לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2006, 22:40
  משתמשת נקבה ahuva_edri ahuva_edri אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.05
אני חולקת עלייך...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "לאיזו תגובה אתה מצפה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
אתה מוסיף אותה לרשימה מבלי שהיא יודעת, מציק לה בשאלות ומצפה שהיא תהיה נחמדה ותשתף פעולה?

לי זה קורה כמעט כל יום באיסקיו, מישהו מוכר או לא מוסיף אותי לרשימה שלו, שואל שאלות ופשוט מתחילים להכיר. אם לא בא לי אני פשוט דוחה את זה בעדינות ולא מייבשת אותו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
אני יודע שאם מישהו היה מציק לי במסנג'ר מבלי שנתתי לו את הכתובת אז הייתי מאד עצבני על מי שנתן לו מבלי לשאול אם אני מסכים

זה בסה"כ מסנג'ר, זה לא שנתנו את מס' הטלפון שלך בלא רשותך.
ו"מציק לי במסנג'ר" זה הגדרה קצת חריפה. הוא בסה"כ ניסה להתחיל איתה בשיחה, היא יכלה לדחות אותו בעדינות וזהו.

ד"א, מזל טוב על הצל"ש .

ולפותח האשכול, הייתי ממליצה לך לנסות שוב לפתוח איתה בשיחה. אולי פשוט לא היה בא לה לדבר או שהיא הייתה עצבנית או משהו, אין לי מושג...
בכל אופן, בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2006, 12:42
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
לא הבנתי דבר אחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir8 שמתחילה ב "יוו אני כל כך שונא שלא זורמים.."

אתם לומדים באותו בית ספר נכון
האם במהלך כל השאלות שלך היא בסופו של דבר יודעת מי אתה?
יש לך 3 אפשרויות לדעתי
אפשרות ראשונה כמו שרומק אמר לגשת אליה ולדבר איתה ואולי להתנצל על הקטע של האיי סיקיו שהיית קצת לוחץ וכו (ושוב אם היא לא יודעת שזה אתה אז אתה יכול פשוט להתעלם מהקטע שהיה לך איתה ב איי סי קיו)
אפשרות שניה זה לשלוח לה הודעה ב איי סיקיו ולהתנצל על הפעם הקודמת והכי חשוב לשאול אותה אם בא לה לדבר ואם כן לא חייבים רק בלשאול שאלות על ההתחלה אלא אפשר גם סתם לדבר ותוך כדי להכיר אחד את השני ואם היא שואלת איך הגעת אליה תוכל להגיד את האמת (להרבה אנשים הרבה יותר קל לאזור אומץ בכתיבה) שנדלקת עליה וחיפשת אותה באיי סיקיו וקיווית שתוכל לדבר איתה פה כי קצת התביישת פנים אל פנים
אפשרות שלישית זה לפתוח משתמש חדש ב איי סי קיו ולהתחיל לדבר איתה שוב חשוב לוודא שהיא רוצה לדבר (ותזכור שקיים 50 אחוז לפחות שהיא לא תרצה ואז אין לך מה לעשות חוץ מלדבר איתה פנים אל פנים שגם אז קיים הסיכוי שהיא לא תרצה אבל זה סיפור אחר) ואם כן תתחיל מהתחלה בלי לאזכר אתהמקרה הקודם כמובן וכמו שכתבתי קודם דברו ומתוך זה תכירו
אל תעשה למישהי שאלון על ההתחלה

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר