לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2006, 18:44
  Krush Krush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.06
התאמת זכרון ללוח אם (ולהיפך)

על מנת להתאים ללוח האם זכרון מתאים, שיעבוד באופן חלק ללא מסכים כחולים ו- Beep codes מכיוון לוח האם, אפשר
לגשת לאתר יצרן הלוח אם ולחפש רשימת QVL או לגשת לאתר יצרן הזכרונות ולברר האם הדגם שבחרתם נבדק על לוח האם שלכם.

כיוון שעבור לוחות האם שמסתובבים פה, הרוב יודעים איפה לחפש, אני מוסיף קישורים ישירים (או שלא ישירים) למנועי
החיפוש או הרשימות של היצרנים השונים. גם היצרנים המועדפים עלינו ללוחות האם לא טורחים לבדוק כל חברה וחברה
עם כל דגמי הסטיקים השונים ולכן כדאי לעשות את הבדיקה הזו בכל מקרה. לפעמים הרשימות האלה משלימות אחת את
השנייה - יצרן זכרונות שלא טורח לבדוק את הזכרונות שהוא מייצר על לוחות נפוצים (או שבודק ולא טורח לפרסם ממצאים)
ויצרן לוחות האם שבודק את הזכרונות שהופקרו לקנייה ללא בדיקה, ולרוב - שניהם בודקים.

OCZ - נראה טוב ומקיף.

Corsair - נראה טוב ומקיף, נותן טבלה מפורטת.

Crucial - טוב מקיף, נותן פלט מושלם כולל מחירים (!). DFI מופיעה בתור Diamond Flower

Mushkin - ישר בדף הראשי, כמו שצריך.

Hynix - אין. מפנים ליצרני צ'יפסטים ומעבדים בקישור - משונה.

Geil - אין. יש בפורום שלהם הרבה אנשים שפותחים הודעות לשאול אם מישהו כבר ניסה כך וכך.
יש בFAQ שלהם איזכור לCompatibility List אבל הוא לא נמצא בשום מקום באתר.
מאכזב.

אם מישהו מוצא בטעות - נשמח לדעת על זה !!

TwinMOS - בסיסי, אחרי שבוחרים בלוח חייבים ללחוץ על GO אחרת נשארים עם הודעת אזהרה באדום.
מעט לוחות נבדקו יחסית.

Kingston - סביר, תצטיידו בשם הלוח מראש כי בקינגסטון רוצים לראות אתכם מקלידים...
מוסיף מידע על הלוח כמו כמות זכרון מקסימלית וכולי.

Samsung - אפילו אל תכנסו, לא שווה את המאמץ. נבדקו מעט מאוד לוחות.
כנראה שפיטרו את הסטודנט ההודי שבד להם את הלוחות.
שייתמקדו בצגים !

PDP-Patriot - למהמרים שבינינו. דווקא כאן, עבודה יסודית, קישור לPDF ומידע על הלוח.

G Skill - טבלה מצחיקה וקצרה...

לסיום, לא לוותר על בדיקה בQVL של יצרן לוח האם, יחד עם חיפוש טקסטואלי של הזכרון שאתם
רוצים לקנות ואם אין תוצאות אז לפי שם הלוח. יש לפעמים הפתעות, אפילו אם מדובר על 'מבית טוב'.
אין מה לעשות, לא כדאי להתעצל בפני בדיקה כזו.

נערך לאחרונה ע"י Krush בתאריך 06-10-2006 בשעה 19:00. סיבה: trigger happy
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2006, 19:42
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Krush שמתחילה ב "התאמת זכרון ללוח אם (ולהיפך)"

אל תשכחו שזה שיצרן זכרונות לא מופיע ב QVL של לוח אם או להפך, לא אומר שהוא אינו מתאים.

הנה התכתבות שלי עם G.Skill, שאלתי אותם למה הם לא מופיעים ב QVL של Asus, הם אמרו שחברות צריכות לשלם כסף על זה.
אני מניח שאם הזכרון הוא בעל השם היוקרתי יותר חברות לוחות האם ישלמו לו כסף לשים אותם ברשימה.
ואם יצרן לוחות האם הוא בעל השם היוקרתי יותר, במקרה שלי ASUS, אז יצרן הזכרונות ישלם לו כסף לשים אותו ברשימה, במקרה שלי G.Skill.

בכל אופן, שליחת מייל קטן לחברת הזכרונות כדי לברר התאמה ללוח לפני הקנייה יכולה לתת לכם ראש שקט.

אני:
Hello

I just purchased your 4-4-4-12 2G DDR2 800mgz Kit - F2-6400CL4D-2GBPK (1GB x 2)
And I own an Asus P5B-Deluxe Motherboard
After looking up in Asus site I say that you are not in their VQL(qualified Vendor List), why is that that you aren't on the list?
Can you make sure that Asus qualifies you? Right now I'm afried I won't be able to get support from Asus because I'm using a non-qualified memory.

Thanks,

תגובה: (שימו לב לאנגלית ^^)

Hi

Only few memory vendors which pay Asus to list their ram in Asus QVL, and we are 100% sure our ram can works on Asus P5B-D motherboard.
Thank you
Yen
GSKILL USA REP
Samsung 22" 226BW 1680x1050
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

ישן 30-12-2006, 06:55
  Krush Krush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי balvan64 שמתחילה ב "אל תשכחו שזה שיצרן זכרונות לא..."

ציטוט:
אני מניח שאם הזכרון הוא בעל השם היוקרתי יותר חברות לוחות האם ישלמו לו כסף לשים אותם ברשימה.
אני לא מאמין לזה.

אין סיבה שיצרני זכרונות לא יפרסמו על אילו לוחות המוצר שלהם עובד בהצלחה, אלא אם כן ישנם
לוחות פופולאריים שהזכרונות שלהם פשוט לא מתפקדים מולם. תראה את המגוון של היצרנים שכן
טורחים לבדוק ולפרסם את התוצאות. לדוגמא, האתר של Crucial שמפרט לך טונות של מידע על
מוצרים חדשים וישנים כאחד. זה פשוט נובע הבטחון שלהם במוצרים ובמת הרצינות של החברה לגבי
איך שהם רואים את חשיבות התמיכה/שיווק ללקוח.

כמובן שאפשר ומומלץ להוסיף בדיקה פשוטה: לחפש באינטרנט שילוב של הלוח והזכרון שבחרתם
ולראות אם יש איזשהם איזכורים לטרגדיה של חוסר תאימות, וכן - אפשר באמת גם לשלוח מייל.

נערך לאחרונה ע"י Krush בתאריך 30-12-2006 בשעה 06:59.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר