לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2004, 19:25
  הר הבית בידינו הר הבית בידינו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
תחקיר בטחוני ועבירה על בטחון שדה

מאז שאני קטן אני מורעל על הצבא. עברתי צו ראשון ויש לי פרופיל 97 בלי סעיפים פוסלים. המראינת התרשמה ממני מאוד!
אני רוצה להיות בסיירת מטכ"ל ואני חושב שאני גם מתאים. אבל יש לי בעיה בתחקיר הבטחוני.
אתם הרי יודעים שבשביל להיות בסיירת מטכ"ל צריך לעבור תחקיר. ולי מלפני שנתיים בגיל 14 קרה דבר מחריד. זה התחיל בזה שנחשפתי למידע סודי מבן דודי, אבל כמובן שלא סיפרתי לאף אחד!!!
אחר כך קראתי את המידע הזה בפורומים. ההודעות האלו אפילו לא נמחקו לא עשו מזה סיפור גדול. ואני השתכנעתי שזה לא כל כך סודי ואם מנהלי הפורומים לא מוחקים את ההודעות זה סימן שאין שום סיבה להיזהר. הגעתי לפורום אם סיווג בטחוני גבוה מאוד ששמה יש יותר הקפדה ושלחו לי לאימל הודעה שעברתי על חוק הביטחון ואני נחסם. חשוב לי להדגיש לכם שאני לא פגעתי בבטחון המדינה כי מי שמרגל ממדינתו העוינת למדינתנו אחרי הפורומים שלנו היה מגלה את המידע הזה מפורומים אחרים עוד הרבה לפני הזמן שבו אני חשפתי מידע סודי.
האם הדבר שעשיתי ימנע ממני לעבור תחקיר בטחוני שיש בו פוליגרף?
חפשתי משהו בנושא בטחון שדה בפורום לקראת גיוס הקודם וראיתי מקרה דומה שקרה לאיזה כמה שם. "מופז" ו"דונה". רק שלי שלחו את זה לאימיל וזה היה כמובן מלפני שנתיים בגיל 14 כשהייתי מורעל יותר מדי.
תודה.
נ.ב

בבקשה אל תסתכלו עלי כאילו אני מפלצת. עשיתי טעות ושבועות אני הצטערתי על הטעות הזו.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 03-11-2004 בשעה 21:22. סיבה: תרגע!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר