטאלי יש סיכוי להתפתח לקשר של אהבה?
והאם יש דרכים לשכוח את העבר וליצור הווה ועתיד?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר