לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2006, 22:08
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
להיות עם החברה ולראות את החבר הקודם שלה לידה !

אלהן אנשים
בעיה נוספת נפלה עלי ...
אני וחברה שלי ביחד כבר חצי שנה בערך...
לפני כמה זמן היא ראתה את החברים האחרים שהיא הייתה מסתובבת איתם וגם את החבר הקודם שלה שהיא לא ראתה אותו הרבה מאז שהם נפרדו , הם לא נפרדו במריבה .. אני לא יודע אם נגמרה להם האהבה אבל פשוט הוא היה בצבא והקשר דאח לאט לאט..
בכל מקרה אז כשהיא ראתה אותו היה לה ניצוצות כאלה בעיניים הרגשתי את זה עליה !
אני יודע שהיא לא אוהב אותו אבל אני יודע גם שיש לה עדיין רגש אליו שאותו היא לא תשכח לעולם !
אני יודע שהיא איתי והיא איתי כי היא אוהבת אותי ורוצה אותי אבל בכל זאת .. זה תחושה קצת קשה ומעצבנת .. דיברנו על זה והיא אמרה לי שהיא שמחה לראות אותו שהוא בסדר כי אחרי שהם נפרדו הוא היה קצת בדיכי ... וגם היה לו כואב לראות אותי איתה..
אני יודע שלא יקרה ביניהם כלום אבל מה שהכי מפחיד אותי וזה קצת מטומטם לחשוב שזה מפחיד זה שהוא בעוד כמה זמן עובר לגור לידה כמה מטרים ממנה !!
ולחשוב שהיא תראה אותו כל יום זה משגע את השכל.... היא ראתה אותי קצת מצוברח ונמצא בתוך עצמי אבל לא אמרתי לה את זה ואני לא יגיד לה שזה מציק לי שזה לא יביא לה מחשבות נוספות ולפתוח לה רעיונות נוספים שיחשבו עליו !! אני לא מוצא את עצמי .... גם אני מרגיש שאחרי חצי שנה האהבה שלה אלי נהייתה שגרתית ולא כמו שהייתה בהתחלה ואני לא רוצה בזה .. אני רוצה לגרום לאהבה שלנו להתעורר כל פעם מחדש ! ולהוציא אותה ולצאת איתה אני עושה את זה ומתנות אני גם מפנק אותה לפעמים אבל אין לי את הכסף הדרוש לזה כל כך ואת האמצעים .. מה עושים ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2006, 09:17
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
הממ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "להיות עם החברה ולראות את החבר הקודם שלה לידה !"

בקשר לחבר הקודם - זה הגיוני וטבעי שתחשוש קצת. אבל רק קצת.

תזכור שיש סיבה שהם כבר לא ביחד ויש סיבה למה אתם כן. הקשר שלכם כבר מבוסס. חצי שנה... זה לא הולך ברגל. אם הייתם בשבוע הראשון או משהו כזה - גם אני הייתי קצת דואג. אבל, במצב שלך... זה שונה. רגשות כבר כן התחילו לפרוח ולהתבסס. זה שונה.

בקשר למתנות והפתעות - מי אמר שחייבים כסף? כעשיתי את אשכול המתנות אספתי דברים מהאינטרנט והתקווה הייתה שאנשים יוסיפו לשם דברים שהם גם עשו. בעיקר מהשקעה. ויש עשרות דברים כאלה.
ארוחה רומנטית, שיר שכתבת, חולצה עם הדפס, בובה קטנה, סוכריות על מקל וכו'. מתנות אהבה זה לא עניין של כסף. לפעמים מתנה של עשרה שקלים יכולה לגעת במקומות שמתנה של מאה שקל לא תיגע לעולם...

ישן 03-10-2006, 21:21
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "להיות עם החברה ולראות את החבר הקודם שלה לידה !"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי koncho
אלהן אנשים
בעיה נוספת נפלה עלי ...
אני וחברה שלי ביחד כבר חצי שנה בערך...
לפני כמה זמן היא ראתה את החברים האחרים שהיא הייתה מסתובבת איתם וגם את החבר הקודם שלה שהיא לא ראתה אותו הרבה מאז שהם נפרדו , הם לא נפרדו במריבה .. אני לא יודע אם נגמרה להם האהבה אבל פשוט הוא היה בצבא והקשר דאח לאט לאט..
בכל מקרה אז כשהיא ראתה אותו היה לה ניצוצות כאלה בעיניים הרגשתי את זה עליה !
אני יודע שהיא לא אוהב אותו אבל אני יודע גם שיש לה עדיין רגש אליו שאותו היא לא תשכח לעולם !
אני יודע שהיא איתי והיא איתי כי היא אוהבת אותי ורוצה אותי אבל בכל זאת .. זה תחושה קצת קשה ומעצבנת .. דיברנו על זה והיא אמרה לי שהיא שמחה לראות אותו שהוא בסדר כי אחרי שהם נפרדו הוא היה קצת בדיכי ... וגם היה לו כואב לראות אותי איתה..
אני יודע שלא יקרה ביניהם כלום אבל מה שהכי מפחיד אותי וזה קצת מטומטם לחשוב שזה מפחיד זה שהוא בעוד כמה זמן עובר לגור לידה כמה מטרים ממנה !!
ולחשוב שהיא תראה אותו כל יום זה משגע את השכל.... היא ראתה אותי קצת מצוברח ונמצא בתוך עצמי אבל לא אמרתי לה את זה ואני לא יגיד לה שזה מציק לי שזה לא יביא לה מחשבות נוספות ולפתוח לה רעיונות נוספים שיחשבו עליו !! אני לא מוצא את עצמי .... גם אני מרגיש שאחרי חצי שנה האהבה שלה אלי נהייתה שגרתית ולא כמו שהייתה בהתחלה ואני לא רוצה בזה .. אני רוצה לגרום לאהבה שלנו להתעורר כל פעם מחדש ! ולהוציא אותה ולצאת איתה אני עושה את זה ומתנות אני גם מפנק אותה לפעמים אבל אין לי את הכסף הדרוש לזה כל כך ואת האמצעים .. מה עושים ?

אחי, אם אני הייתי במקומך הייתי משתגע.. אומנם אני לא כזה קנאי אבל זה יכול להטריף..
מסכים איתך..

ואל תסמוך על בחורות אף פעם ב100% תמיד תשאיר את האמון ברמה של 70% השאר זה הבדיקה הסמויה..

תגיד שאני בוטח בה אבל תבדוק.. המלצה שלי..

יש יכולה להיות נאמנה לך וזה מה שאתה מכיר.. עד להיום שהאקס שלה יתקשר אלייך ויגיד לך..

אחי שכבתי עם החברה שלך.. היה אחלה ותודה רבה...

אני אומר לך את זה מדברים מציאותיים ולא דמיוניים

ישן 08-10-2006, 14:48
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
טוב אז ככה

אני חושבת שאין לך מה לדאוג. הקשר שלכם טוב? היא אוהבת אותך? כיף בקשר שלכם? אם כן אין שום סיבה שבעולם שהיא תרצה ללכת למישהו אחר.
ואם הקשר שלכם לא כל כך כיפי והוא דיי שיגרתי אז תשדרג אותו לא בגללו אלא כדי שיהיה לכם טוב להיות אחד עם השני.
אתה לא צריך לקנות דברים בשביל שהיא תחשוב שאתה מתוק אתה יכול פשוט להפתיע אותה להבין אותה לשמח אותה כמו שרק אתה יודע ונראה לי שזה יתעלה על כל דבר אחר שקיים.
תשתמש בדברים שאתה יודע עליה כדי לגרום לה אושר.
תתנהג רגיל אל תיהיה אובססיבי ואל תראה את הקנאה שיש בך גם אם היא קיימת כי אין לך מה לקנא היא איתך, היא שלך והוא לא יותר טוב ממך..תסמוך עליה, אל תחקור אותה...
ותשכח ממנווו..
תתמקד בקשר שלכם ולא במה שעשוי להיות..
אם תחשוב על מה שיכול לקרות ולא תתמקד במה שיש לכם אז הדבר הזה אולי באמת יקרה.
אני מאמינה שאם תוריד את הדאגות שיש לך ותנסה להנות מהקשר שלכם יהיה לשניכם טוב..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר