לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2006, 19:48
  משתמש זכר eranif eranif אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל eranif שלח הודעה דרך MSN אל eranif Facebook profile
חברים? או שלא?

כנראה שלא אז זה הסיפור שלי: (אני כותב כאן עכשיו בעיקר כדי לפרוק ואני יודע שיש כאן אנשים שיקשיבו לי) אין לי הרבה אנשים שעונים על הגדרה חבר אמיתי ואני גם לא צריך שיהיו הרבה אבל תמיד צריך חברים/ות היום בבוקר חבר שלי או לפחות מישהו שהייתי קורא לו חבר ומחשיב אותו כחבר מתקשר אליי ושואל אותי עם אני רוצה לסוע על אופניים לקניון ברעננה (אנחנו גרים בהוד השרון) איתו ועם עוד 2 חברים אז אני אומר לו סבבה וב-12 בצהריים אנחנו לוקחים את האופיניים שלנו ומתחילים לסוע כאשר לאחד מאתנו יש פנצ'ר בגלגל אז נסענו ממש לאט בשבילו ואני הלכתי כשאני מחזיק את האופניים שלי עד שהגענו לחנות אופניים והוא החליף פנימית ואז נסענו לרעננה.
בשלב כלשהוא אחרי שהסתובבנו קצת בקניון החלטנו לחזור אז חזרנו ובשלב כלשהוא בדרך התפנצ'ר לי הגלגל האחורי, והשעה הייתה 3 וחצי אז אני יורד מהאופניים ומתחיל ללכת כדי לא להרוס את כל האופניים שלי ומבקש מהחברים שלי לסוע בקצב שלי (לא בא לי לחזור את המרחק הזה לבד) כאשר ב-4 יש משחק של מכבי ב-NBA הם לא מוכנים וממשיכים לסוע בקצב שגם בריצה אני לא יכול להשיג אותם ואז קלטתי שהם לא חברים באמת אם הם מעדיפים משחק כדורסל על פניי, ואני מכיר אותם כבר 4 שנים אז כשאני מחליט על מישהו שהוא לא חבר אחרי 4 שנים זה לא קל מה שיצר מצב שהיום יש לי 3 חברים פחות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2006, 20:05
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "חברים? או שלא?"

עשו לך תרגיל מגעיל, עד כמה שקשה לישם את זה "אף פעם אל תצפה מאחרים מה שאתה מצפה מעצמך" , אל תמהר לנתק קשרים, אבל זכור את זה לפעם הבאה שיהיה מצב דומה, ועוד משהו, בפעם הבאה תגיד במקום "כשל X היה פנצ'ר כולנו הלכנו וזה ממש לא צודק ללכת ככה כשלי יש".

בנוסף, אתה צריך לדבר איתם על זה, להגיד להם בדיוק מה אתה מרגיש, אולי הם בכלל לא שמו לב שנפגעת מכל הסיפור.. אולי זה יגרום להם לחשוב בפעם הבאה קצת יותר לעומק, ואולי אם לך היה פנצ'ר בהלוך ולחבר השני בחזור אז המצב היה זהה <שהם היו חוזרים למשחק>, אז אל תמהר להסיק מסקנות <אל תחשוב שזה מכוון ישר אליך כי זה לא בטוח>.

אם תחליט שאתה לא רוצה לדבר איתם על זה אז תקבל את ההחלטות שלך לגבי כל ההשקעה שלך בחברויות האלה.
אבל בכל החלטה שתעשה, אל תנתק את הקשר, מקסימום תפסיק להשקיע בהם כמו בעבר, אבל שיהיו שם ליציאות וכאלה <אל תבוא ותגיד להם את זה, פשוט תפסיק להשקיע בחברות כמו מקודם ותצא איתם רק כשתרצה וזהו>.

קשה למצוא חבר אמיתי, אבל אי אפשר לדעת

תוספת: בחיים שלי למדתי שאפשר באמת לסמוך רק על המשפחה ואסור להתמקד בחברים ולשים את המשפחה במקום השני אף פעם כי ברגע האמת רק המשפחה נשארת ובאמת עוזרת בלי שום כוונות נסתרות, אבל עדיין חשוב שיהיו חיי חברה מחוץ למשפחה.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 08-10-2006 בשעה 20:27.
ישן 08-10-2006, 20:10
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
אני שמחה שאתה מרגיש שיש פה אנשים שיקשיבו..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "חברים? או שלא?"

אממ אז מה אתה רוצה לעשות איתם הלאה פשוט לנתק את הקשר..?
אממ זה לא יפה לנטוש חבר..
נראה לי שאם הם באמת היו צריכים ללכת לאנשהו אז לא היה כזה משנה לך אבל העובדה פה היא שגם אתה רצית לראות את המשחק בדיוק כמוהם ואותך עזבו אז לא רק שהפסדת את המשחק גם הם העדיפו לראות את המשחק..

אני חושבת שאתה לא צריך לנתק איתם את הקשר.. אם הייתם חברים 4 שנים בטח היו באמת דברים טובים גם לא?דברים שעושים בשביל חבר..?

אני לא יודעת מה להגיד לך כל כך.. אני למשל לא כזה מצפה למשהו מאנשים, אני מצפה שהם יהיהו בשבילי כשאני אצטרך אותם אבל אני פחות מצפה מפעם ואם ציפיתי למשהו ממישהו והוא איכזב אותי אני פשוט יודעת איך להתהג איתו אבל אני לא מנתקת את הקשר.

אני לא יודעת מה להגיד אני חושבת שאתה צריך לחשוב אם הם היו חברים טובים או לא כי בעיקרון לכל אחד יש את הפאקים שלו אני יודעת שאני לא תמיד בסדר עם חברים למרות שאני מנסה..
וגם אני פוגעת בהם מבלי באי מודעות..
אז אתה בטוח מנתק את הקשר?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר