לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מי הביא את המכירה הכי מוזרה?!
trickster 1 5.88%
ShoobyD 7 41.18%
קוביבי 3 17.65%
White-Night 4 23.53%
High_Hopes 2 11.76%
מצביעים: 17. אינך רשאי להצביע בסקר זה

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2006, 16:20
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אין רשימה אני פשוט רוצה הסבר !
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "באילו נושאים אתה עוד רוצה שניידע אותך?"

לא מובן לי למה שיי נחסם לצמיתות ! או בכלל למה הוא נחסם בכלל !

הוא לא עשה שום דבר שנוגד לחוקי הפורום הזה באף אחד מההודעות שלו .

השתרשרות הדברים כפי שאני רואה אותה :

1. שיי הביע שהוא מצביע לי רק כי הוא רוצה שלי יהיה צל"ש ולא שמעניין אותו כל האשכול הזה - זכותו המלאה להביע את זה אגב !

2. סנופי לוקח את זה ברוח ספורטיבית ומתלוצץ איתו

3. איב עונה לשיי שאם זה לא מעניין אז שלא יצביע ! - בכלל למה הגישה הזו ? הרי הוא כבר הצביע משיקולים אישיים , התגובה הזו לדעתי היתה סתם התגרות מיותרת .

4. שיי הגיב שאף אחד לא שאל את דעתה -
בכלל הוא חופשי להצביע למי שהוא רוצה ולפי השיקולים שלו - הרי אני עוד זוכר הרבה אשכולות ובלאגנים בכלל הצבעות כפולות ועוד כל מיני חרטות בעבר, אז הוא הצביע באופן חוקי אבל לפי השיקול שלו אז מה !? על זה שהוא הביע שהשרשור משעמם כל הבלאגן

5. חן קופץ לעזרה וכותב
"אם לא מכבודך אז אל תיכנס לאשכול
אם כבר נכנסת ונראה לך משעמם אל תגיב
אם כבר הגבת אז תתרום לאשכול ולא ההפך "

- חן אתה רוצה להגיד לי שלכל אשכול יש את האנשים שאמורים להגיב בו ושהו מכובד מספיק בשבילם ? או בכלל מה אתה רוצה להגיד !

-ואם כבר מישהו נכנס לאשכול ונראה משעמם אז אסור לו להגיד שזה משעמם ? למה ? תקרא לי איפה זה כתוב ?

- ואם כבר הגבת אז תתרום לאשכול ולא ההפך !? חחחחחח בזה כבר שברת שיא חדש, רוב ההדעות בפורום הן של צחוקים, לא תורמות בכלום או הבעת דעות .

6. התגובה של שיי היתה במקום גם הפעם חן באמת בילבל את המוח בתגובה שלו שגם לא היתה במקום ובכלל היתה בלבול מוח אחד , ואני לא רואה שום דבר פסול גם הפעם ! לא היו קללות ולא היה כלום ועוד הפעם שיי בכלל לא התחיל את כל העניין הזה !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2006, 17:52
  משתמש זכר Spaceboy Spaceboy אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 26.10.01
אתה רוצה הסבר?
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "בכל זאת אני אמתין בסבלנות להסבר שאמור להגיע בסופו של דבר"

אתה רוצה שאני אגיש "כתב הגנה" אחרי שכבר גזרת את הדין והנך עומד להוציאו לפועל?

העובדות (crabman) כמו שאני יודע אותן הן:
  • החסימה של שי היא בינו לבין מנהלי הפורום שחסמו אותו והוא יודע למה הוא נחסם.
  • אם הייתי חושב שממקומי הוא לחסום אותו והייתי חושב שהוא צריך להחסם, הייתי חוסם אותו בעצמי, לא חסמתי אותו.
  • ככל שתקדים להבין שתגובותי כאן (בפורום באופן כללי וגם באשכול הזה) הן של גולש מן המניין שמביע דיעה כן ייטב, כאשר ארצה לדבר "בשם ההנהלה" אפתח את דברי בכותרת "להלן דברי הנהלת פרש", עשינו עסק?
  • כן, אני מכיר חלק ממנהלי הפורום הזה (ופורומים אחרים) באופן אישי, כך או כך מעולם לא הוריתי, הכרחתי, עיקמתי את ידם, שידלתי, שיחדתי, איימתי או הפעלתי לחץ מתון או אחר על המנהלים על מנת שיבצעו מהלך ניהולי כזה או אחר (ואם אני חוטא לאמת בסעיף זה אשמח אם ייתקנו אותי המנהלים).
  • עובדה אחרונה לקינוח - זו תגובתי האחרונה באשכול זה, אם היא לא מספקת אותך (ואני בספק שתספק) אתה מוזמן לפנות אלי בצורה רגועה (שלא כמו תגובותיך עד כה) בפרטי ונראה אם אפשר לעשות יותר...
יום טוב ומהנה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.varon.co.il/signature.asp?type=.jpg]
"The reasonable man adapts himself to the world,
The unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself,
Therefore all progress depends on the unreasonable man" --- George Bernard Shaw

ישן 17-10-2006, 18:12
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
ההתייחסות היתה להשתרשרות ולא אליך ספיציפית
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Spaceboy שמתחילה ב "אתה רוצה הסבר?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Spaceboy
אתה רוצה שאני אגיש "כתב הגנה" אחרי שכבר גזרת את הדין והנך עומד להוציאו לפועל?
איפה אתה רואה כתב תביעה חוץ מבקשה להסבר ? ובכלל על איזה גזר דין שאני הולך להוציא לפועל אתה מדבר ??

העובדות (crabman) כמו שאני יודע אותן הן:

• החסימה של שי היא בינו לבין מנהלי הפורום שחסמו אותו והוא יודע למה הוא נחסם. יופי אז אני אחכה להסבר מהם לא היתה התייחסות אישית לזה שאתה חסמת אלא רק הערתי שהתגובה שלך היתה לא במקום לדעתי והסברתי למה .

• אם הייתי חושב שממקומי הוא לחסום אותו והייתי חושב שהוא צריך להחסם, הייתי חוסם אותו בעצמי, לא חסמתי אותו. אין לי טענות לגבי זה וגם לא הצבעתי על זה או בכלל רמזתי !

• ככל שתקדים להבין שתגובותי כאן (בפורום באופן כללי וגם באשכול הזה) הן של גולש מן המניין שמביע דיעה כן ייטב, כאשר ארצה לדבר "בשם ההנהלה" אפתח את דברי בכותרת "להלן דברי הנהלת פרש", עשינו עסק? אתה לא צריך אישור ממני לכתוב ולהגיב איפה ומתי שבא לך, פשוט מוזר שאתה תמיד קופץ רק להגנה על המנהלת ולא כגולש מן המניין ולכן ההתייחסות שונה .

• כן, אני מכיר חלק ממנהלי הפורום הזה (ופורומים אחרים) באופן אישי, כך או כך מעולם לא הוריתי, הכרחתי, עיקמתי את ידם, שידלתי, שיחדתי, איימתי או הפעלתי לחץ מתון או אחר על המנהלים על מנת שיבצעו מהלך ניהולי כזה או אחר (ואם אני חוטא לאמת בסעיף זה אשמח אם ייתקנו אותי המנהלים). זה לא להעניין אם אתה מכיר מישהו/י אישית או לא לא מעניין אותי אם כן עשית או לא עשית , ומי עשה ולמה עשה ומי רצה לעשות ומי כן בסוף עשה .... העיקר שמה שנעשה לדעתי לא נכון ולא מוצדק ולכן אני מבקש הסבר .

• עובדה אחרונה לקינוח - זו תגובתי האחרונה באשכול זה אתה רוצה להתערב שלא ? , אם היא לא מספקת אותך (ואני בספק שתספק) אתה מוזמן לפנות אלי בצורה רגועה (שלא כמו תגובותיך עד כה) בפרטי ונראה אם אפשר לעשות יותר... התגובות שלי היו רגועות אך ענייניות, עם הבעת דעה אישית בקשר לשרשור הדברים ואיך שאני רואה אותם, ומטרתם לא היתה לתקוף אף אחד באופן אישי אלא לתקוף את ההחלטה התמוהה והלא מוצדקת הזו שבאה בעקבות שרשור זה .
יום טוב ומהנה.
יום טוב גם לך

נערך לאחרונה ע"י White-Night בתאריך 17-10-2006 בשעה 18:18.
ישן 11-10-2006, 14:22
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
הייתי במתמטיקה/פיזיקה דו-ראשי..
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "מה אתה לומד?"

אבל לא כ"כ הסתדר (המסלול הזה בבר-אילן לא מומלץ, בנוי בצורה זוועתית)
אז עברתי למתמטיקה מורחב (עיונית)

התברר לי שמה שאהבתי בפיסיקה אלו הרעיונות המתמטיים שבה.... (פיסיקה נסויית אף פעם לא משכה אותי)
עוד כשהייתי ביסודי הדהים אותי הרעיון בתורת היחסות הפרטית שמנקודות הנחה פשוטות (מהירות האור קבועה) מגיעים למסקנות מטורפות (התארכות הזמן, התקצרות האורך...)
וכן, הייתי ילד די פסיך.... (לא הכרתי את הניסוח המתמטי שלה אלא רק את העקרונות)

מתמטיקה זה הרבה מעבר למה שחושבים
זה לא עניין של חישובים (שזה גם אני לא ממש מסמפט..)
אני אוהב את הרעיונות העמוקים מאחוריה, את ההגיון הצרוף
את היכולת להגדיר במדוייק את הדברים הכי מופשטים ופשוט לזרום עם הרעיון ולגלות דברים חדשים
לשנות חלק מהאקסיומות הבסיסיות שלנו ולשחק איתם
מתמטיקה זה הכל עניין של משחק
מי לעזאזל היה חושב שיש כמה גדלים של אינסוף? אינסוף גדלים של אינסוף??
היא הכי דומה לפילוסופיה מתוך כל ה"מדעים המדוייקים", לדעתי לפחות.. (המרכאות הן כיוון שבת'כלס אף מדע הוא לא באמת מדוייק חוץ מהמתמטיקה)

מתמטיקאים הם בין האנשים ההזויים ביותר
בין המצחיקים ביותר...
ולמרות שהם הכי ראציונלים הם גם רומנטיקנים חסרי תקנה
תמיד מעריכים את היופי (ולאו דווקא חזותי)

האמת שכשנרשמתי לאוניברסיטה, אחת הבחירות שלי הייתה מסלול של מתמטיקה ולימודים קלאסיים.... (מה לעשות, אלו הגנים היווניים שבי...)

פחחחחחחח שאלת אותי שאלה פשוטה ופתחתי פה נאום שלם על מתמטיקה...
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:29

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר