לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2005, 16:19
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
מזל טוב ארז !!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מזל טוב ל charm על הניהול בפורום הזה"

רומק יא רשע, הקדמת אותי !!! אבל לא נורא מותק, יּשר כוח על הכוונה הטובה !

אז charm- ארז, בראש ובראשונה - מזל טוב !
לאור התרומה הרבה שלך לפורום הנהדר הזה, בחרנו בך להיות מנהל הפורום במקום דניאל שעזב .
בטוחני שתעשה עבודה מעולה, שתסייע רבות לחברי הפורום ושתעשה את תפקידך על הצד הטוב ביותר .
ומעל לכל- אני מאחלת לנו שיתוף פעולה פורה, מי כמוני יודעת כמה זה חשוב ע"מ להעשיר את הפורום ולשמור על ייחודו .

הפורום הזה- הוא הפייבוריט שלי, מהרגע שהתחלתי לנהל אותו התאהבתי בו רק יותר ויותר, כל המסגרת הזו מאוד
הקסימה ו-מקסימה אותי מחדש, חברי הפורום, האהבה והנכונות לייעץ ולעזור- שהם ערכים עליוניים, מצויים כאן בשפע .
ואת זה- חשוב לטפח ולשמר כי זהו למעשה ייעוד הניהול- לשמור על בית "מה שבלב" .

אז יקירי, אני תמיד כאן לרשותך (ואם לא און ליין אז טלפונית- בצבא, טוחנת עבודה ) .
בציפייה לשיתוף פעולה פורה ויעיל ובהרבה אהבה,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2005, 10:01
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
המלצה שלום חברים :-)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מזל טוב ל charm על הניהול בפורום הזה"

דבר ראשון אתחיל בלהודות לכם על כל הברכות החמות ועוד יותר להודות על העונג והכבוד בלנהל פורום כזה מוצלח, ובעיקר את הזכות שאתם נותנים לי להכנס לחייכם ולראות את עולמכם, לדעתי אין דבר יותר קסום מאשר להכיר אנשים ולהכיר את עולמם זה כמו טיול קסום לארץ חדשה, כל אדם הוא עולם ומלואו ומכיל בתוכו כלכך הרבה דברים ותחומים שזה פשוט מדהים, ולדעת שאני עושה הבדל ועוזר לכם זה התמורה הכי טובה והסיפוק הכי גדול שאפשר לקבל בתור בן אדם , אז שוב תודה על הפידבקים אשר בעזרתם אני יודע שמה שאני כותב הוא לא לחינם אלא עוזר ותורם לאנשים, דבר אשר מדרבן אותי להמשיך ולהיות פה ולכתוב ועכשיו גם להתחיל לנהל אותו.
תודה רבה וגדולה לרחלי הגדולה מכולן על העזרה והתמיכה שנותנת לכולנו ובמיוחד כרגע לי בכניסתי לתפקיד החדש, תודה מותק ואני כבר מחכה להתחיל לעבוד איתך בשיתוף פעולה ובכיף ולהמשיך לשמור על הרמה הגבוהה, המרחב הבטוח, החופש והפתיחות שהפורום הזה יכול להתהדר בו, ולזה אני מוכן להתחייב שהרמה הגבוהה תשאר ואף תעלה לגבהים חדשים.

דבר נוסף בכל פניה שהיא שיש לכם אתם מוזמנים לפנות מהיום (לא שקודם לא הייתם מוזמנים אבל היום יותר מתמיד) אליי או לרחלי בכל דרך שהיא (אימל, הודעה פרטית, איי סי קיו) ואני מבטיח שאני אחזור אליכם בהקדם האפשרי - עדיפות לשליחת הודעות דרך ההודעה הפרטית לתא דואר שיש לי פה.
(בקשר לICQ עדיף שתשלחו לי הודעה ולכתוב לי את הניק שלכם ושאתם מפרש כדי שאדע כי אני מקבל גם המון הודעות זבל ועוד יותר בקשות לצירוף לא לעניין, לכן חשוב שתציינו כדי שאוכל לחזור אליכם)

שוב תודה לכולם על הפרגון ולמנהלים על הבחירה והכבוד לנהל את הפורום
ונשתמע כבר בהודעות ובשאר הפעילויות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 11-01-2005, 16:26
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
charm....ארז...

אני מצטערת על האיחור ה"אופנתי" שלי... :] ממ.. היו לי בעיות בפרש והצלחתי לכתוב דברים רק בכותרת ורציתי להאריך במילים
אז.. קודם כל מזל טוב על התפקיד החדש! באמת מגיע לך. בזמן שאני פה ראיתי אותך עונה בהמון שמחת חיים והמון רצון טוב לכל אדם שצרך ולו מעט עזרה. גם במפגשים הייתה נוכחותך והשקעתך ניכרת לעין.
אני רוצה לומר זאת להנהלת פרש שבחרו באדם הנכון לתפקיד הנכון.
אני יודעת שלאחרונה נאלצת מעט לוותר על השתתפותך בפורום עקב לחץ בעבודה או שהיה זה לימודים? אינני זוכרת. בכל מקרה אני מקווה שעכשיו העומס ירד וגם כשהעומס יהיה שוב בשיאו, תמצא זמן ולו במעט להישאר בסביבה:]
אתה אדם נהדר לתפקיד ואם בכלל.
בהצלחה בהמשך, תוכיח שאתה ראוי כמו שעשית עד עכשיו.
שלך, תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:57

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר